İbn Haldun Üniversitesi ve Burs İmkanları

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
24
tercih döneminin bitmesine az bi zaman kaldı artık yavaş yavaş toparlıyorum. tam sıralamamı yapmış gibiydim ama ibn haldun üniversitesi kafamı karıştırdı. burs imkanları çok iyi çünkü. baktım ilk 3 tercihinden birine ya da ilk 7 tercihin tümüne burayı yazıp yerleşirseniz aylık 1000 tl burs veriyo. bi de her öğrenciye macbook veriyolarmış. eğitim olanaklarını falan da arştırdım sonra. sınıflar 15-20 kişilik, kalabalık kalabalık da değil. eğitim imkanları çok iyi yurt dışında okuma imkanınız da oluyo. sizce yazmalı mıyım?

Emre-.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ben de bu sene üniversite tercihi yapacağım ibn haldun üniversitesini araştırdım dediğin gibi imkanları geniş bi üniversite sözel ve ea bölümlerinden yazacaksan tercih listende bulunsun derim

lBLack

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Yazılabilir ancak okulun geçmişini, kökenini ve ücretini araştırmanda fayda var. Malum Türkiye'de yaşıyoruz, x cemaatinin ya da y fikrini savunan birinin yada vakıfın kurduğu bir üniversite ise yarın vatan haini ilan edilme olasılığın var. Ya da 1000 TL + Macbook için gidip 2 senede evi arabayı satıp okul taksitlerini ödemeye çalışabilirsin.