Iade islemleri

Bu konuyu okuyanlar

ethemsaglik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Herkese merhaba dün aldigim a7 2017 cihazı beklentilerimi karşılamadığı için iade etmek istiyorum edilebilir mi sorun çıkarır mı

ethemsaglik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Baktım kullanılmamış olması gerek diyor ben ürünü açtım hocam

Reaksiyon puanı
923
Baktım kullanılmamış olması gerek diyor ben ürünü açtım hocam
Hiçbir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin satın almış olduğu ürünü, teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilir yazıyor. Ama telefon ve internet üzerinden yapılan satışlarda diyor. Sen mağazadan aldıysan en iyisi arayıp veya gidip sor çünkü 14 gün geçmemiş...

ethemsaglik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Yarın gidip konuşmak en hayırlısı kardeşim

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
beklentilerimi karşılamadığı için
Demişsiniz, kişisel olarak hangi özellikleri beklentilerinizi karşılamadı, paylaşırsanız almayı düşünen arkadaşlara bir nebze olsun fikir vermiş olur. ;)

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Somut alınan cihazlarda cayma hakkı bildiğim kadarıyla ayıplı olmadığı durumda yok. Adama sorarlar alacağın telefonu stantta bakıp görmedin mi diye. Bilemedim.

Reaksiyon puanı
923
Somut alınan cihazlarda cayma hakkı bildiğim kadarıyla ayıplı olmadığı durumda yok. Adama sorarlar alacağın telefonu stantta bakıp görmedin mi diye. Bilemedim.
Ama iade koşullarında hiçbir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin satın almış olduğu ürünü, teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilir yazıyor.

ethemsaglik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ya bazı şeyler bu ülkede gitmiyor bunu her alanda gördüm bu alanda da gördüm cihaz açılmadığı sürece iade alırız ama onun dışında iade söz konusu olamaz denildi

ethemsaglik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Evet hocam takılı ya zaten iade etme niyetim de pek yok sadece haklarımi merak edip araştırmak istedim

castlerock

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Bildiğim kadarıyla sim kart takılırsa kullanılmış sayılıyor ve iade olmuyor. Biraz kullanın sevmezseniz 3-400 TL üzerine verip takas yaparsınız...

ethemsaglik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Telefon gerçekten harika a7 2017 sormuş arkadaş nedeni ne diye nedeni yok sadece haklarımi merak ettim almak isteyen olursa da son derece tavsiye ederim

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Telefon gerçekten harika a7 2017 sormuş arkadaş nedeni ne diye nedeni yok sadece haklarımi merak ettim almak isteyen olursa da son derece tavsiye ederim
Neden yalan söylediniz, iade etmek istiyorum diye ?
Sormak istediğinizi en baştan Yalansız- Dürüstçe sorabilirdiniz, şimdi bu konuyu okuyanlar sizin kişiliğiniz hakkında ne düşünür ?
Açıkçası bu yaptığınız hiç hoş değil. :mad: