İadeye gönderdiğim MSİ GV62 kayboldu

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
390
Ürünü 29 aralıkta MSİ Servispoint’e gönderdim. Servisi dün aradım ve ürünü incelediklerini, yazılımı yeniden kurup güncelleştirmelerini yaptıklarında bir sorun olmadıklarını söylediler ve 11 ocak perşembe günü ürünü iade ettiğim vatan mağazasına gönderdiklerini söylediler. Ek olarak bilgisayarın 13 ocak cumartesi günü vatan tarafından alındığını söylediler ve bana takip numarası verdiler. Bunun üzerine iade ettiğim Vatan mağazasını aradım, oradaki adam ürün daha bize gelmedi dedi. Bende takip numarasını söyledim. Sistem üzerinden numarayı aradıklarında bilgisayar göründünü ama iade alanın olduğu kısmın boş gözüktüğünü söylediler. Ne yapılacağını sorduğumda ise biz bu durumu araştıracağız dediler. Kısaca bilgisayar cumartesi gününden beri kayıp ve bilgisayara ne olduğunu da bilen biri yok. Ben bu durumda ne yapmalıyım? Bilgisayar bulunsa dahi ürünün iade çekini isteyebilir miyim?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Sana hiçbir marka veya alışveriş mağazası aldığın ürünü kolay kolay iade kabul edip paranı geri vermez söz konusu vatan bilgisayar olduğundan dolayı para çeki istemen gerekir eğer kullandığın üründe kronik problem yoksa ve kullanalı 1 haftayı geçmediyse

Reaksiyon puanı
390
Sana hiçbir marka veya alışveriş mağazası aldığın ürünü kolay kolay iade kabul edip paranı geri vermez söz konusu vatan bilgisayar olduğundan dolayı para çeki istemen gerekir eğer kullandığın üründe kronik problem yoksa ve kullanalı 1 haftayı geçmediyse
İade çekine de razıyım. İade çeki verilir mi? Ürünü 24 aralıkta aldım, 29 aralıkta iadeye gönderdim.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Hocam peki 20 gün dolmadan bunu yapamayız bilgisayarı bulacağız gibi şeyler söylerse ne yapmamız gerekiyor

---- Mesajlar birleştirildi ----
Bak şimdi tam olarak ne istiyorsun o pc yi geri almak mı yoksa parayı çek olarak isteyip başka bir şey almak mı?
Başka bir şey almak istiyorsan durumu izah edip ben aylarca ürünümün geri gelmesini istedim fakat gelmedi sizi aradım yine şöyle oldu Ben iade çekimi istiyorum diyeceksin öbür türlü işin uzar geri istersen THH ye başvurmanız gerekebiliyor

yuzugullu

Asistan
Reaksiyon puanı
35
hocam sürekli bastır her gün ara çünkü 20. günden sonra sorun yaratırlar size

Reaksiyon puanı
390
Bak şimdi tam olarak ne istiyorsun o pc yi geri almak mı yoksa parayı çek olarak isteyip başka bir şey almak mı?
Başka bir şey almak istiyorsan durumu izah edip ben aylarca ürünümün geri gelmesini istedim fakat gelmedi sizi aradım yine şöyle oldu Ben iade çekimi istiyorum diyeceksin öbür türlü işin uzar geri istersen THH ye başvurmanız gerekebiliyor
Hocam benim niyetim ürünü değiştirmekti. Bugün konuşmam gerekiyor o zaman.

---- Mesajlar birleştirildi ----

hocam sürekli bastır her gün ara çünkü 20. günden sonra sorun yaratırlar size
Bende bugün konuşmayı düşünüyorum

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
İnşallah çek verirler. Çünkü vatandan herşey beklenir.

Bende geçenlerde Vatandan bir değişim istemiştim iade yapmadıklarını açıkça bana söylediler onun yerine iade çeki veriyorlar vermek zorundalar çünkü 1 hafta dolmadan direk vermişsin ama onlara ulaşmaması onların suçu

ilayda84

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vatan bu tarz şeyleri çok sıkıntı yapıyor, normal bir ürün iade etmek istediğinde bile üste çıkıp iade kabul etmeyiz gibi şeyler söylüyorlar. Olabildiğince üstüne git yanlarına gittiğinde hiçbir şeyi alttan alma, inşallah iadeyi kabul ettirirsin yada cihazı değiştirebilirsin.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Vatan bu tarz şeyleri çok sıkıntı yapıyor, normal bir ürün iade etmek istediğinde bile üste çıkıp iade kabul etmeyiz gibi şeyler söylüyorlar. Olabildiğince üstüne git yanlarına gittiğinde hiçbir şeyi alttan alma, inşallah iadeyi kabul ettirirsin yada cihazı değiştirebilirsin.

Üründe kronik bir problem olmadığı sürece para iadesi yapmazlar bu kadar basit

Reaksiyon puanı
390
Bugün konuştum durum merkeze bildirilmiş merkezden haber beklediklerini bi gelişme olursa haber vereceklerini söylediler