Huawei p20 lite mı yoksa mate 20 lite mı çok arasında kaldım nedenleriyle hangisini almamı onerirsiniz teşekkürler

Bu konuyu okuyanlar

9ine6ix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Huawei p20 lite mı yoksa mate 20 lite mı çok arasında kaldım nedenleriyle hangisini almamı onerirsiniz teşekkürler

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Kardeş o iki model alınmaz işlemci olarak çok düşükler ve kirin 710 pek performanslı değil. Kirin 659 ise zaten bu zamanın en düşüğü oyun filan oynayamazsın gündelik kullanım için ise daha başarılı cihazlar var o aralıkta.

9ine6ix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kardeş o iki model alınmaz işlemci olarak çok düşükler ve kirin 710 pek performanslı değil. Kirin 659 ise zaten bu zamanın en düşüğü oyun filan oynayamazsın gündelik kullanım için ise daha başarılı cihazlar var o aralıkta.
Peki sen ne onerirsin bana hocam

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
lg v30+ veya lg g7 bu modelleri araştırın. Lg'nin eski kronik sorunları olan ve bataryası çabuk biten modellerinden değiller. Eski modelleri almak isteyenleri vazgeçirdik ama bu iki model şuan hem sorunsuz hemde fiyat aralığında en uygun kalitede modeller. Çünkü işlemci ve optimizasyon açısından başarılılar & lg bakır sıvı soğutma teknolojileri kullanıyor kullanıcıları bu iki modelden memnunlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizin öncelikleriniz nedir?

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
ayrıca dac ses çipi olan son modellerden en uygun fiyatlı cihazlar 1000 + tl'lik kulaklıkları bile besleyecek çok iyi ses çipi var lg'nin bu modellerinin.

9ine6ix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
lg v30+ veya lg g7 bu modelleri araştırın. Lg'nin eski kronik sorunları olan ve bataryası çabuk biten modellerinden değiller. Eski modelleri almak isteyenleri vazgeçirdik ama bu iki model şuan hem sorunsuz hemde fiyat aralığında en uygun kalitede modeller. Çünkü işlemci ve optimizasyon açısından başarılılar & lg bakır sıvı soğutma teknolojileri kullanıyor kullanıcıları bu iki modelden memnunlar.

Teşekkür ederim ben bi cihazları arastirayim

Benim bi onceligim yok aslında bu sene huawei büyük ses getirdi telefon piyasasına huawei kullanan arkadaslarimda var memnunler telefonlarından bende bi arastirayim dedim p20 lite ve mate 20 lite hoşuma gitti

M.C.D

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Bu 2 modelde mate 20 lite daha iyi ama bu fiyat araliginda daha iyi cihazlar var
Xiaomi Note 7 cok iyi bir secim ola bilir f\p olarak çok iyi
Birazcık araştırırsan Pocophone f1 bua bilirsin çok iyi bir telefon tavsiye ederim snapdragon 845 6 GB ram
Daha düşük fiyata Gm 9 pro ala bilirsin
Xiaomi Mi 8 SE ve Mİ 8 lite de iyi bir seçim ola bilir
Bence kendi bütçene uygun olarak bula bilirsen Pocophone f1 al
Zamanın varsa bekle K20 gelsin fiyatı uygun olursa onada bak derim

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Teşekkür ederim ben bi cihazları arastirayim

Benim bi onceligim yok aslında bu sene huawei büyük ses getirdi telefon piyasasına huawei kullanan arkadaslarimda var memnunler telefonlarından bende bi arastirayim dedim p20 lite ve mate 20 lite hoşuma gitti

Senin haberin yoktur amerika huawei şirketine dünya çapında ambargo koydurdu hatta ambargo'yu gevşettiler biraz ama ilerde ne olacak belli değil ona göre huawei konusu karışık 2020 gibi kendi işlemcisini çıkartacak bu son android cihazları olacak yani ilerde güncelleme alması riskli + cihazın pek değeri olmayabilir satarken

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
iki cihaz da alınmaz kardeşim hiç kusura bakma
madem bütçen belli
2000 tl'ye redmi note 7 almanı öneririm
ya da biraz bekle k20 modeli geliyor madem bütçen 2700 tl üzerine 300 tl daha koyup dediğim cihazı alabilirsin (k20'nin 3000 tl olacağını düşünüyorum)

9ine6ix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Senin haberin yoktur amerika huawei şirketine dünya çapında ambargo koydurdu hatta ambargo'yu gevşettiler biraz ama ilerde ne olacak belli değil ona göre huawei konusu karışık 2020 gibi kendi işlemcisini çıkartacak bu son android cihazları olacak yani ilerde güncelleme alması riskli + cihazın pek değeri olmayabilir satarken
Haberim var ama ben huawei gibj bir şirketin kötü işlemci çıkaracağını düşünmüyorum zaten 2012den beri bunun üzerinde calisiyorlarmis