Huawei P10 ve P10 Plus Kullanıcılar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Az önce V20 ile hemen bir kaç kare karsilastirdim. V20'ye yakın baya
Gerçekten fotoğraf çekimine hayran kalmıştım g4 ün arkadaş piknik alanında ailesiyle birlikte bir fotoğraf çekmiş sanırsın dslr makine. Resimdekilerin gözlerine kadar zoom yapıyoruz kayda değer bir bozulma olmuyor renk doğruluğu falanda mükemmel. Aynı resmi p10 la çekip zoom yapsan ağzı burnu yer değiştirir. Note 5 bile kapışamadı fotoğrafta g4 ile.
Ben Samsungcuyum hocam Note 5 dedin mi akan sular durulur :D
G6ya kadar kamera dedin mi LG ile Samsung vardı zaten :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

Huawei kimmiş yahu

Son düzenleme:
Az önce b365 sürümüne güncelledim telefonu. Hissedilir bir akıcılık var. Videodaki efekt muhabbeti hala aynı. Ekstra bir ayar vs gelmemiş. Bakalım pille ilgili bir geliştirme yapılmış mı?

Facebook ta huawei grubunda böyle konuştuğum zaman topa tutmuşlardı beni körü körüne bağlanmışlar huawei ye. Geçenlerde birisi anket yapmış 2300 tl ye kadar telefon önerisi diye şıklara galaxy note fe huawei mate 10 lite xiaomi mi6 koymuş ankette açık ara farkla mate 10 lite çıktı note fe varken kafayı yemişler.

P10 kullanıyorum dün emui 8 ile birlikte oreo güncellemesi geldi beni en çok memnun eden olay telefonunun şarjından memnundum ama insanın canını sıkan şarjın %100'den %70'e kadar çok hızlı düşmesiydi güncelleme ile bunu düzeltmişler pil ömründe belirgin bir iyileştirme var bugün diğer günlere göre az kullansam da şarjdan çekeli 10 saat olmuş şuan hala %80 kısacası güncellemeden memnun kaldım.

Death Mark

Fury
Yönetici
Moderatör
P10 kullanıyorum dün emui 8 ile birlikte oreo güncellemesi geldi beni en çok memnun eden olay telefonunun şarjından memnundum ama insanın canını sıkan şarjın %100'den %70'e kadar çok hızlı düşmesiydi güncelleme ile bunu düzeltmişler pil ömründe belirgin bir iyileştirme var bugün diğer günlere göre az kullansam da şarjdan çekeli 10 saat olmuş şuan hala %80 kısacası güncellemeden memnun kaldım.
Yoğun kullanımda mı?

yani dediğim gibi diğer günlere göre çok yoğun kullanmadım normal kullanım diyelim ama eskiden azda kullansam bu saatlerde %70'i göremezdim çünkü %100'den %70'e anormal hızda düşüyordu izlediğim bi incelemede de bunu söylüyordu zaten onu düzeltmişler.

Death Mark

Fury
Yönetici
Moderatör
yani dediğim gibi diğer günlere göre çok yoğun kullanmadım normal kullanım diyelim ama eskiden azda kullansam bu saatlerde %70'i göremezdim çünkü %100'den %70'e anormal hızda düşüyordu izlediğim bi incelemede de bunu söylüyordu zaten onu düzeltmişler.
Telefonu ara sıra yeniden başlatmayı ihmal etmiyorsunuzdur. Telefon sıcak ortamlarda pili daha hızlı biter.

Video izlerken renk değişmesi mevzusu acayip gözüme takılmaya başladı. Video izleyemiyorum o siyahların yeşil yeşil olduğunu gördükçe. Kafayı yemek üzereyim. Neden bunu kapatamıyoruz ya. Çıldırmak üzereyim.

Death Mark

Fury
Yönetici
Moderatör
Video izlerken renk değişmesi mevzusu acayip gözüme takılmaya başladı. Video izleyemiyorum o siyahların yeşil yeşil olduğunu gördükçe. Kafayı yemek üzereyim. Neden bunu kapatamıyoruz ya. Çıldırmak üzereyim.
Müşteri hizmetlerini aradın mı ne diyorlar?

Müşteri hizmetlerini aradın mı ne diyorlar?
Böyle bir mevzuya verecekleri cevap eminim ki telefonu formatlayın olacaktır. Ama yarın şansımı denerim.

Tahmin ettiğim gibi canlı sohbetteki kişi hard reset atmamı söyledi. Atmadım tabii ki. Youtube uygulamasına yeni güncelleme gelmiş onu yükledim bugün. Şu an efekt uygulanmıyor. Bakalım tekrar edecek mi..

Arkadaşlar merhaba, P10 lite telefonumda çift hat kullanıyorum, fakat hatlardan birinden konuşma yapılırken diğer hattım hiç bir şekilde aranmıyor. Karşı tarafa bu aramayı yapmaya izniniz yok diye uyarı veriyor ya da hiç çalmadan arama düşüyor. Benim telefonuma konuşma esnasında hiç bir uyarı gelmiyor. İnternetten de baktım bu duruma dair bende başka bu sorunu yaşayan yok gibi :)), Çift hat ayarlarından denemediğim kalmadı. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.