Huawei Mate 20 Lite - TİTREŞİM ÖZELLİĞİ GİTTİ

Bu konuyu okuyanlar

Gereksizz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İyi geceler , yaklaşık 1 ay önce huawei mate 20 lite telefonunu satın almıştık yarım saat - 45 dakika önce birdenbire titreşim özellği kayboldu telefonun telefonu sıfırladım yine geri gelmiyor hiçbir türlü titreşim özelliği çalışmıyor.Ne yapmam lazım?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
İyi geceler , yaklaşık 1 ay önce huawei mate 20 lite telefonunu satın almıştık yarım saat - 45 dakika önce birdenbire titreşim özellği kayboldu telefonun telefonu sıfırladım yine geri gelmiyor hiçbir türlü titreşim özelliği çalışmıyor.Ne yapmam lazım?
Bir Huawei teknik servisine götürüp titreşim motorunun durumunu gözden geçirmen gerekiyor.

Gereksizz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bir Huawei teknik servisine götürüp titreşim motorunun durumunu gözden geçirmen gerekiyor.
Titreşim motoru nedir tam olarak ? yani yazılımsal bir şey mi ? çünkü hani bazen arada böyle çalışıyor 5-10 dakika titreşim sonra hoop gidiyor yine

Reaksiyon puanı
15
Titreşim motoru nedir tam olarak ? yani yazılımsal bir şey mi ? çünkü hani bazen arada böyle çalışıyor 5-10 dakika titreşim sonra hoop gidiyor yine

Titreşim motoru yazılımsal değildir. Telefonun içinde hareketli bir parça bulunur ve bu parça telefonu titreştirir. Yani sorun muhtemelen yazılımsal değildir. Teknik servise gitmen gerekiyor.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Ah şu Çin markaları, ne kadar iyi olursa olsun yine de dikiş patlıyor bir yerlerinden.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Telefonun titreşim yapmasını sağlayan fiziksel bir donanımdır. Yazılımsal bir sorun olsaydı ilk hard reset atmayla veya telefonu sıfırlamayla düzelebilirdi diye düşünüyorum. Tabi stock rom atıp düzelip düzelmeyeceğine de bakabilirdi ama sorun donanımsal olabilir düşüncesindeyim. Çünkü bu sorun genel anlamda her kullanıcının sıklıkla yaşadığı bir problem değildir.

hsnbzkrt44

Asistan
Reaksiyon puanı
8
titreşim motoruyla alakalı bir durum en yakın huawei servisine göstermelisiniz.