Huawei P9 Lite - Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

ARKADAŞLAR SİZİN P9 LİTE ŞARJ OLMA SÜRENİZ NEDİR? BENİM 2.5 SAAT ÇOK UZUN NE YAPABİLİRİM

huawei p9 lite 16 cihazını aldım ancak kırılmaz cam yapıştırırken sürekli hava kalıyor aynı yerde ve ayı şekilde telefonun camı mı bombeli yoksa bu büyük bi sorun değil mi bilmiyorum teknik servise göndermekte de şüpheliyim aynı durumu yaşayan arkadaşlar var sa yardımcı olabilirler mi

huawei p9 lite 16 cihazını aldım ancak kırılmaz cam yapıştırırken sürekli hava kalıyor aynı yerde ve ayı şekilde telefonun camı mı bombeli yoksa bu büyük bi sorun değil mi bilmiyorum teknik servise göndermekte de şüpheliyim aynı durumu yaşayan arkadaşlar var sa yardımcı olabilirler mi
P9 LİTE ŞEFFAF CAMLA GELİOR ZATEN ONU SÖKTÜNMÜ?

söktüm kırılmaz cam takmak istedim ama ne kadar denediysem olmadı hava kalıyor huawei yazısının orda kullanımda sıkıntı yok ama dert oluyor içine insanın vadofone un kendi orjinal camlarını da denedim aynı ordaki yetkili ne kadar p9 lite geldiyse bu sıkıntı oldu dedi internette aynı bölgede aynı şekle sahip aynı sorundan bikaç tane denk geldi üretim hatası mı yoksa cam mı sorun anlayamadım

söktüm kırılmaz cam takmak istedim ama ne kadar denediysem olmadı hava kalıyor huawei yazısının orda kullanımda sıkıntı yok ama dert oluyor içine insanın vadofone un kendi orjinal camlarını da denedim aynı ordaki yetkili ne kadar p9 lite geldiyse bu sıkıntı oldu dedi internette aynı bölgede aynı şekle sahip aynı sorundan bikaç tane denk geldi üretim hatası mı yoksa cam mı sorun anlayamadım
bilemiyorum boşver takmadan kullan ekranı sağlam zaten keyfine bak
Sana sorum telefonu ne ile şarj ediyorsun ben kendi adaptörü ile ediyorum ama 2.5 saaati geçiyor nasıl hızlandırabiliriz

dostum hızlandırıp napıcaksın 2.5 saat gayet normal bi şarj süresi 3000 ma için ideali %5 e kadar bataryayı harcayıp 8 saat şarja takmak 1 saatte şarj edeceğin adaptörler var oda pili 1 yıla eline verir kullanamazsın yani bahsettiğin süre gayet normal 1 saatte olmasını bekleyemezsin bi saate de şar edeceğin adaptör var ama bi sene sonra pilin 30 dakkada şarj olur 1 saattede biter o yüzden takma pil pahalı

Arkadaşlar Whatsapp kamerasından çekip yolladığım fotoğraflar galerime ters yanı ayna yansımasız kaydediliyor nasıl düzelticem?

Arkadaşlar telefon çift tıklama moduna geçti yani mause kullanır gibi oldu aynen önce uygulamayı seçiyo sonra giriş yapmak için çift tıklamam gereliyo bi türlü geri dönüş yapamıyorum acil yardım ederseniz sevinirim yoksa telefondan olacam

Ya merhaba , radyo için ne diyorsunuz var gösteriyor ama bulamıyorum bir apk indirdim, açıyorum, bu uygulama yüklüdür diyor ama yok

Merhaba bana acilen yardimci olabilirmisinjz hic sesli ortamda clubte veya eglence mekaninda video cekerken ses kalitesinde sikinti yasadiniz mi? Tekrar videoyu izlediginizde ses kalitesi nasildi?
--- Gönderi Güncellendi ---
P9 almayi dusunuyorum video kalitesi nasil acaba ses siddeti yuksek ortamda ornek clubte hic video cektiniz mi?

bilemiyorum boşver takmadan kullan ekranı sağlam zaten keyfine bak
Sana sorum telefonu ne ile şarj ediyorsun ben kendi adaptörü ile ediyorum ama 2.5 saaati geçiyor nasıl hızlandırabiliriz
cihaz hızlı şarj desteklemiyor, maalesef yavaş şarj oluyor. tek çözüm 2a şarj aleti almak ama pil ömrü için kendi şarj aleti ile kullanmanı öneririm.
Arkadaşlar telefon çift tıklama moduna geçti yani mause kullanır gibi oldu aynen önce uygulamayı seçiyo sonra giriş yapmak için çift tıklamam gereliyo bi türlü geri dönüş yapamıyorum acil yardım ederseniz sevinirim yoksa telefondan olacam
sorunu tam olarak anlayamadım. 2 ay önce yazmışsın. garantiye yollamışsan sorunu çözmüşlerdir diye umuyorum.
Merhaba bana acilen yardimci olabilirmisinjz hic sesli ortamda clubte veya eglence mekaninda video cekerken ses kalitesinde sikinti yasadiniz mi? Tekrar videoyu izlediginizde ses kalitesi nasildi?
P9 almayi dusunuyorum video kalitesi nasil acaba ses siddeti yuksek ortamda ornek clubte hic video cektiniz mi?
denemedim ama sorun olacağını zannetmiyorum.
Ya merhaba , radyo için ne diyorsunuz var gösteriyor ama bulamıyorum bir apk indirdim, açıyorum, bu uygulama yüklüdür diyor ama yok
radyo bende de sıkıntı çıkardı, bir türlü halledemedim.

bir arkadaşımdan p9 lite aldım. hatları tek tek taktığımda sorunsuz çalışıyor. Ama iki simi aynı anda taktığımda bir hat devre dışı kalıyor. Ayarlar kısmından birşeyler denedim ama olmadı. telefonda Android 7.0 EMUI 5.0 VNS L21C1 85B360 yüklü.
Çözüm konusunda yardımcı olabilecek var mı?

Arkadaşlar ben p9 lite 2016 kullanıyorum da bu gizli moddaki uygulamaları nasıl geri alabiliriz acill yardım..

Arkadaşlar cümleten selamun aleykum hayırlı bayramlar
Sizden bana bir akıl vermenizi isteyeceğim
Telefonum Huawei p9 lite 2017
Telefon 9 aylık ve telefon egik durumda garantiye gönderdim kullanıcı hatası diye 485 TL ücret talep ettiler
Ama telefonu çok özenli ve dikkatli kullanırım ve kesinlikle arka cebine koymam buna rağmen eğilmiş
Sizce tüketici hakem heyetine başvuru da bulunayım mı internetten biraz araştırdım baya bir yanılma sorunu olan kişi var cevaplarını bekliyorum saygılarımla

MErhaba

telefona pubg indirmek istiyorum fakat indirmek için hafıza kartını seçemiyorum bu normal bir durum mu? Telefonun dahili hafızası zaten 16 gb, donanım 6 gb kullanıyor, 6 gb da uygulama var ama uygulamaları silmek istesem çoğu gidecek o zaman

stat counter