iCloud Şifresini Kaldırmak & Kırmak

Bu konuyu okuyanlar

Fast Furious

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar ;

Bazı sitelerde gezinirken gördüm böyle şeyler yapmak mümkün ancak bunu telefoncular nasıl gerçekleştiriyor çok merak ediyorum. Bu işte bide uygun bütçede para var bunu nerden yapıp öğreniyor da yapıyorlar ? Bende acemi amatör olarak yazılım ile ilgileniyorum ancak benim gibi biri sanırım yapamaz ?

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Hangi telefoncu kırıyormuş? FBI dünyalarca para harcadi da zorla kırdı o telefonu.

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
Bir şey bildikleri yok. Biliyorum ayağına yatıyorlar. Sadece ios 7 altı sürümleri kırmak için bir cihaz var.

Fast Furious

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Facebook' gibi yerlerde yada forum sitelerinde görüyorum adamlar 300 TL ye filan yaparız diyorlar ?

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Valla tam aklımda deyil ama arkadaşım siriye saat kaç diye soruyor sonra saat menüsü çıkınca saat ekle diyor sonra herangibi bir şeyi kopyalayıp paylaş diyince whatsapp açılıyor sonra menü tuşuna basınca telefon açılıyor bence çok büyük bir açık (ios kullanmadığım için çok bilmiyorum ama gözlerimle gördüm)

Fast Furious

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla tam aklımda deyil ama arkadaşım siriye saat kaç diye soruyor sonra saat menüsü çıkınca saat ekle diyor sonra herangibi bir şeyi kopyalayıp paylaş diyince whatsapp açılıyor sonra menü tuşuna basınca telefon açılıyor bence çok büyük bir açık (ios kullanmadığım için çok bilmiyorum ama gözlerimle gördüm)
Bunu denicem şahsen bakıcam.

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
İkinci el sitelerinde icloud şifresi olmayan cihazlr çok ucuza satılıyor. Gerçekten kırılma durumu var mı? Biliyor musunuz.

unlocking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamamen yasal ve kalıcı olarak kilitli cihazınızdan icloud hesabını kaldırabilirim. Kayıp çalıntı modunda olan cihazlara işlem yapılamamaktadır.(hortlattım ama belki hala arayan vardır :)

Reaksiyon puanı
78
Merhaba Arkadaşlar ;

Bazı sitelerde gezinirken gördüm böyle şeyler yapmak mümkün ancak bunu telefoncular nasıl gerçekleştiriyor çok merak ediyorum. Bu işte bide uygun bütçede para var bunu nerden yapıp öğreniyor da yapıyorlar ? Bende acemi amatör olarak yazılım ile ilgileniyorum ancak benim gibi biri sanırım yapamaz ?

Kırılıyor, ama kıran kişiler az. Samsunda sadece 2 kişi kırıyor. Onlarada çok rahat 300₺ vermek zorundasın. Diğer telefoncular veya web siteleri asla kıramaz. Telefoncular orijinal parçanı alıp yan sanayi parça takıp telefonu sana verir. Yapamadım kardeşim deyip deni dolandırır. Net deki tüm icloud kırma videoları sahte. Boşuna araştırıp zamanını boşa tüketme.

Crazybere

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İcloud Sistem %100 Fiyat Listesi

6-6plus-6s-6splus=600₺
7-7plus=700₺
8-8plus-X=900₺
XR-XS-XS MAX=1250₺

İşlem süresi 1-10 iş günüdür çogunlukla 24 saat yada 24 saat dolmadan açılmaktadır

Daha önce işlem görüp görmemesi önemli değil. Cihazların Türkiye Ya da yurt dışı olup olmaması önemli değil.

Önce imei numarası gönderin sorgulama yapıp uygundur ya da değildir diyelim.

Not: İcloud Ücretleri Peşin Alınmaktadır

Pasaport Kaydı 850TL Kayıt Ücreti Peşin Alınmaktadır

İrtibat whatsapp hattı:0542 587 17 53

Saygılarımla.

Son mesajlar