Huwaei Mate 20 Pro ekran yeşil olması

HUSEYIN 63

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Huawei mate 20 pro ekranın yeşil olma haberleri doğrumu youtubede gördüm

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Bunu anlamanın bir yolu yok mu peki ya mağazaya telefonu almaya gittik mesela anlaşılamaz mı hiç bir türlü ?
Anlaşılır. “Device info hw” ismindeki uygulamayı indirip “ekran” kısmında hangi ekranı kullandığı belirtiliyor. Fakat tahmin edebileceğin gibi telefonun kutudan çıkması falan gerekiyor

Mahmut Bolat

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Anlaşılır. “Device info hw” ismindeki uygulamayı indirip “ekran” kısmında hangi ekranı kullandığı belirtiliyor. Fakat tahmin edebileceğin gibi telefonun kutudan çıkması falan gerekiyor

Hocam peki şöyle bir şansımız var mı cihazı aldık diyelim eve geldik kurduk falan filan LG ekranlı bir cihaz olduğunu öğrendik ve iade etmek istedik alıyorlar mı ? veya hiç eve gelmeden orada kurup tekrar iade değişim gibi bir şey söz konusumu ?

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Hocam peki şöyle bir şansımız var mı cihazı aldık diyelim eve geldik kurduk falan filan LG ekranlı bir cihaz olduğunu öğrendik ve iade etmek istedik alıyorlar mı ? veya hiç eve gelmeden orada kurup tekrar iade değişim gibi bir şey söz konusumu ?
Orasını bilmediğim için kesin cevap vermem yanlış olur. Ben olsam Mate 20 pro almadan önce bir huawei personeline bu konudan bahsederdim. Onlar yardımcı olur.

Buraya da göz atabilirsin: Teslimat & İade | Huawei Türkiye | Huawei Aksesuar | Huawei Cep Telefonu | Huawei Servis

ozzy3542

Asistan
Reaksiyon puanı
63
bence çok önemli bilgi vermiş arkadaş. çok tşk ederim kardeşim. :)

hsnbzkrt44

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Huawei mate 20 pro ekranın yeşil olma haberleri doğrumu youtubede gördüm
çoğu söylentiler yalanlama ama doğrusu hatalı yazılım yüklemeleri ile yeşil ekran oluyor çok ciddiye almayın benim akrabalarımda bir kaç kişi var kullanan gayyet memnun