Iconx hakkında kullanıcı yorumları istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

hakan92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben AirPods ile konu başlığında belirttiğim marka arasında kaldım. Bana ikisini kullanmış olanlar yada iconx kullananlar deneyimlerini yazabilir mi? Benim en çok merak ettiğim internette hatta YouTube birinin arada bağlantı problemi yaşadığını belirtenlerin olması. Ben başka bir marka kullanıyorum şu an ve hiç memnun değilim (qcy 29) çok sık ses kesiliyor ve 1 2 sn ileri atlamış şekilde müzik devam ediyor. Kullandığım telefon Huawei P10. Yani uyumsuzluk olamaz tahminimce. Siz değerli arkadaşlarım inşallah beni aydınlatacak. Yapısı itibari ile iconx çok sevdim ama bağlantı herşey den önemli benim için eger sorunlu ise iconx ler AirPods alacağım gibi.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Iconx 2018 kullanıyorum ses ve pil performansından memnunum ama dendiği gibi arada bi bağlantı problemleri yaşıyorum mesela bazen kendi kendine bi kulaklıktan öbürüne geçiş yapıyor bu sorunmu bilmiyorum ama böyle bi durum var ama abimde airpods var onuda denedim ses performansı olarak iconx2018 in yanından geçemez

hakan92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Geçiş şeklinde değil de iki kulak birden anlık kopma şeklinde oluyor mu konuşurken asla kopmuyor mesela benim kulaklık. Sadece müzikte

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Geçiş şeklinde değil de iki kulak birden anlık kopma şeklinde oluyor mu konuşurken asla kopmuyor mesela benim kulaklık. Sadece müzikte
Konuşurken kopma olmuyo sadece iki kulaklık arasında geçişlerde arada bi sıkıntı oluyo