Huawei Mate 10 Pro Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

O kadar para vericeksin ama ip68 olmayacak. Ip 67 nedir ya. Huawei'yi fazla abartiyorsunuz. Huawei de fiyatlarini fazla abartiyor.

O kadar para vericeksin ama ip68 olmayacak. Ip 67 nedir ya. Huawei'yi fazla abartiyorsunuz. Huawei de fiyatlarini fazla abartiyor.
ip67 ile 68 arasındaki tek fark ip67 1 metreye kadar yarım saat dayanıyor ip68 1.5 metreye kadar su gecirmiyor diye geçiyor dalgıç değilsen ip67 seni her türlü tatmin eder neyin kafası bu ? Dalgıç isende 1.5 metreye mi dalacaksin kardeşim !

ip67 ile 68 arasındaki tek fark ip67 1 metreye kadar yarım saat dayanıyor ip68 1.5 metreye kadar su gecirmiyor diye geçiyor dalgıç değilsen ip67 seni her türlü tatmin eder neyin kafası bu ? Dalgıç isende 1.5 metreye mi dalacaksin kardeşim !
O kadar para vericem ip67 alicam. Su testini izledim tel her suya girdiginde hava kabarcigi cikariyor. Sizan su o an olmasa bile zamanla arizaya neden olucak.

• IPX7= Kısa süreli suya düşmelere karşı dayanıklıdır, su fıskiyelerinden etkilenmez, kesinlikle havuza girmeyin.
  • IPX8= Cihazınızı yıkayabilir, birlikte tatlı suya girebilir ve en az 1 metre derinliğe dalabilirsiniz. Ancak denize, tuzlu suya girerseniz cihazınızda problemler oluşabilir.

Ben S8 i denize soktum Sonrasında ılık suyla yıkadım hiç problem olmadı Mate10 pro ya da olacağını sanmam Sonuçta dalış yapmıyoruz

Huawei mate 10 pro da hani kablosuz sarj desteği yoktu bugün en altta kök klasörünün içerisindeki Wireless sarj started Sound gördüm ve hemen soluğu VatanBilgisayar'da aldım gidip deneyecektim ellerinde stand ürünü olmadığı için kutusunu açamayız dediler ve deneyemedim kullanan arkadaşlar varsa bizi bilgilendirin lütfen

Ekli dosyalar

Resimde gördüğünüz Ataç masada duruyordu telefonu yanına kodum masadan ayrıldım daha sonra Bi baktım Ataç telefonun üzerine yapışmış odada rüzgar veya onu oradan alıp üzerine koyacak kimse yoktu baktım biraz inceledim telefonun sağ en alt ekranda ve telefonu çevirdiğiniz zaman arka solda kalan alt köşede mıknatıs olduğunu keşfettim daha sonra ataçla ekrana dokundurup çektim baktım ekran dokunma algılıyor sizce bu normal mi? Ayrıca eldiven modu da açık ‍♂️ değil.

Ekli dosyalar

• IPX7= Kısa süreli suya düşmelere karşı dayanıklıdır, su fıskiyelerinden etkilenmez, kesinlikle havuza girmeyin.
  • IPX8= Cihazınızı yıkayabilir, birlikte tatlı suya girebilir ve en az 1 metre derinliğe dalabilirsiniz. Ancak denize, tuzlu suya girerseniz cihazınızda problemler oluşabilir.
7 : Water Resistant yani belirtilen sıcaklık ve basınçta suya maksimum 30dk dayanıklıdır. Genelde 1 m. su derinliği değer alınıyor.
8: Water Proof yani belirtilen sıcaklık ve basınçtaki suya SÜREKLİ daldırmaya dayanıklıdır. Genelde 1,5 metre derinlik değer alınıyor.

Merhaba arkadaşlar 10 gün önce huawei mate 10 pro aldım.İlk gün yazılım güncellemesi geldi.6.gün akşam kamerayla fotoğraf çekince ana ekrana atmaya başladı ve bir süre sonra kamera hiç açılmamaya başladı.Ertesi gün sabah telefonu açtığımda kasılmaya başladığını farkettim ve telefonum kilitlenlenmeye başladı.Bende direkt olarak aldığım türk telekom bayiine götürdüm ve servise gönderdim.Servis telefonu incelemiş telefonda arıza olmadığını söyledi.Bu arada servisle telefonla ben görüştüm.İtiraz edince bir daha incelemeye alacaklarını söylediler.Yarın haber vereceklermiş.Bu durumda ne yapmalıyım sizce?Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

Selam arkadaşlar yaklaşık 1 aydır Huawei Mate 10 Pro kullanıyorum benim canımı sıkan tek bi yönü oldu o da telefonla konuşurken birden telefonu yanlışlıkla kapatmam. Ekran mı uyanıyor ben mi uyandırıyorum kulağım yanağım mı değiyor bilmiyorum ama bu sorunu nasıl halledebilirim yardımcı olabilcek varsa çok sevinirim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Son düzenleme:
Selam arkadaşlar yaklaşık 1 aydır Huawei Mate 10 Pro kullanıyorum benim canımı sıkan tek bi yönü oldu o da telefonla konuşurken birden telefonu yanlışlıkla kapatmam. Ekran mı uyanıyor ben mi uyandırıyorum kulağım yanağım mı değiyor bilmiyorum ama bu sorunu nasıl halledebilirim yardımcı olabilcek varsa çok sevinirim.

Suratından ayırma

Her telefon öyle suratından ayırırsan azcık sensörler telefon ekranını açıyor suratınla kapatıyorsun

Son düzenleme:
S.a arkadaşlar bir süredir şeytan dürtükleyip duruyordu sonunda mate 10 pro hb.den cepken iletişim tedarikçisinden ithalatçı garantili aldım.Bu tedarikçiden alan arkadaş var mı aramızda kutudan şarj dönüştürücü ve kılıf ekran koruyucu vs çıkıyor mu.Hb den nasıl soracağımı bilemedim firmaya? saygılar

Rockco

Doçent
S.a arkadaşlar bir süredir şeytan dürtükleyip duruyordu sonunda mate 10 pro hb.den cepken iletişim tedarikçisinden ithalatçı garantili aldım.Bu tedarikçiden alan arkadaş var mı aramızda kutudan şarj dönüştürücü ve kılıf ekran koruyucu vs çıkıyor mu.Hb den nasıl soracağımı bilemedim firmaya? saygılar
muhtemelen çıkıcaktır dönüştürücü kılıf kutu içeriğinde var ayrıca jelatn ekranda mevcut hayırlı olsn pişman olmıyıcaksınız

TZCN

Asistan
Arkadaşlar FF de görünen 142 güncellemesini yukleyememizin sebebi nedir? IMEI numarası onaylanma falan demişsiniz de biraz anlatabilir misiniz?

stat counter