Huawei Mate 9 Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Arkadaşlar cihazı yaklaşık on gündür kullanıyorum merak ettiğiniz birşey varsa cevaplayabilirim
lamun aleykum dostum benim telde mate 9 yazılım yüklerken acılmıyor artık bana yeni yazılım cıkmamıs bana aynı yazılım lazım müümkünse recovery twrp yükleyip kendi yazılımını yedekleyip internete atsan bana link versen ben alsam 4 gündür telim kapalı her yolu denedim olmuyor

Görüntülü konusmaya destek vermiyor
diye birşey duydum acaba öyle birşey varmı ?
Aynn bnde merak ettim denedim görüntülü konuşma yapamadım sonra araştırdım destek vermiyormuş bu benim için çok problem değil ama böyle bi telefonda olması lazımdı die düşünüyorum

Merhaba arkadaşlar Ben mate 9 çinden aldım Enson yazılım güncellemesinden sonra sosyal ağlar arkaplanda çalışmıyor programı açtıktan sonra sonra mesajlar geliyor arka planda çalışmaları aktif ne yaptıysam olmadı acaba türk rom yükleye bilirmiyim Sonyde çok rahat yükleniyor bunda okadar araştırmaya rağmen bulamadım bilen biri varsa yazsın lütfen iyi günler

Huawei Mate 9 özellikleri!

5.9 inç büyüklüğündeki 2.5D kavisli IPS ekranında Full HD çözünürlük sunan Mate 9, metal bir kasa ile geliyor. 7.5 mm kalınlığında ve 190 gram ağırlığında olan telefon, yeni Kirin 960 işlemciden gücünü alıyor.

Dört adet 2.4 GHz hızında çalışan Cortex-A73 ve dört adet 1.8 GHz hızında çalışan Cortex-A53 çekirdeklerinden oluşan Kirin 960, grafik tarafında gerekli olan gücü ARM Mali-G71 MP8 GPU'dan alıyor. 4 GB RAM'in yer aldığı telefonda, kullanıcılara 64 GB dahili depolama alanı sunuluyor.

Mate 9, Leica üretimi çift kamera ile birlikte geliyor!
Mate 9 üzerinde Leica tarafından geliştirilen 20 ve 12 megapiksel çözünürlüğünde iki adet arka kamera yer alıyor. Çift ton LED flaşın yer aldığı telefon, oldukça hızlı bir şekilde odaklama yapabiliyor.

Ayrıca Huawei, yeni hibrit yakınlaştırma özelliği ile görüntüde kalite kaybı olmadan yakınlaştırma yapmanıza imkan verdiğini iddia ediyor.

Çift SIM kart desteğine sahip olan ve 4000 mAh kapasiteli bataryadan beslenen Huawei Mate 9, Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile kutudan çıkıyor. 6 farklı renk seçeneği ile satışa sunulan telefon, 699 euro fiyat etiketine sahip.

Ekrani bile bile fhd koymuslar ki islemcinin yapmasi gereken islem sayisi dussun islemcimiz fiyat olarak 2500 tl bantındeki telefinlar yaninda ezilmesin

Arkadaşlar cihazı yaklaşık on gündür kullanıyorum merak ettiğiniz birşey varsa cevaplayabilirim
Bende almayı düşünüyorum tüm özelliklerini inceledim, yalnız hoparlörü hakkında pek bilgi edinemedim , gürültülü bir ortamda çalışıyorum artı kulaklıksız müzik benim için çok önemli , ses şiddeti ve kalitesi nasıl telefonun ?

Bende almayı düşünüyorum tüm özelliklerini inceledim, yalnız hoparlörü hakkında pek bilgi edinemedim , gürültülü bir ortamda çalışıyorum artı kulaklıksız müzik benim için çok önemli , ses şiddeti ve kalitesi nasıl telefonun ?
Valla ben memnunum ama hiç gürültülü ortamda kullanmadım ama arkadaşların telefonlarıyla müzik açıp kıyaslıyoruz diğer telefonların sesini bastırıyor.

sağolasın cevap için, bir de sar değerleri epeyce yüksek bu bilgiye de az önce ulaştım

Arkadaşlar ithalatçı garantili mate 9 almayı düşünüyorum.2380 tl ye düşmüş.Kullanan arkadaşlar tavsiye edermi ? Ön kamera arka kamera ve stabilite önemli.Simdiden Teşekkürler

ithatalçı garantili alınmalı mı sizce bu cihaz fiyat farkı çok yüksek çünkü TR 2900-3000'ken ithalaçtı 2.350 lere kadar düşüyor
Ve ayrıca sosyal medyaların bildirimlerinin gelmediği konusunda bir kaç yorum okudum bu doğru mu acaba

Murat Burç

Def<3Öm
Yasaklı
ithatalçı garantili alınmalı mı sizce bu cihaz fiyat farkı çok yüksek çünkü TR 2900-3000'ken ithalaçtı 2.350 lere kadar düşüyor
Ve ayrıca sosyal medyaların bildirimlerinin gelmediği konusunda bir kaç yorum okudum bu doğru mu acaba
Farkı çok zorlanmadan karşılayabilecekseniz Garantili almanız daha mantıklı olur.

sosyal medya bildirimlerinde sıkıntı olmuyor benim de ithalatçı garantili çok şükür bir sıkıntı yaşamadım.

nextman

Profesör
cihaz benden tam not aldı çift hatlı mi note 2 den bu cihaza geçtim şimdilik hiç bir sorun yok monochrome çekime bittim doğrusu. büyük ekran yüksek kapasiteli depolama alanı ve hızlı çalışan bir sistem inşa etmiş bu sefer Huawei.

Merhaba ben alalı birkaç gün oluyor herşeyden memnunum ama emoji klavyesi cok demode nedenini anlayamadım son çıkan bi telefon oysaki resim atıyorum anlatabilmek için yanlışlık bendeyse yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyalar

nextman

Profesör
Default klavye emojisi olarak SwiftKey seçili olmasa da normali bu tabiki daha çok emojisi olsun ve güzel olsun kim istemez lakin daha sonra da yüklenebilir isteğe bağlı. Ancak her platformda destek görmeyebilir.

örnek kika keyboard

IMG_20170519_001747.png

arkadaşlar merhaba cihazı alıcam ama merak ettğim bir durum var
mate 9 modeli full active çift sim kartlımıdır
bu modelde çift sim aynı anda aktif durumda çagrı alabilirmi lütfen konu acil yardımcı olurmusunuz
5415824529 bana ulasırmısınız

stat counter