Huawei Mate 9 Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

nextman

Profesör
arkadaşlar merhaba cihazı alıcam ama merak ettğim bir durum var
mate 9 modeli full active çift sim kartlımıdır
bu modelde çift sim aynı anda aktif durumda çagrı alabilirmi lütfen konu acil yardımcı olurmusunuz
5415824529 bana ulasırmısınız
cihaz çift sim destekli ancak hafıza kartı yuvasına ikinci sim takılıyor ancak şöyle bir durum var çağrı esnasında diğer hat ulaşılamıyor.Operator yönlendirmesi yaparsanız veya çağrı yönlendirme ki sanırım belli bir ücreti var bu şekilde kullanıyorsunuz. Ben de çift sim kullanıyorum sıkıntı yaşamadım tavsiye ederim. Ancak Huawei TR garantili almanızı tavsiye ederim zira ithalatçı garantili aldığınızda sizi güncelleme konusunda epey bir uğraş bekliyor.

nextman

Profesör
Arkadaşlar cihazı bu hafta sonu media marktan 2799 tl ye satın aldım. Çok memnunum. Herkese hayırlı alış verişler

Merhaba arkadaşlar
İlk çıktığından bu yana cihazı takip ediyorum
Sanırım yakın zamanda alacağım
Renk konusunda hangi rengi tercih/tavsiye edersiniz
Siyah rengi sanırım iç çerçeveleri gizlemesi açısından tercih ediliyor
Ama gold rengide çok güzel duruyor

Merhaba arkadaşlar
İlk çıktığından bu yana cihazı takip ediyorum
Sanırım yakın zamanda alacağım
Renk konusunda hangi rengi tercih/tavsiye edersiniz
Siyah rengi sanırım iç çerçeveleri gizlemesi açısından tercih ediliyor
Ama gold rengide çok güzel duruyor
Siyah en iyisi.

Arkadaşlar banada cevap verirmisiniz. ithalatçı garantili olarak alınırmı önerirmisiniz ? alan varmı ? şarjı iyimi ve stabilmi cihaz

nextman

Profesör
yaklaşık 2 aylık kullanıma yönelik söyleyebileceğim tek şey iyi ki almışım bu cihazı.Fotoğraf kalitesi olsun çift sim kullanımı olsun gerçekten mükemmel ,eh tabiki Root yaptık custom rom ile denedik on numara.Ama alacak olan arkadaşlar Kesinlikle TR Garantili alın derim zira garanti ve servis olayında başınız ağrımasın.ilk 3 ay ücretsiz ekran değişimi mevzusu önemli bence.

Diğer açıdan bakacak olursak bu cihaz ile 5 yıl arkama bakmam sanırım .Yine de sağım solum belli olmaz :D

yaklaşık 2 aylık kullanıma yönelik söyleyebileceğim tek şey iyi ki almışım bu cihazı.Fotoğraf kalitesi olsun çift sim kullanımı olsun gerçekten mükemmel ,eh tabiki Root yaptık custom rom ile denedik on numara.Ama alacak olan arkadaşlar Kesinlikle TR Garantili alın derim zira garanti ve servis olayında başınız ağrımasın.ilk 3 ay ücretsiz ekran değişimi mevzusu önemli bence.

Diğer açıdan bakacak olursak bu cihaz ile 5 yıl arkama bakmam sanırım .Yine de sağım solum belli olmaz :D

ithalatçı garantimi var sizde hocam ?

Yok huawei Tr garantili var C432 Avrupa ithalatçı firmadan alınanlar sanırım farklı sürümde geliyor ve güncellemeyi geç alıyor. Hiç denememiş biri ise kullanıcı sürüm değiştirmek çetrefilli
Ben ithalatçı garantiyi merak ediyorum işte. kullanan varmı kullanılırmı güvenilirmi vs

nextman

Profesör
Ben ithalatçı garantiyi merak ediyorum işte. kullanan varmı kullanılırmı güvenilirmi vs
Hiç kullanılmaz diye bir şey olmaz kardeşim eşime p10 lite 2017 ithalatçı olarak aldım sıkıntı yok ama olurda sorun olursa sıkıntı :) oda şans işi kafam rahat olsun dersen TR al derim sonuçta para kolay kazanılmıyor

Iyi gunler arkadaslar ben de 2 gun once huawei mate 9 aldim onceki cihazim lg g2 idi (telefonum bozuldugu icin degistirdim) ithalatci garantili 2150 tl ye aldim telefon harika cihazi kullaninca kaliteyi hissediyorsunuz benim bir sorum olacak malum bu aralar havalar cok sicak sicak yerlerde telefonun sicakligini hissediyorum(telefon cayir cayir yanmiyor ama sicakliyor) normal midir

huawei mate 9 telefona imei değişimi yapıldıktan sonra 1 hafta kullandım. kapandı daha da açılmadı ne şarj oluyor ne de açılıyor. bu durumla karşılaşan veya yardım edebilecek olan var mı? huawei servisi yurtdışı ürün olmasından dolayı garanti harici bile hizmet vermiyor.mate 9 umu geri istiyorummm:((

stat counter