IconX 2018 Hakkında Bilgi

Bu konuyu okuyanlar

tolgaaslan94

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar. Bugün iconx 2018 cihazı aldım. Daha önce böyle bir cihaz kullanmadığım için aklımda oluşan bir kaç soru var.
Öncelikle kulaklıkları şarj ettim kutusuna koydum ama kuyusunda sürekli yeşil ışık yanıyor. Bu kulaklıkların şarjının tam olduğu anlamına geliyor fakat sürekli ışık yanarsa kutusunun şarjı bitmez mi? Ayrıca kutudan çıkartayım dedim fakat kulaklıkta kırmızı ışık yanıp sönüyor bu şekilde de kulaklığın şarjı bitmez mi?
Bilgi arkadaşların yardımına sığınıyorum şimdiden teşekkür ederim.

altug_unver

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. İcon x 2018 kullanıcısı olarak cevaplamaya çalışayım. Kutusunda yeşil ışıklar yandığında kulaklıkların tam şarj olduğunu göstermekte bir süre sonra zaten kendiliğinden sönüyor o ışıklar. Kırmızı yanıp sönen ışık bağlantıyla yada tene temasla akalı olan ışık olan ışıktan bahsediyor olabilirsiniz. Kulaklığı kutudan çıkardığınız an zaten kulaklık aktif hale gelmiş oluyor her türlü şarj harcıyor. Kulaklığın kapalı modu kutunun içi oluyor

tolgaaslan94

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar. İcon x 2018 kullanıcısı olarak cevaplamaya çalışayım. Kutusunda yeşil ışıklar yandığında kulaklıkların tam şarj olduğunu göstermekte bir süre sonra zaten kendiliğinden sönüyor o ışıklar. Kırmızı yanıp sönen ışık bağlantıyla yada tene temasla akalı olan ışık olan ışıktan bahsediyor olabilirsiniz. Kulaklığı kutudan çıkardığınız an zaten kulaklık aktif hale gelmiş oluyor her türlü şarj harcıyor. Kulaklığın kapalı modu kutunun içi oluyor
Öncelikle bilgi için teşekkür ederim. Aklıma takılan son bir konu daha var, mesela diyelim ki 1 saatlik müzik dinledikten sonra kulaklıkları kutusuna koydum ve yarım saat sonra yine tekrarladım( otobüste giderken mesela) bu şekilde şarjı tam bitmeden sürekli şarj oluyor olması bataryayı bozar mı?

hakan92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar üründen memnun musunuz? Bağlantı kopması vesaire yaşıyor musunuz özellikle müzik dinlerken böyle 1 2 sn durup devam ederken o 1 2 sn ileri gitmiş bir şekilde çalma gibi bir durum?