Huawei mate 20 lite mi? İphone 8 mi?

Huawei mate 20 lite mi? İphone 8 mi?

• Kullanılan toplam oy
    16

Bu konuyu okuyanlar

celil12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
4 yıldır iphone 6 kullanıyorum. Yeni telefon alacağım fakat Huawei mate 20 lite ile İphone 8 arasında kararsız kaldım.
Arada ki 2 bin lira fiyat farkından dolayı huawei ağır basmaktadır. Fakat huawei telefonu 4 yıl kadar sorunsuz kullanabileceğimden emin değilim.
Telefon ile çok uğraşan biriyimdir. Hangisini almalıyım?

enders07

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Tabiki de Huawei mate 20 lite. Afyon batsın.

04İbrahim04

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Ekrann kasa oranu tasarım falan huawei ama iphone 8 donanım olarak(kamera,işlemci vs) her türlü geçer

celil12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ekrann kasa oranu tasarım falan huawei ama iphone 8 donanım olarak(kamera,işlemci vs) her türlü geçer
[/QUOTE
İki telefon arasında görüntü önemi yok benim için sorunsuz kullanayım yeter. Oyun falan çok oynuyorum .Donmalar yavaşlıklar en min. yaşayacağım telefonu alacağım

Furkan0223

Asistan
Reaksiyon puanı
153
Bak kardeşim iPhone alman için 3 sebeb;
  1. Ses iPhonelarda ses çok kalitelidir
  2. Kamera iPhonelarda kamera çok iyidir
  3. Müşteri memnuniyeti iyi hizmet veriyor.
Telefonda bu 3 şeye önem veriyorsan al ama bunlar senin için önemsiz ise Huawei mate 20 lite alırsın kardeşim ben 3 yıl iPhone kullandım

celil12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bak kardeşim iPhone alman için 3 sebeb;
  1. Ses iPhonelarda ses çok kalitelidir
  2. Kamera iPhonelarda kamera çok iyidir
  3. Müşteri memnuniyeti iyi hizmet veriyor.
Telefonda bu 3 şeye önem veriyorsan al ama bunlar senin için önemsiz ise Huawei mate 20 lite alırsın kardeşim ben 3 yıl iPhone kullandım
Bu 3 seçenek dışında en min. donmalar kasmalar hangisinde yaşarım.
Bunun yanında ise bu özellikler olarak birbirlerine yakınlar ise arada 2 bin lira kadar fark var bunu da göz önünde bulunduruyorum.

Furkan0223

Asistan
Reaksiyon puanı
153
En düşük önerim iPhone 6s ama fiyat konusunda evet pahalı orası bir gerçek ama iphone telefonlarında donma kasma yok senin hor yada iyi kullanmana bağlı iphone 8 benim tercihim nedeni ise şu kamera ses ve müşteri memnuniyeti çok iyi + olarak telefonları özelliklerine göre değerlendirme sakın çünkü görünüş aldatıcı olabilir Örnek bi mecedes ile fiat yada diğer markaları kıyaslayamayız değil mi? Arada kalite farkı var

celil12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
En düşük önerim iPhone 6s ama fiyat konusunda evet pahalı orası bir gerçek ama iphone telefonlarında donma kasma yok senin hor yada iyi kullanmana bağlı iphone 8 benim tercihim nedeni ise şu kamera ses ve müşteri memnuniyeti çok iyi + olarak telefonları özelliklerine göre değerlendirme sakın çünkü görünüş aldatıcı olabilir Örnek bi mecedes ile fiat yada diğer markaları kıyaslayamayız değil mi? Arada kalite farkı var
Eyvallah sağolasın iphone 6 kullanıyorum 4 yıldır . Özelliklere bakarak kıyaslamalar yapıyordum.Uzun süre kullanabileceğim bir telefon olduğundan iphone 8 alıcam yüksek ihtimal

Furkan0223

Asistan
Reaksiyon puanı
153
Eyvallah sağolasın iphone 6 kullanıyorum 4 yıldır . Özelliklere bakarak kıyaslamalar yapıyordum.Uzun süre kullanabileceğim bir telefon olduğundan iphone 8 alıcam yüksek ihtimal
Eğer kalite istiyorsan iPhone uzun kullanacaksan iphone ne yapalım düşman malı kaliteli işte

Furkan0223

Asistan
Reaksiyon puanı
153
Huawei de anadoluda üretilmiyor zaten mecbur iphone devam öyleyse
Şuan kullandığım telefon Huawei p20 lite ve sürekli uyarı mesajı alıyorum
Huawei giriş kimliğinizin süresi doldu yeniden giriş yapın
Gibi günde 2-4 arası alıyorum

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Bu 3 seçenek dışında en min. donmalar kasmalar hangisinde yaşarım.
Bunun yanında ise bu özellikler olarak birbirlerine yakınlar ise arada 2 bin lira kadar fark var bunu da göz önünde bulunduruyorum.
Oyunlarda ip8 ezer geçer. Mate 20 lite sadece orta segment bir cihaz. Onun yerine amiral gemisi işlemcisi kullanan bir android cihazıyla karşılaştır. Mesela mi8,pocophone,meizu 16th,lg g7 falan filan..

En iyisi snapdragon 845 kullanan bir cihaz al keyfine bak. Oyun performansı iphone 8’le benzer seviyede. Hem de 4000₺ falan değil.

Erkenekli

Asistan
Reaksiyon puanı
277
Kardeşim ikis birbirinin dengi telefonlar değili hem fiyat olarak hemde özellik olarak Ferrari ile tofas kıyaslaması olmuş mate 10 pro desen anlarımda ikisi yakın telefon değil

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Huawei de anadoluda üretilmiyor zaten mecbur iphone devam öyleyse

Hocam meizu x8, honorplay, meizu16 seni 3/4 yıl rahat götürür sonra yeni telefona geçebilirsin iphone8 4sene çekilecek cihaz değil o batarya ile 2 sene sonra kasası yüzünden tarihi eser muamelesi görecek cihaz iphone'un çerçevesize geçeli 1 sene oldu bu sene katlanabilen telefonlar başlıyor yani ikinci el değeride çok olmayacak bir cihaza bu kadar yatırım yapılmaz. Şarjı da dayanmıyor yani alacaksın bunu 4000tl'ye şarj derdi çekeceksin (?) İyi bir şey olsun diyorsan illa samsung s9+, oneplus 6 yada yeni çıkacak cihazlardan f/p bir cihaz bekle.

utku_atmaca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba,
Tamamen bütçe meselesi. Nispeten az paraya çok iş göreyim diyorsanız Huawei tercih sebebi olabilir. Tabi ki muadil markaların modellerine de bakılabilir. Ama yok bütçe iyi diyorsanız da iPhone en mantıklı seçenek olacaktır.

burstlymode

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
4 yıldır iphone 6 kullanıyorum. Yeni telefon alacağım fakat Huawei mate 20 lite ile İphone 8 arasında kararsız kaldım.
Arada ki 2 bin lira fiyat farkından dolayı huawei ağır basmaktadır. Fakat huawei telefonu 4 yıl kadar sorunsuz kullanabileceğimden emin değilim.
Telefon ile çok uğraşan biriyimdir. Hangisini almalıyım?

mate 20 litedan sonra iphone 8 kullanmış birisi olarak kesinlikle iphone 8. tartışmasız.

stackman

Asistan
Reaksiyon puanı
135
İkisi arasında kalamazsın birbiriyle alakası olmayan cihazlar. Ama illada kalacağım diyorsan. Mate 20 Lite al, aradaki fark ile de bana Mi8 Lite al.