Huawei p20 pro tavseye edermisiniz

Bu konuyu okuyanlar

ararat1824

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Huawei son 3 yıldır sadece parası çok olanları hedefe sokmuş durumda hatta havadan para kazananları
Dünyada hiç bir telefon 290 dolar üstünde maliyeti yok olmasına rağmen apple biliyoruz rakipsiz oluşu fiyatları yüksek yani apple nin gücü ios
Samsung ilk başlarda sürekli apple ios u kopyalardı şimdi tamamen yoldan çıkmış ilk çıktığı an bin dolar olan telefon 6 ay sonra 500 dolar
Bu yetmiyormuş gibi konox koymuş telefona sözde güvenlik için rotlarsın yada imei atarsan telefon gitti
HUAWEİ son zamanlarda resmen uçuyor fiyat konusunda sadece havadan para kazananları gözüne kestirmiş p 20 pro mate 10 pro gibi serilerde çok fazla uçuk fiyatlarla geldi oysa sadece kamerası bir tık ilerde gerisi tamamen Ziaomi den appleden samsung tan çalma ama fiyat uçuk ve anlamsın
Yetmiyor mate 10 pro porshe serisi mate 10 prodan hiç ama hiç bir farkı yokken renk ve kutusundan dolayı 1500 dolar fiyat hemde yurt dışında
P20 pro nun porshesi ise 2200 dolar yurtdışı fiyatları aptal avanak ve parası olan kerizlerin peşinde

---- Mesajlar birleştirildi ----

Piyasada en kaliteli alınabilir fiyatı gayet makul olan telefonlar Zaiomi telefonlarıdır
Bunlar benim kendi fikrimdir katılırsınız katılmazsınız sizi bağlar
Ama beni en çok güldüren düşündüren HUAWEi kafası gayet iyi görünüyor

Son düzenleme:

onur2334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
P20 pro kullanıyorum. Kronik sorunları var, almayın

onur2334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Burada açtığım başlıkta inceleyebilirsiniz diyecektim, hızlı davranmışsınız zaten ?

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Bu fiyatta daha güçlü işlemcili s9 plus varken bunu almak tam bir fiyasko eğerki 3500 4000 arası çıksaydı belki düşünülebilirdi