Huawei Mate 10 Pro'yu nasıl buldunuz?

• Konuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
Huawei-mate-10-pro-kutu-acilisi.jpg

https://shiftdelete.net/?p=89263

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
2,554
Öncelikle 3.5mm jack kalkmış bu devrim niteliğinde olan yeniliği tebrik ediyorum gerçekten sırf bu yüzden bu telefon çağ atlamış kendilerini tebrik ediyor ve başarılarının daim olmamasını diliyorum.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Beklentimin altında kalmış bir telefon

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
merhaba kızıl ötesi varmi acaba ve 4000 mah pil günü kurtariyormu lgv30 note 8 e göre kamera performansi nasil

O pil resmen bir hayal kırıklığı gibi görünüyor kamera sadece optikleri kaliteli fotoğraf falan çekersen çözünürlüktede oldukça keskin güzel sonuçlar verebiliyor tabi bu bir yere kadar işlemcisi ise neredeyse Exynos 8895 deneyimi veriyor

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Mate 10 pro ilk gördüğümde beğendiğim bir cihazdı fakat bi kaç gün önce incelerken telefonda iç çerçeve olduğu dikkatimi çekti ve benim gözümde bitti mate 10 pro.o kadar anlatacaksın hatta kalkıp apple a meydan okuyacaksın çerçevesiz tasarımda ki ilk cihazında iç çerçeve olacak adam gülerler valla

Mahmut Bolat

Asistan
Reaksiyon puanı
9
merhaba kızıl ötesi varmi acaba ve 4000 mah pil günü kurtariyormu lgv30 note 8 e göre kamera performansi nasil
Kızıl ötesi var
--- Gönderi Güncellendi ---
Ben cihazı çok beğendim. Dünya'da ki ilk yapay zekalı telefon ve sonsuz ekran teknolojisini barındırıyor en basitinden. Satışa sunulduğu an alacağım

Reaksiyon puanı
5,172
Kızıl ötesi var
--- Gönderi Güncellendi ---
Ben cihazı çok beğendim. Dünya'da ki ilk yapay zekalı telefon ve sonsuz ekran teknolojisini barındırıyor en basitinden. Satışa sunulduğu an alacağım
Ilk... güldürmeyin beni siri , bixby , cortana ne oluyor yapay zeka değiller mi bunlar huawei anlaşılan böyle bir sanal asistan yapamayınca yapay zeka diye gerekli gereksiz çok basit özellikler koymuş.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Mate 10 neden gelmedi ki. Bence çok daha güzel bir cihaz Mate 10.

Pro satmak için getirmedi sanırım HuaweiTR

nezih yılmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
shiftdelete.net ailesinin beğendiği bir telefon ve videolarda güzel olduğunu onlarca kez söylediler.
Fiyat konusunda ise birşey diyemem o paralara alınır mı değer mi zaman geçtikçe ve kullandıkça cevaplayabileceğiz.

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Tasarım fena değil bence Note 8'den güzel en azından ön ve arka renkler birbiriyle eşleşiyor. Arka farklı renk ön siyah değil. Beğenmediğim yanı 4400 liralık bir telefonda öyle bir OIS olması biraz hayal kırıklığına uğrattı. Kulaklık girişinin olmaması benim hayatımı çok etkiliyor ki öyle ince bir telefonda değil büyük ihtimalle 4000 mAh pil koyabilmek için kaldırdılar. Güzel yanları pil performansı gayet başarılı. Ekran AMOLED değilde IPS olsa daha güzel olurdu. Huawei logosu aşağıda değilde yukarıda olsa daha şık durabilirmiş ama yer yok.(İyice Sony'e çevirdim telefonu:)). İç çerçeve var evet ama kalın değil. Fotoğraf çekimleri başarılı. Arayüz, menüler, animasyonlar ve geçişler biraz Apple'ı andırıyor. Ekran kasa oranı çok iyi ama bizi böyle büyük telefonlara mahçup bırakıyorlar. Şu telefonu yap 5 yada 5.2 inç yada en kötüsünden 5.5 rahat cebe girsin. Alırmıydım almazdım.

nezih yılmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Tasarım fena değil bence Note 8'den güzel en azından ön ve arka renkler birbiriyle eşleşiyor. Arka farklı renk ön siyah değil. Beğenmediğim yanı 4400 liralık bir telefonda öyle bir OIS olması biraz hayal kırıklığına uğrattı. Kulaklık girişinin olmaması benim hayatımı çok etkiliyor ki öyle ince bir telefonda değil büyük ihtimalle 4000 mAh pil koyabilmek için kaldırdılar. Güzel yanları pil performansı gayet başarılı. Ekran AMOLED değilde IPS olsa daha güzel olurdu. Huawei logosu aşağıda değilde yukarıda olsa daha şık durabilirmiş ama yer yok.(İyice Sony'e çevirdim telefonu:)). İç çerçeve var evet ama kalın değil. Fotoğraf çekimleri başarılı. Arayüz, menüler, animasyonlar ve geçişler biraz Apple'ı andırıyor. Ekran kasa oranı çok iyi ama bizi böyle büyük telefonlara mahçup bırakıyorlar. Şu telefonu yap 5 yada 5.2 inç yada en kötüsünden 5.5 rahat cebe girsin. Alırmıydım almazdım.
pil ve kamera konusunda bende övgüyü hak ettiğini savunanlardanım