Huawei Mate 20 Pro mu? Yoksa Samsung Note 9 mu ?

Huawei Mate 20 Pro mu? Yoksa Samsung Note 9 mu ?

• Kullanılan toplam oy
    27

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
892
Note 9 mate 20 pro arasınsa resmi satış fiyatına baz alırsak 2000 tl lik bi fark var insanlar bu farkı görmezden gelip bilinçsizce mate öneriyo aradaki fiyat farkına değecek elle tutulur bi tane artısını söyle desen söyleyemezler, s9 plus 4000 tl fiyat bandında rakipsiz bi telefon zaten arkadaş bütçeyi yüksek tutmuş bide şaka gibi p20 pro hala note 9 la aynı fiyattan satılıyo acilen note 9 un 7000 tl lere çıkması lazım...

---- Mesajlar birleştirildi ----

Tasarım görecelidir ona bişey diyemem bana görede note 9 un tasarımı xs max le beraber en premium tasarımlardan biri en azından kendine has bi tasarımı var mate gibi s9 plus xs karışımı bişey değil

Bide tartışmasız mate 20 pro demişsin nedenini sorabilirmiyim çok iddaalı konuşmuşsun
Daha hızlı gibi geldi testlerde fakat şimdi huaweilerin video sorunundan dolayı note 9 daha öne çıkıyor.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Mate 20 pro diyorum.

Reaksiyon puanı
892
Note 9 mate 20 pro arasınsa resmi satış fiyatına baz alırsak 2000 tl lik bi fark var insanlar bu farkı görmezden gelip bilinçsizce mate öneriyo aradaki fiyat farkına değecek elle tutulur bi tane artısını söyle desen söyleyemezler, s9 plus 4000 tl fiyat bandında rakipsiz bi telefon zaten arkadaş bütçeyi yüksek tutmuş bide şaka gibi p20 pro hala note 9 la aynı fiyattan satılıyo acilen note 9 un 7000 tl lere çıkması lazım...

Tasarım görecelidir ona bişey diyemem bana görede note 9 un tasarımı xs max le beraber en premium tasarımlardan biri en azından kendine has bi tasarımı var mate gibi s9 plus xs karışımı bişey değil

Bide tartışmasız mate 20 pro demişsin nedenini sorabilirmiyim çok iddaalı konuşmuşsun
bir arkadaş p20 pro almış 5500 e ona vereceğime s9 plus 128 gb +gear icon x alırım üstüne de para kalır.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
4,337
Arkadaşlar İPhone 8 Plus kullanıyorum. Çok uzun bir süre olmadı taş çatlasın 1,5 ay önce aldım fakat kullanamadım. Bundan önce Huawei Mate 9 kullanıyordum. Şu an iPhone satıyorum mate 20 pro ve note 9 arasında kaldım. Yalnız eğer mate 20 pro alırsam pasaport kayıtlı olacak note 9 ise Türkiye garantili olacak. Yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim

Samsung Galaxy Note 9 Almanızı tavsiye ederim :)