İdm Chrome İlişkilendirme

Bu konuyu okuyanlar

bilisimler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İyi günler idm chorome ile ilişkilenmiyor. İki programda güncel olduğu halde video indirmiyor. Bu sorunu nasıl çözerim?

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Chrome >
jTH1GIg.png
> Ayarlar >Uzantılar

Orda idm varsa etkinleştir yoksada şöyle yap

C:\Program Files (x86)\Internet Download Manager

IDMGCExt.crx bu dosyayı tut uzantıların üstüne bırak chromedeki etkinleştir de tamamdır.

bilisimler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hepsini yaptım olmuyor. :( Ne olur kurtarın beni bu dertten. İşletim sistemim windows 8.1 64 bit. İnternet explorer den indiriyor. Hiç bir sorun yok ama ne olduysa geçen haftadan beri bu sorunu yaşıyorum indirmediğim idm sürümü kalmadı güncelleme felan hepsini kontrol ettim chorome ayarlarıda kontrol ettim banamısın demiyor lütfen bu sorunu bir şekilde çözmem lazım. :(

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Chromeyi sil idm yi sil Advanced SystemCare Wise Auslogics bunlarla temizlik yap sonra tekrar yükle ve ya crackli sürüm yüklediysen başka siteden dene

leanardo

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
idm masaüstündeki simgesine sağ tıkla özellikler diyin.Üstten Uyumluluk bölümüne tıklayın ordan bu prgramı yönetici olarak çalıştırı işaretle tamam de dene bakalım

bilisimler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Malesef sorun hala devam ediyor.Bu youtubeden başka türlü nasıl istediğim formatta video indiririz?

Parende_N

Asistan
Reaksiyon puanı
2

IDMGCExt.crx bu dosyayı tut uzantıların üstüne bırak chromedeki etkinleştir de tamamdır.

bende de aynı sorun vardı bu yöntem ile çözmüştüm.Hala uygulama zarar görmüş diye uyarı alıyorum ama çatır çatır indiriyor.

bilisimler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Değerli arkadaşlarım yardımlarınız için teşekkür ederim sorunu torch tarayıcı kurarak çözdüm videoları idm olmadan indiriyor. Saygılar sevgiler.

OnurBalistic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Programa girin. Ust kisimda gelismis/seçenekler kismina tıklayın. Orda tarayıcılar görünecektir. Google Chrome aktif edin. Bide böyle deneyin.

bilisimler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hepsini yaptım olmuyor. İdm göründü sonra ayarladım bu sefer indirdiğim videolar açılmıyor.:(

mezmerdek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu Problemler crack li ıdm lerde oluyor malesef her iki programı da revo uninstaller ile silip ccleaner ile temizleyip tekrar kurar mısın

S

steelmac

SDN Okuru
dostum chrome idm de çok sıkıntı çıkartıyor bişe indirecegin zaman explorer dan indirmeni tavsiye ederim ben öyle yapıyorum

Tayfun Dinçer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Chrome bende de idm yi görmüyor. Gerekli dosyayı da uzantılar bölümüne atamıyorum kabul etmiyor chrome. Başka bi yolu var mı

murat0144

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Chrome - Idm sorunu kangrene dönüşmüş vaziyette ben tarayıcıyı değiştirdim Opera kullanıyorum.

_erdmyree_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Chrome >
jTH1GIg.png
> Ayarlar >Uzantılar

Orda idm varsa etkinleştir yoksada şöyle yap

Saol Kardeşim

hayalmen

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0

IDM Integration Module : Bu eklenti, tarayıcıdan başlatılan indirmeleri Internet Download Manager’ın devralmasını sağlar

Bunu chrome'a kur...

Son mesajlar