Huawei

Bu konuyu okuyanlar

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Arkadaşlar yakın zamanda telefon huawei P30 pro'da karar kıldım.Peki neden diğer markalar değilde huawei almalıyım

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Mesela benim için arayüz ve yazılımı Samsung ve xiaomi den daha güzel. (daha sağlam veya güçlü demedim daha güzel). Tasarımı hoş özellikle arka kameranın konumu ve büyüklüğü, elde tutuş hissiyatı çok iyi. Kamerası başarılı. S10+ da alabilirsin mağazaya git iki telefonu da eline al bak hangisi daha hoşuna giderse onu al derim.

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393
Bu işlerde markaya değil telefonun içeriğine bakmak gerekir.Ben kendim huaweinin arayüzünü severim.Ama aynı telefonları sürekli kasasını degiştirip değişik model isimleriyle satıyorlar.Bu tutumları yüzündende marka olarak sevmediğim bir marka.

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Mesela benim için arayüz ve yazılımı Samsung ve xiaomi den daha güzel. (daha sağlam veya güçlü demedim daha güzel). Tasarımı hoş özellikle arka kameranın konumu ve büyüklüğü, elde tutuş hissiyatı çok iyi. Kamerası başarılı. S10+ da alabilirsin mağazaya git iki telefonu da eline al bak hangisi daha hoşuna giderse onu al derim.

Samsung'dan sıkıldım hem çok kulkandım hemde herkeste var.Farklı birşey istiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu işlerde markaya değil telefonun içeriğine bakmak gerekir.Ben kendim huaweinin arayüzünü severim.Ama aynı telefonları sürekli kasasını degiştirip değişik model isimleriyle satıyorlar.Bu tutumları yüzündende marka olarak sevmediğim bir marka.

Aslında tüm markalar öyle 6 ayda bir telefon çıkaracaklarına senede bir çıkarsalar hem böyle olmaz hemde bu kadar pahalı olmaz sonunda kimse alamayacak kendi kuyularını kazıyorlar

hsnbzkrt44

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar yakın zamanda telefon huawei P30 pro'da karar kıldım.Peki neden diğer markalar değilde huawei almalıyım
yani size kısaca anlatmak istersem neden almak istedğinizi çünkü diğer markalar düşüşte huawei öyle bir yükselişe geçtiki şuan onu durduracak telefon göremiyorum işlemci ve kamera konusunda bayya uzmanlaştı tavsiyem gönlünüz rahat alabilirsiniz bende hawei kullanıcıyım memnunum gayyet.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Batarya performansı, arayüzün sade olması,servis konusunda başarılı olması.Huawei arayüzü iosa benziyor ve bataryada iPhone larda olduğu gibi ekran kapandığında cihaz fazla pil tüketmiyor.P30 Pro nun batarya performansını çok seveceksiniz ama kamerasından memnun kalmayabilirsiniz.Renk doğruluğu,hdr gibi konularda kamera başarısız.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Kendi başına hauwei almaya karar verip niye huawei almalıyım diye kendi kendinle çelişiyorsun.