Huawei P9 Lite (2017) Kullanıcıları Kulubü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

ortam gürültülü biraz
selam arkadaşlar 02.03.2017 tarihinde bahsi geçen p9 lite 2017 telefonu aldım 03.03.2017 tarihinde kullandım ayın dördünde telefonun yamuk olduğunu fark ettim kutudan da o şekilde çıkmış olabilir ayın 3 ünde kullanım zamnında arka cebimde taşıdığımdan o günde olmuş olabilir sonuç ne olursa olsun yetkili servis kullanıcı hatası dedi. bilemiyorum herkesin farklı yorumu olacaktır ama 75 kilo civarındayım eğer bu telefon benim herhangi bir sandalye koltuk oturmamla eğiliyorsa bence sizde bir kez daha düşünün diğer türlü kutudan öyle çıktıysa göz göre göre huawei bana 1200 tl yi kitlemiş oldu
HUAWEİ P9 LİTE 2017 EĞİLİP BÜKÜLÜYOR gerisi sizin taktiriniz

Beyler bende huawei p9 lite 2017 aldım size bir sorum olacak sistem 6gb kullanıyor ben ise 4gb lık bir bölüm kullanıyorum geriye 6gb kalması gerekirken 1,5gb kalıyorum çözümünü bilen varmı ?

Ben Yaklaşık 1 Aydır Kullanıyorum Cidden Güzel Bir Telefon Hem işlemci yönüyle hemde şarj yönüyle cidden güzel bir telefon. Orta meblalarda bir telefon arıyorsanız düşünmeden alabilirsiniz.

telefonun altında bulunan 2 ses çıkışından sadece bir tanesinden ses geliyor. bu normal mi? yoksa bir sıkıntı mı var aldığım telde bilgisi olan var mı?

whatsapp kamerasından çektiğim fotolar ayna yansımalı fakat galeriye yansımasız olarak kaydediliyor napıcamm?
--- Gönderi Güncellendi ---
whatsapp kamerasından çektiğim fotolar ayna yansımalı fakat galeriye yansımasız olarak kaydediliyor napıcamm?

Ben cihazi turk telekom dan aldim ,siyah olanini. Tasarim cok guzel cidden cok guzel. Yakinlarim cihaza hasta oluyor.
Kamerasi guzel herhangi bir sorun yok. Normal p9 u bilmem ama bu telefonbi harika . Bugun gm5 plus bile 1200 lerde geziyor.
Sarji cok iyi 5-6 saat ekran suresini cok rahat aliyorsun. Gunu tamamliyor cihaz hemde cok rahat.
Alan pisman olmaz bence. He cok ust duzey cihaz istersen git iphone 7 al .
Kardeşim parmak izinin orasını hafifçe vurunca ses geliyormu
Ben cihazi turk telekom dan aldim ,siyah olanini. Tasarim cok guzel cidden cok guzel. Yakinlarim cihaza hasta oluyor.
Kamerasi guzel herhangi bir sorun yok. Normal p9 u bilmem ama bu telefonbi harika . Bugun gm5 plus bile 1200 lerde geziyor.
Sarji cok iyi 5-6 saat ekran suresini cok rahat aliyorsun. Gunu tamamliyor cihaz hemde cok rahat.

J7 2016 alırım hem daha ucuza, hem de daha iyi kamera ve batarya...
J7 tüm serileri güncelleme ve ekran ında sorunlar var bende alicaktim ama vazgeçtim ekranına yavaş bu bastır ve bide Huawei kine bastır farkı gör
Galerinin albümlerden WhatsApp images var orda bulabilirsin
Arkadaşlar Huawei de parmak izinin orasını hafifçe vurunca ses geliyormu

J7 tüm serileri güncelleme ve ekran ında sorunlar var bende alicaktim ama vazgeçtim ekranına yavaş bu bastır ve bide Huawei kine bastır farkı gör

Galerinin albümlerden WhatsApp images var orda bulabilirsin
Arkadaşlar Huawei de parmak izinin orasını hafifçe vurunca ses geliyormu
Galeri Ayarlarında Birşey yok malesef gene ters kaydediyor

Arkadaşlar telefonun kutusundan çıkan şarj aleti 5v=1a mi? Birde telefonu hızlı şarj aleti ile şarj eden oldu mu hiç, telefona bir zararı olur mu?

Arkadaşlar telefonun kutusundan çıkan şarj aleti 5v=1a mi? Birde telefonu hızlı şarj aleti ile şarj eden oldu mu hiç, telefona bir zararı olur mu?
Ben hiç hızlı şarj kullanmadım ama kendi şarj aleti gayet hızlı şarj ediyor.Ben alalı 1.5 ay oldu memnunum kamerası güzel.Oyun oynayacaksanız zor yeter ben de 2 oyun var 4-5 gb yer var kaç v olduğuna bakıp cevap yazıcam (5v=1a şarj aleti)
Telefonu kullananlar telefonun arkasına vurunca ses geliyormu
Parmak izi yerine vurunca ses gelmiyor yani parmak okuturken, hızlı vurursan gelir.

Huawei P9 Lite (2017) modeli ülkemizde satışa çıktı. Geçtiğimiz yılki P9 Lite modeline göre geliştirilmiş özelliklerle karşımıza çıkan ürünün tasarımı da farklı.

Huawei, geçtiğimiz yıl satışa çıkan P9 Lite modelini yeniledi. Huawei P9Lite (2017) ismiyle satışa çıkan cihaz için, bugün Türkiye lansmanı yapıldı.

Huawei P9 Lite (2017) özellikleri

MWC 2017'de tanıtılan Huawei P10 modellerinin tasarım dilini yansıtanHuawei P9 Lite (2017), siyah, beyaz ve altın olmak üzere üç farklı renk seçeneği sunuyor. Selefine oranla daha yuvarlak hatlara sahip cihaz, metal çerçeveleri ve cam arka yüzeyiyle dikkat çekiyor. Ayrıca arka tarafta parmak izi sensörünün olduğunu görüyoruz.

5.2 inç boyutlu ekranda Full HD çözünürlük kullanan telefonda, 2.5D camTeknolojisi de yer alıyor. İçerisinde şirketin kendi üretimi olan 16 nmsürecinde üretilen 8 çekirdekli Kirin 655 işlemcisi bulunan Huawei P9 Lite(2017), ayrıca 3 GB RAM, Mali-T830MP2 grafik birimi, 16 GB dahili depolama alanı, microSD kart desteği ve 3000 mAh pil ile geliyor.

F/2.2 diyafram değerine sahip 12 MP'lik arka kameranın yanı sıra, F/2.0diyafram değerine sahip bir de 8 MP ön kamera görüyoruz. Android 7.0işletim sistemiyle kutudan çıkan telefonda, EMUI 5.0 arayüzü kullanılıyor.

Huawei P9 Lite (2017) fiyatı ise 1399 TL olarak belirlenmiş durumda.

Huawei P9 Lite (2017) Ön İnceleme

Huawei P9 Lite (2017) teknik özellikleri ve fiyatı

Boyutlar: 72,94 mm x 147,2 mm x 7,6 mm

Ekran: 5.2 inç FHD

İşlemci: Kirin 655

GPU: Mali-T830MP2

RAM: 3 GB

Depolama: 16 GB + microSD kart desteği

Kamera: 12 MP arka, 8 MP ön

İşletim sistemi: Android 7.0 Nougat + EMUI 5.0

Batarya: 3000 mAh

Fiyat: 1399 TL
telefonun altında bulunan 2 ses çıkışından sadece bir tanesinden ses geliyor. bu normal mi? yoksa bir sıkıntı mı var aldığım telde bilgisi olan var mı?

Aynı durum bende de mevcut acaba net olarak öğrenebildiniz mi diğer hoparlör un çalışmaması normal mi

Merhaba benim tek sorum sesli ortamda video cekerken mesela clubte video sesi nasil? Gurultulu mu cikiyor yoksa ses kalitesi iyi mj? Cizirti cikartiyor bazi telefonlar tam olarak o sesi almiyor cunku acil yardimci olurmusunuz ona gore alicam cunku

Dostum bataryan yeter hic suphen olmasin bende bircok uygulama kurdum oyun vs. 16 gb yetiyor suan 5 gb bos yer var resim muzik vs hafiza katina atiyor zaten kamera kayit yeri falan hafiza kartinda. 32 gb kar taktim . Uygulamalari tasima olayi hakkinda bilgim yok oyle bir secenekte gormedim ama android de yapamayacagin sey yok...
Aziz bey depolama yönetiminden varsayılan konumu sd kart'a alabilirsiniz bende ayrıyeten yetmediği için 16 gb sd kart aldım media marktan ve sd karta attım herşeyi çok memnunum herkese tavsiye ederim bu fiyat aralığında en iyisi budur diyorum.
Merhaba benim tek sorum sesli ortamda video cekerken mesela clubte video sesi nasil? Gurultulu mu cikiyor yoksa ses kalitesi iyi mj? Cizirti cikartiyor bazi telefonlar tam olarak o sesi almiyor cunku acil yardimci olurmusunuz ona gore alicam cunku
Pelin hanım gürültülü ortamda apple gibi en yakın sesi baz alıyor ama tabiki dış sesleri azaltan bir özelliği yok sonuçta orta seviye bir telefon bir amiral gemisi değil o yüzden sol alt ta ki herkesin şık dursun diye yapmışlar dediği ama aslında mikrofon olan yere yakın şekilde konuşumanızı tavsiye ederim.
Üretim yılı sizin için önemli mi? Bahsi geçen telefondan Fiyat olarak daha ucuz ve aynı performans.
Soner bey daha ucuz diyorsunuz ama şu illaki samsung kafasından çıkın artık epey de karşılaştırma yaparsanız bizim dediklerimizi anlarsınız ama siz illaki amoled ekran istiyorum diyorsanız birşey diyemem ama amoled ekrana da çok yakın bir ekranı olduğunu söyleyebilirim.

C5 pro Vs P9 lite arasında kalsanız hangini seçerdiniz özellik bakımından bana c5 pro bir adım önde gibi ama garantisi yok :(

Zaten Huawei P9 lite/P9 lite 2017 performans/kamera canavarıdır, çok iyi işlemcisi var telefonu zorlayacak tüm testleri yaptım hepsinde başarılı çıktı, hatta bende kullanıyorum ve telefonu çözdüm tamamen hatta üretim hataları bile buldum :D

Hafıza olarak az diyorlar kunlanıalabilir alan sen ne düşünüyorusn

Az önce gördüm. Hepsiburada %18'lik indirim yaparak 1149 tl'ye cihazı piyasa fiyatından satıyor. Ne anladım bu indirimden? Keriz avına çıkmışlar. Yalnız cihaz hoşuma gidiyor. Samsungun aynı fiyatlı telefonunu alacağıma, bunu alırım. Kameranın üstte ve köşede durması çok daha iyi. Tek bir eksiği var. 16 gb hiç iyi değil. 32 olsa süper olurdu. 32 yapsalar öleceklerdi sanki. O bakımdan almaktan vazgeçtim. P10 pro ise, harika bir telefon.

Son düzenleme:
stat counter