Huawei P9 Lite (2017) Kullanıcıları Kulubü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Az önce gördüm. Hepsiburada %18'lik indirim yaparak 1149 tl'ye cihazı piyasa fiyatından satıyor. Ne anladım bu indirimden? Keriz avına çıkmışlar. Yalnız cihaz hoşuma gidiyor. Samsungun aynı fiyatlı telefonunu alacağıma, bunu alırım. Kameranın üstte ve köşede durması çok daha iyi. Tek bir eksiği var. 16 gb hiç iyi değil. 32 olsa süper olurdu. 32 yapsalar öleceklerdi sanki. O bakımdan almaktan vazgeçtim. P10 pro ise, harika bir telefon.
Abi ne indirimi Allah aşkına daha geçenlerde gördüm hb de 999 TL idi şimdi KDV indirimi demişler 1149 TL? Hatta geçen de bu konu muydu hatırlamıyorum ama bu foruma yazmıştım arasında kalmıştım da "(hb de 999 tl:D)" diye

Abi ne indirimi Allah aşkına daha geçenlerde gördüm hb de 999 TL idi şimdi KDV indirimi demişler 1149 TL? Hatta geçen de bu konu muydu hatırlamıyorum ama bu foruma yazmıştım arasında kalmıştım da "(hb de 999 tl:D)" diye
İndirimsiz fiyatı değiştirmeyip sadece indirime girmiş gibi gözüktürüyorlar çoğu alışveriş sitesi böyle

ibrgcn

Üyecik
Varsayılan hafızayı SD kart yapınca cihaz aşırı ısınıyor 1 kere servise gönderdim ve ısınma sorununun olmadığını söylediler sizde de aynısı oluyor mu ne yapmam lazım ?

Bazıları Iphone 7 nin bu telefondan iyi olduğunu söylüyor. Ben karşılaştırma yaptım. Bu telefon Iphone 7den biraz daha iyi. Bu telefonun tek sıkıntısı tıklamanızı bazen algılamıyor, bunum dışında her özelliği ıphone 7den çok iyi mesela ıphone 7,4 çekirdek vb.

Bazıları Iphone 7 nin bu telefondan iyi olduğunu söylüyor. Ben karşılaştırma yaptım. Bu telefon Iphone 7den biraz daha iyi. Bu telefonun tek sıkıntısı tıklamanızı bazen algılamıyor, bunum dışında her özelliği ıphone 7den çok iyi mesela ıphone 7,4 çekirdek vb.
Çekirdek sayısına bakarak işlemci kıyaslanmaz. iPhone 7 bu cihazdan kat kat daha güçlü

bu paraya alınacak en iyi telefonlardan diyebilirim . Tek sorunu hafızası az maalesef

Şu an telefonun fiyatı indirimle 1099 TL'ye kadar düştü. Almayı düşünüyorum. Sizce almalı mıyım? Garantisi nasıl?

WhatsApp Image 2018-02-23 at 22.14.24.jpeg

Arkadaşlar rootladığım p9 lite 2017 telefonuma rom atmaya çalışırken böyle bir sorun yaşadm bu ekrandan başka ekrana geçemiyorum . Teknik servis rootlandığı için kullanıcı hatası dedi ve anakart değişmesi gerekiyor diyip 750 tl istedi bende telefona bir telefon parası kadar para vermek istemedim . Yabancı sitelerde çözen var ama ben bu konulardan çok analayan bir adam olmadığım için kafam basmadı var mı aranızda bu konulardan anlayan yardım edebilecek biri tek çare anakart değişimi mi illa ?

Not : Huawei yetkili servisinin eline allah kimseyi düşürmesin cihaz raporunda fiziksel durumda ekran koruyucuda çizikler var diye not düşülmüş . Ekran koruyucu dediği bildiğiniz yanında gelen kırılmaz cam . Fiziksel durumda sadece telefonun ana parçalarıyla ilgili şeyler yazılır kırılmaz cam telefonun fiziksel durumunu göstermez sırf buradan bile kullanıcı hatası çıkarmaya çalışmışlar siz siz olun huawei yetkili servisinin eline düşmeyin .

Gayet güzel telefon ama şuan sıfır alınacaksa alınmaz ben ilk çıktığında almıştım
Sd kartı ana hafıza olarak ayarlayabiliyorız bu çok iyi bir özellik olmuş
Arayüzde kasma donma vb yok
Pubg vb kaldırıyor. Düşük ayarda
Şarjı rahat 1 gün.
Tasarımı güzel

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ekli dosyayı görüntüle 35988

Arkadaşlar rootladığım p9 lite 2017 telefonuma rom atmaya çalışırken böyle bir sorun yaşadm bu ekrandan başka ekrana geçemiyorum . Teknik servis rootlandığı için kullanıcı hatası dedi ve anakart değişmesi gerekiyor diyip 750 tl istedi bende telefona bir telefon parası kadar para vermek istemedim . Yabancı sitelerde çözen var ama ben bu konulardan çok analayan bir adam olmadığım için kafam basmadı var mı aranızda bu konulardan anlayan yardım edebilecek biri tek çare anakart değişimi mi illa ?

Not : Huawei yetkili servisinin eline allah kimseyi düşürmesin cihaz raporunda fiziksel durumda ekran koruyucuda çizikler var diye not düşülmüş . Ekran koruyucu dediği bildiğiniz yanında gelen kırılmaz cam . Fiziksel durumda sadece telefonun ana parçalarıyla ilgili şeyler yazılır kırılmaz cam telefonun fiziksel durumunu göstermez sırf buradan bile kullanıcı hatası çıkarmaya çalışmışlar siz siz olun huawei yetkili servisinin eline düşmeyin .
Öyle bir şey yok huaweinin servisi gayet güzel tabi root atarsan kullanıcı hatası olur bu arada huaweilere root atılmaz
Ben ekranı kırmıştım 3 günde yapıp gönderdiler

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ekli dosyayı görüntüle 35988

Öyle bir şey yok huaweinin servisi gayet güzel tabi root atarsan kullanıcı hatası olur bu arada huaweilere root atılmaz
Ben ekranı kırmı

Son düzenleme:
Merhaba Arkadaslar
p9 Lite ile yedekleme yaptım sonra tekrar yüklemek istedim olmuyor sebebini bilen varmıdır

Arkadaşlar cümleten selamun aleykum hayırlı bayramlar
Sizden bana bir akıl vermenizi isteyeceğim
Telefonum Huawei p9 lite 2017
Telefon 9 aylık ve telefon egik durumda garantiye gönderdim kullanıcı hatası diye 485 TL ücret talep ettiler
Ama telefonu çok özenli ve dikkatli kullanırım ve kesinlikle arka cebine koymam buna rağmen eğilmiş
Sizce tüketici hakem heyetine başvuru da bulunayım mı internetten biraz araştırdım baya bir yanılma sorunu olan kişi var cevaplarını bekliyorum saygılarımla

stat counter