Huawei P9 Kullanıcılar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Almayı düşünenler için kafadaki soru işaretlerini azaltacak bir haber.

Ekli dosyayı görüntüle 8775
Sen bu heriflerden para mı alıyorsun ki sürekli bu telefonu yalıyorsun?
Gayet dandik bir telefon, pil az gidiyor, bildirim sıkıntılı, Spotify ın ekran kapandığında kapanmaması için takla attım her ayarın en az on kez üstünden geçtim. Isınma problemi var, aralarda kitleniyor.
2500 liram çöp oldu, artık note serisiyle de karşılaştırmıyorum üstelik , 1000 liralık telefonlarla aynı kapasitede.
Almayın, bu telefona iyi diyen iyi telefon nedir bilmiyor.

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Yönetici
Moderatör
Sen bu heriflerden para mı alıyorsun ki sürekli bu telefonu yalıyorsun?
Gayet dandik bir telefon, pil az gidiyor, bildirim sıkıntılı, Spotify ın ekran kapandığında kapanmaması için takla attım her ayarın en az on kez üstünden geçtim. Isınma problemi var, aralarda kitleniyor.
2500 liram çöp oldu, artık note serisiyle de karşılaştırmıyorum üstelik , 1000 liralık telefonlarla aynı kapasitede.
Almayın, bu telefona iyi diyen iyi telefon nedir bilmiyor.
Servise verdiniz mi

Arkadaşlar huawei P10 gift bundle almak istiyorum P9 um için ancak doğru dürüst hiçbir yerde nbulamadım bulduklarım da çok oahali en uyguna nerde bulabilirim

Arkadaslar merhaba.Benim.p9 im var.Yurtdisi kayitli bir cihaz ve buna guncelleme yapamiyorum ne yapmam gerekiyor.Nasil guncelleme yapabilirim.android 7 surumu geldi ben guncelleyemiyorum? Bir de bu foto cekerken arkayi bulaniklastiran modu.bulamadim yardimsever dostlar aydinlatabilirler mi acaba
Hangi ülkeden aldıysanız, HiCare uygulamasında, bölge ayarlarından o ülkeyi seçin. Sonra Beta sürüm kontrolü yapın.

Bu sorunu çözebilen oldu mu ? Benim telefonumda Yurtdışından gelip pasaportla kayıtlı telefon ve hala Android 7 güncellemesi yok ve bu şekilde olan telefonlara güncelleme desteği bulunmuyormuş. Diğer Mesajdaki bölge ayarları ile de olmadı. Farklı bir şekilde güncelleme imkanı yok mudur??

Arkadaşlar biri yardımcı olsun lütfen ya zenfone 3'le huawei p9 arasında kaldım. Hangisinin kamerası daha iyidir ona göre alacağım?

Arkadaşlar yine yardımcı olmayacaksınız biliyorum ama yine de yazayım. Ben dün bu telefonu aldım. Fakat telefon gece modunda bulanık çekiyor. Üstelik saniyelerce bekletiyor. Bu sadece bende mi böyle?

Ortamın karanlığına göre bekleme süresi uzuyor ya da kısalıyor o süre içerisinde telefonu sabit tutup çekmeyi deneyin.
IMG_20170930_022128.jpg
IMG_20170907_205431.jpg

Ben ekran süresinden memnun kaldım. Oyun dahi oynadığım halde.
Ekli dosyayı görüntüle 18386
Bırakma Bölgesi, ekranda çıkan uygulama balonlarına izin vermektir.
Facebook messenger baloncuğu, google çeviri baloncuğu gibi.
İkiz uygulama da, tek oturum açılan uygulamalarda 2 oturum açmayı sağlıyor.
Hocam ben huawei'nin nova plus modelini kullanıyorum. İkiz uygulamaları aktif ettiğimde belli bir süre sonra telefon kasmaya, donmaya başlıyor. İkiz uygulamaları kapatınca sorun gidiyor.

Bunun nedeni hakkında bir bilginiz var mı?

Belki bu telefonu almayı düşünüp de buralara bakan vardır. Arkadaşlar ben 1-2 aydır bu telefonu kullanıyorum. Kamerasına diyecek sözüm yok ama her şey kamera değil. Bataryası berbat. Bırak günü çıkarmayı yarım gün anca dayanıyor. Dışardayken korkumdan elime alamıyorum. Arkadaşlarım rahatça mesajlaşıyor, internete giriyor. Ben bunları yapmamama rağmen şarjım daha çabuk bitiyor. Ayrıca şarjda oynadığım zaman da telefon çok yavaş şarj oluyor. Demem o ki 2000 civarı çok daha iyi telefonlar bulabilirsiniz.

arkadaşlar ben telefonu 1 senedir kullanıyorum şimdi yorumları falan okudumda böyle abuk subuk yorumlar gördüm kesinlikle katılmıyorum yok şarjı gitmiyor dayanmıyor yavaş vs vs telefonumdan çok memnunum android işletim sistemi olan her telefonda şarj sıkıntısı yaşarsın bu note 8 de olabilir s8 de olabilir teknoloji geliştikçe uygulama geliştikçe telefondan beklenen istekler arttıkça şarjın dayanması zaten imkansız. lafı uzatmadan şuna gelmek istiyorum ben iphone kullanıcıydım bu telefonu ilk elime aldıgımda iphone 5s i sattım ve hattımın üzerine bunu aldım son derece sağlam ve kullanışlı korkmadan endişelenmeden alabilirsiniz şunu unutmayın Elektronik bir cihaz seri üretilen bir teknoloji elbette bozuk cıkabilir stabil çalışmaya bilir herkese denk gelebilir sorunsuz bir huawei P9 kesinlikle kullanışlı.Sorunsuz bir telefon üreten bir marka görmedim şöyle bir çıkın dışarı yetkili servislere girin telefonunu servise götüren bir çok insan göreceksiniz bunun çoğunlugu biliyorsunuz ki samsung firması Mantıklı Düşünün Mantıklı Hareket Edin İyi Günler İyi Forumlar

arkadaşlar ben telefonu 1 senedir kullanıyorum şimdi yorumları falan okudumda böyle abuk subuk yorumlar gördüm kesinlikle katılmıyorum yok şarjı gitmiyor dayanmıyor yavaş vs vs telefonumdan çok memnunum android işletim sistemi olan her telefonda şarj sıkıntısı yaşarsın bu note 8 de olabilir s8 de olabilir teknoloji geliştikçe uygulama geliştikçe telefondan beklenen istekler arttıkça şarjın dayanması zaten imkansız. lafı uzatmadan şuna gelmek istiyorum ben iphone kullanıcıydım bu telefonu ilk elime aldıgımda iphone 5s i sattım ve hattımın üzerine bunu aldım son derece sağlam ve kullanışlı korkmadan endişelenmeden alabilirsiniz şunu unutmayın Elektronik bir cihaz seri üretilen bir teknoloji elbette bozuk cıkabilir stabil çalışmaya bilir herkese denk gelebilir sorunsuz bir huawei P9 kesinlikle kullanışlı.Sorunsuz bir telefon üreten bir marka görmedim şöyle bir çıkın dışarı yetkili servislere girin telefonunu servise götüren bir çok insan göreceksiniz bunun çoğunlugu biliyorsunuz ki samsung firması Mantıklı Düşünün Mantıklı Hareket Edin İyi Günler İyi Forumlar
Kardeş
Arkadaşım yalan söyleyecek halim yok ister katıl ister katılma ama saçma sapan diyemezsin. Sonuçta ben bu telefonun kullanıcısıyım ve fikrimi belirtiyorum. Beğenmediğim şeye beğenmedim derim. Bu fiyata bataryası çok daha iyi ürünler alınabilir. Bataryaya önem veren insanlar almasın.

Arkadaşlar cihazı gece 12 gibi sarjdan çıkartıyorum ve uçak moduna alıp sadece wifide bırakıyorum. Sabah 8 gibi uyandığımda sarjım %88e kadar gerilemiş oluyor. Bu azalma bana çok fazla geldi. Hepinizde böylemi yoksa farklı bir sorun mu var ? Son olarak bu cihaza iphone 7 den geçtim. Cihazdan aslında çok memnunum fakat dış ses ve wifi çekim gücünden şikayetciyim.

stat counter