Huawei P9 Lite MI Honor 7 Mi Htc One A9 Mu?

Bu konuyu okuyanlar

216melih216

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar geçen günlerde Xperia C4 alacaktım ama babam biraz bekle daha iyi birşey alabilirsin dedi.Kamera benim için önemli ve pek oyun oynamıyorum.Sosyal medyada gezinen fotoğraf video çekip düzenleyen biriyim.Her 3 telefonu da çok beğendim.Siz hangisini önerirsiniz.Sizce aralarında çok fark var mı yoksa pek fark yok en ucuzu hangisiyse al yine pişman olmazsın mı dersiniz?

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,811
Arkadaşlar geçen günlerde Xperia C4 alacaktım ama babam biraz bekle daha iyi birşey alabilirsin dedi.Kamera benim için önemli ve pek oyun oynamıyorum.Sosyal medyada gezinen fotoğraf video çekip düzenleyen biriyim.Her 3 telefonu da çok beğendim.Siz hangisini önerirsiniz.Sizce aralarında çok fark var mı yoksa pek fark yok en ucuzu hangisiyse al yine pişman olmazsın mı dersiniz?
İçlerinde en iyisi HTC One A9 gibi . Ama fiyatı biraz uçuk . Onun yerine size Huawei P9 öneririm. İthalatçı garantili fiyatı 1755 Tl . O size daha iyi performans sunacaktır .

216melih216

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
İçlerinde en iyisi HTC One A9 gibi . Ama fiyatı biraz uçuk . Onun yerine size Huawei P9 öneririm. İthalatçı garantili fiyatı 1755 Tl . O size daha iyi performans sunacaktır .
1300'ü aşmak istemediğim için a9'u eleyecem sanırım.Honor 7 veya p9 lite alacam sanırım.Bence ikisi arasında pek fark yok hangisinin fiyatı daha makulse onu almayı düşünüyorum.Sizce doğru mu?

Tarayıcı666

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Lite olmasaydı P9 alınırdı,fakat alıyorsanız en azından orta-üst arası bir cihaz alın derim.Bence HTC ONE A9.Bu cihazlar içerisinde en çok güncellemeyi alıcak ve Sense arayüzünün hafifliğinden kolay-kolay kasmayacak bir telefon.

216melih216

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Lite olmasaydı P9 alınırdı,fakat alıyorsanız en azından orta-üst arası bir cihaz alın derim.Bence HTC ONE A9.Bu cihazlar içerisinde en çok güncellemeyi alıcak ve Sense arayüzünün hafifliğinden kolay-kolay kasmayacak bir telefon.
Huawei G8 nasıldır?

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Huawei'nin yüksek SAR değerlerini check edin öyle alın derim.

216melih216

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
G8 amiral model değil, her iki halde ben olsam HTC alırdım.
Teşekkür ederim cevabınız için.Bir hafta sonra falan alacam telefonu P9 Lite sanırım o zamana kadar çıkmaz galiba.Gidip ailemle bakacam HTC One a9 biraz pahalı gelir diye Honor 7'ye daha yakınım.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
P9 Lite'ın Sar değeri çok iyi Honor 7'nin de fena değil.

Nasıl iyi?

Huawei P9 lite specs

Honor 7 daha da kötü

Huawei Honor 7 - Full phone specifications

Kafa değeri yüksek, sürekli olarak 1.45 W/kg

Bunlar yüksek rakamlar;

A5 (2016) - Samsung Galaxy A5 (2016) specs

Kafa değeri P9 lite'ın 4'te biri.

Samsung Galaxy S6 specs

S6 ki kendisi SAR konusunda çok eleştirilmiştir, daha iyi P9 lite'dan.

Ha bu değerler umurumda değil diyorsanız siz bilirsiniz...

216melih216

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Nasıl iyi?

Huawei P9 lite specs

Honor 7 daha da kötü

Huawei Honor 7 - Full phone specifications

Kafa değeri yüksek, sürekli olarak 1.45 W/kg

Bunlar yüksek rakamlar;

A5 (2016) - Samsung Galaxy A5 (2016) specs

Kafa değeri P9 lite'ın 4'te biri.

Samsung Galaxy S6 specs

S6 ki kendisi SAR konusunda çok eleştirilmiştir, daha iyi P9 lite'dan.

Ha bu değerler umurumda değil diyorsanız siz bilirsiniz...
Ben P9 Lite'ın SAR değerini daha düşük biliyordum da Honor 7 nispeten daha iyi bu arada Samsung örnek göstermeyin sıkıldım artık Samsungtan son 3 telefonum Samsung.

Samed Demirel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
kardeş önceki konunuda takip ettim biliyoum m8 falan arada kaldın cevap yazmaya müsait değildim herhalde 1300 lira bandında bi bütçen var bütçeni hiç zorlamadan desire eye öneririm teknosa fiyatı 1297 lira