Huawei P9 Lite - Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Hocam öncelikle telefonun şarjı günlük kullanımda bir buçuk günü rahat çıkarıyor.İkinci soruna gelecek olursak knock on özelliği mevcut değil ama parmak izi okuma özelliği en az onun kadar hızlı eğer kafandaki sorular buysa gönül rahatlığıyla alabilirsin hocam
Çok teşekkür ederim hocam.

Bir de radyo yokmuş Türkiye versiyonunda.
Acaba telefonu alınca radyosunu aktif edebiliyor muyuz?

Hocam açıkçası radyo ile pek ilgilenmedigim için bir şey diyemem fakat. Play storede bir çok uygulama var radyo ile ilgili onlardan faydalanabilirsin

arkadaslar öncelikle telefon dün elime geçti.vatan bilgisayardan 3 gblik versiyonunu 1300 tlye aldım.telefonu açıp kurulumu yaptım.daha sonra snapchat uygulamasında sıkıntı cıkardı telefonu ac kapa yapınca düzeldi neyseki.ilk gğn böyle bir kaç sorunla daha karşılaştım şu an ise ortalama 12 saattir sıkıntısız çalışıyor.Cihazın sar değeri yukarıda belirtilen rakamlardan yüksek cihazın tek dezavantajıda bu sanırım şimdilik.
Telefonda 16gb nin ne kadarını kullabiliyoruz?

arkadaşlar merhaba

huawei p 9 lite telefonumda bir türlü ezan programını kullanamadım.birden fazla program yüklememe rağmen olmadı.yardımcı olabilecek arkadaş var mı

Çözünürlük konusunda biraz altta kalan bir telefon (1080 x 1920) ama telefona genel olarak bakarsak güzel ve kullanışlı bir telefon. Bence alınabilir.
altta kalan derken üst seviyeler 2k kullanırken buna altta kalan demek mantıklı mı ayrıca bu donanımda 2k ekranın akıcı çalışacağını düşünmende farklı bi olay bence 1080p hala yeterli bi çözünürlük hatta çözünürlük ayarı olsada şarj durumuna göre veya kasan oyun olursa ona göre 720p ye düşürebilsek çok daha iyi olur kimseyi yanlış yönlendirme

Ben telefonu alalı yaklaşık 1 ay olucak ve çok memnunum günlük kullanımda herhangi bir kasması donması yok sadece huawei kendi işlemcisini ürettiğinden dolayı bazı uygulamalarda indirirken sorun yaşadım onuda indirmeye başalayıp ekranı kapatıp bi süre bekledikten sonra uygulama inmeye başlıyor sonrasındada sıkıntısız kullandım ısınması ise bence aşırı değil ses kaliteside güzel kamera orta seviye bazı üst seviye oyunlarda orta grafik ayarlarında gayet rahat oynatıyor diğerlerinde zaten sorunu yok ben gün içerisinde fazla oyun oynamayıp internette gezme mesajlaşma görüşme fln derken ortalama 14 saat şarj süresi görüyorum

Yardım edebileceğim herhangi bir konu olursa elimden geleni yaparım

Bunlar benim oynadığım oyunlar

Son düzenleme:
Selam

Huawei P9 Lite kullanıyorum. Kamerada fligran özelliği var yani resme tarih basma gibi bunu kamera açıkken Soldan Sağa doğru kaydırarak özelliklere giriyorum FLİGRAN ı açıyorum. Üçgen le geri geldiğim zaman Fligran kayboluyor bunu nasıl sabit yapabilirim.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Selam

Huawei P9 Lite kullanıyorum. Kamerada fligran özelliği var yani resme tarih basma gibi bunu kamera açıkken Soldan Sağa doğru kaydırarak özelliklere giriyorum FLİGRAN ı açıyorum. Üçgen le geri geldiğim zaman Fligran kayboluyor bunu nasıl sabit yapabilirim.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
.
Screenshot_2016-12-01-13-22-11.png Screenshot_2016-12-01-13-22-40.png Screenshot_2016-12-01-13-23-01.png

Herkese merhaba arkadaşlar bende dün aldığım beyaz renk p9 lite ile aranızda katılmış bulunmaktayım almak isteyenlere şiddetle tavsiye ediyorum

Huawei P9 Lite hakkında soru ve görüşlerinizi bu konu altında paylaşabilirsiniz...

3 gündür kullanıyorum şimdilik bi problem yaşamadım bir günü rahat çıkartıyorum normal kullanımda (oyun 25*30 dk oynadım oyun:adventure times ) 2 günü tamaladım nerdeyse kamerası ön kamerası gayet başarılıl hızlı bitelefon kendi içinde ki performans programıda çok temiz ve güzel ekran bence 5.2 inç e 1080 p ve 423ppi pil ömrü ve parlaklık netlik açısından çok iyi alacak olanlara kesinlikle öneririm telefonun sesi baya gür çıkıyo onuda söliyim
bana göre ; 10 üzerinden
şarj süresi 7
kamera 8 ön kamera 8 mp başırılı
ekran 7
işlemci ram hız vb 8
ısınma normal
parma izi sensörü fena değil tatmin ediyo ama iphone la kıyaslanamaz
bildrim ışığıda cabası bence 1100 verilir hakediyo ben oyle aldım

3 gündür kullanıyorum şimdilik bi problem yaşamadım bir günü rahat çıkartıyorum normal kullanımda (oyun 25*30 dk oynadım oyun:adventure times ) 2 günü tamaladım nerdeyse kamerası ön kamerası gayet başarılıl hızlı bitelefon kendi içinde ki performans programıda çok temiz ve güzel ekran bence 5.2 inç e 1080 p ve 423ppi pil ömrü ve parlaklık netlik açısından çok iyi alacak olanlara kesinlikle öneririm telefonun sesi baya gür çıkıyo onuda söliyim
bana göre ; 10 üzerinden
şarj süresi 7
kamera 8 ön kamera 8 mp başırılı
ekran 7
işlemci ram hız vb 8
ısınma normal
parma izi sensörü fena değil tatmin ediyo ama iphone la kıyaslanamaz
bildrim ışığıda cabası bence 1100 verilir hakediyo ben oyle aldım
Aynen kardesim bende aldim memnunum sadece yavas sarj oluyor tek sıkıntısı o

Merhaba arkadaşlar,
P9 lite'ı yaklaşık üç hafta önce aldım. Sorunsuz sıkıntısız kullanmaya başladım. İhtiyacım olana kadar hotspot açarak telefonu wifi gibi kullanıp hattımdaki interneti paylaşmayı denememiştim. Yaklaşık bir hafta önce ihtiyacım oldu ve erişim noktasını açıp şifre, isim vb. ayarlarını yapıpkullanmaya kalktım ancak bilgisayarımdan ağa bağlanmayı denediğimde "bu ağa bağlanılamıyor" hatası aldım. Şifrelemeyi kaldırdım ve tekrar denedim fakat yine başarılı olmadı. Daha sonra iki farklı cihazdan daha tekrar denedim (bu sefer telefondan bağlanmaya çalıştım) yine olmadı. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. İyi günler dilerim.

güncelleme önemli bir konu ve gm5 plus 2 yıl en güncel telefon ancak p9 lite ise 2 hafta içinde android 7 zaten gelecek bende de p9 lite var android 7.0 ı bekliyorum şimdi karşılaştırmaya gelirsek p9 lite ın tek kötü zaafı yavaş sarj oluşu 2 2.5 saat civarı ama geri kalan herşey mükemmel bir kere telefon iphone gibi stabil arayüz tertemiz kamera fp kamerası batarya süresi makul seviyelerin üstüne bile çıkıyor tasarım desen tek geçerim ama gm5 plusın çok sıkıntıları var diyorlar hızlı şarj oluyormuş ama çok ısınıyor diyorlar şarj soket yerleri bozuluyormuş falan yani p9lite öneririm kesinlikle
--- Gönderi Güncellendi ---
güncelleme önemli bir konu ve gm5 plus 2 yıl en güncel telefon ancak p9 lite ise 2 hafta içinde android 7 zaten gelecek bende de p9 lite var android 7.0 ı bekliyorum şimdi karşılaştırmaya gelirsek p9 lite ın tek kötü zaafı yavaş sarj oluşu 2 2.5 saat civarı ama geri kalan herşey mükemmel bir kere telefon iphone gibi stabil arayüz tertemiz kamera fp kamerası batarya süresi makul seviyelerin üstüne bile çıkıyor tasarım desen tek geçerim ama gm5 plusın çok sıkıntıları var diyorlar hızlı şarj oluyormuş ama çok ısınıyor diyorlar şarj soket yerleri bozuluyormuş falan yani p9lite öneririm kesinlikle

s3th_

Üyecik
Yaklaşık 2 haftaya yakın kullanıyorum cihazi geçen hafta güncelleme geldi 7.0 nougat fakat WhatsApp ve Facebook hariç diğer uygulamalardan bildirim gelmiyor Twitter Instagram olsun e-postalar gelmiyor ben açacağım ancak öyle görecegim yardimci olabilecek varmı