Huaweii p9 lite SD kart

Bu konuyu okuyanlar

daredevil123

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar huaweii p9 lite 2017 telefon yeni aldım fakat hiçbir uygulamayı SD karta aktaramadım yada ben beceremedim destek verebilecek var mı ?

teamscriptim

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Her uygulama SD karta taşınamıyor. İsterseniz telefona root atarak bu problemi giderebilirsiniz. Onun dışında 3. parti uygulamalar ile de SD karta taşıma işlemlerini yapabilirsiniz.

daredevil123

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hiç bir uygulamayı atamadım yada beceremedim nasıl atacagimida bilmiyorum.
--- Gönderi Güncellendi ---
cihazı yeni aldım root yapmak istemiyorum.

teamscriptim

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Play Store'da uygulama taşı araması yaparak oradaki applerden birini dener misiniz?

daredevil123

Asistan
Reaksiyon puanı
1
playstorede nerede o işlemi yapabilirim yönlendirirmisin?

daredevil123

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Varsayılan Dahili Depolama : SD Kart seçiyorum Ve aşagıdaki açıklama geliyor ;

Dahili Depolama şu anda kullanımda

Varsayılan depolama konumunu SD karta geçirirseniz veri sızıntısı tehlikesi doğabilir.
Geçişin Tamamlanması için telefonun yeniden başlatılması gerekmektedir. Onaylıyormusunuz?
--- Gönderi Güncellendi ---
Onaylasam sıkıntı çıkar mı ?

teamscriptim

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Ben de Huawei kullanıyorum. Ben de aynı uyarılar çıktı ben onay verdim. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Sanırım güvenlik amaçlı bir uyarı o. Verin izni sıkıntı olacağını sanmıyorum.

daredevil123

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Çünkü başka türlü aktarmıyorum SD karta ona tıklarsam aktarabileceğime inanıyorum.

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Rootlu olmadan her dosyayı aktaramazsın. Huawei'ye root atmanı tavsiye etmem. Orjinalini bozma. Pc'den atmayı denedin mi?

İyi Forumlar.

Kkübraa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende SD karta telefonda mevcut olan fotoğraflarımı atmak istiyorum ama yapamadım yardımcı olabilcek olan var mı acaba acil

Janus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Huawei P9 Lite için SD kart desteği yok diye biliyorum...

hsnbzkrt44

Asistan
Reaksiyon puanı
8
arkadaşlar huaweii p9 lite 2017 telefon yeni aldım fakat hiçbir uygulamayı SD karta aktaramadım yada ben beceremedim destek verebilecek var mı ?
benim akrabamda kullanan var sd kart sorunları telefonun desteklemediği sd kart olduğunda böyle hatalarla karşılaşabilirsiniz sd kart değişimi yaparak kontrol edebilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

sd karta uyumsusuzluğudan oluyor bazen değiştirip deneybilirisiniz bu sonuçları alamazsınız eğer huawei müşteri hizmetlerinden yardımı alabilirsiniz

Son düzenleme:

YKartal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Huawei'nin desteklediği SD kartları kullanmanız gerekiyor. Desteklenmeyen SD kartlarda bu problemler olabiliyor.