Huawei Mate 10 Pro Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Normal bir kullanıcı olarak yazıyorum, telefonda benim için en önemlisi bir zamanlar pil di ve bende gittim Lenovo Vibe P1 aldım, fakat telefonu kırmam dolayısıyla samsung s6 aldım ve telefondan hiçbir açıdan memnun kalmadım, ne şarjı ne kamerası nede başka bir özelliği onu sattım ve note 5 aldım, bence bu telefonlar samsung adından başka birşeye yaramıyor, şu anda mate 10 pro aldım ve gerçekten çok memnunum, şarj konusunda asla yarı yolda bırakmıyor, nikon d7200 fotoğraf makinesi kullanan biri olarak bu telefonun kamerasının gerçekten çok güzel olduğunu söyleyebilirim, bokeh efekti çok güzel, odaklama yaptığınız nesne gerçekten dikkat çekiyor, gece çekimlerinde bir defa kullandım, ondan da bir tripotla noise olmayan fotoğraflar yakalayabildim, parmak izi ise inanılmaz hızlı ve stabil çalışıyor, dokunmamla açılması bir oluyor algılaması çok hızlı ve yeri çok pratik, kısacası benim istediğim özelliklerin hepsi bu telefonda mevcut, uzun zaman kullanacağımı düşündüğüm bir telefon aldığıma gerçekten çok memnunum, telefondan inanılmaz şeyler beklemeyen herkes için uygun bence, ben tavsiye ederim.

İçinden çıkan supercharge cihazı ilerde bataryanın ömrüne etki edermi
Supercharge değilde normal şarj aleti kullanmak istersem samsung daki gibi açılıp kapanan bi özelliği varmı
Eğer süper şarj kapanmıyorsa bana huaweinin hangi şarj cihazını önerirsiniz

Merhabalar ;
Öncelikle cihaz cok iyi fakat benim sıkıntım yazılımsal :
2 gün önce spigen legato arc r72e bluetooth kulaklık aldım eşleşmesine rağmen aralarındaki bağlantı kurulamadı , lenovo p2 de denedim kulaklık çalıştı note 4 te denedim kulaklık çalıştı ; başka bluetooth kulaklık buldum o da Huawei mate 10 pro cihazımda çalışmadı , yani heyecenım kursağımda kaldı ve su anda ne yapacagımı bilmiyorum...Huawei yetkilileri ile iletişime geçmenin yolunu bilen varsa ve bilgilendirirse çok sevinirim .

Saygılarımla ...

HUAWEİ MATE 10 PRO
Eksileri ve artıları
Artılar pil iyi gidiyor Samsung gibi KNOX derdi filan yok istediğin kadar rom at rebrand yap bu özgürlük demek
Kamera fena değil idare eder şekil şema duruşuda iyi idare eder
Samsung telefonlarb çinde üretime başlarken sattığı ülkelerde operatörlerle görüşür operatörlerde gerekli güncellemeyi yapar
Örnek : Turkcell vodafone ve turk telekom 3 operatörde samsung telefonlarını destekliyor VOLTE ve Wifi çağrılar
Ama bir tane huawei yok bunu bilseydim asla bir huaweyi almazdım
Huawei telefonu satıp gerisini halka operatörlere bırakıyor yani bana ne gibisinde saçma ama malesef oyle
Gerisi bu paraya bu telefon edermi kesinlikle etmez normal değeri 2 bin olması gerekir en fazla
Ha diğerleri pahalı değilmi tabiki vergiler ülkemizde can sıkıcı durumu var
15 dolarlık bir telefona 200 TL vergi olursa olmaz
Samsung telefonlar zaten markadan ibaret oldu Android özgürlüğü ifade eder yani açık kaynak kodlu fakat samsung hem kendi kod larını vermiyerek hemde KNOX denen naleti çıkarınca mafoldu giti samsunsunga bu parayı vereceğime tam kapalı sistemn APPLE den iphone alırım

En mükemel telefonlar hangisi peki bence en iyi fiyat şuanda Xiaomi
Güçlü ucuz geliştiriciler şimdiden 8.1 android dağıtıorlar 3 senelik telefonlara
umarım bu yazı sizlere birazcık faydalı olur

---- Mesajlar birleştirildi ----

Unutmadan onuda yazıyım Huawei mate 10 pro nun ekranı HD ekran 1080 yani diğer telefonlarla kıyasla s7 s8 LG G6 gibi telefonların yarısı
yani adamlar iyi bir reklam ve dedikoduyla resmen herkesi aldatıyor

Yapay zekay hahah sürekli benim dosyalarımı siliyor usb hata ayıklamayıda ben açtıkça o kapatıyor
iyi bir reklam yani yapay zekanın bir işe yaradığını filan

Diakt edin mate 10 pro ile insan yüzlerini çekmeyin ne ön kamera nede arka kamera resmen komedi ama manzara falan filan fena değil

Son düzenleme:
HUAWEİ MATE 10 PRO
Eksileri ve artıları
Artılar pil iyi gidiyor Samsung gibi KNOX derdi filan yok istediğin kadar rom at rebrand yap bu özgürlük demek
Samsung telefonlarb çinde üretime başlarken sattığı ülkelerde operatörlerle görüşür operatörlerde gerekli güncellemeyi yapar
Örnek : Turkcell vodafone ve turk telekom 3 operatörde samsung telefonlarını destekliyor VOLTE ve Wifi çağrılar
Huawei telefonu satıp gerisini halka operatörlere bırakıyor yani bana ne gibisinde saçma ama malesef oyle
Gerisi bu paraya bu telefon edermi kesinlikle etmez normal değeri 2 bin olması gerekir en fazla
Samsung telefonlar zaten markadan ibaret oldu Android özgürlüğü ifade eder yani açık kaynak kodlu fakat samsung hem kendi kod larını vermiyerek hemde KNOX denen naleti çıkarınca mafoldu giti samsunsunga bu parayı vereceğime tam kapalı sistemn APPLE den iphone alırım

Güçlü ucuz geliştiriciler şimdiden 8.1 android dağıtıorlar 3 senelik telefonlara

Unutmadan onuda yazıyım Huawei mate 10 pro nun ekranı HD ekran 1080 yani diğer telefonlarla kıyasla s7 s8 LG G6 gibi telefonların yarısı

Yapay zekay hahah sürekli benim dosyalarımı siliyor usb hata ayıklamayıda ben açtıkça o kapatıyor

Diakt edin mate 10 pro ile insan yüzlerini çekmeyin ne ön kamera nede arka kamera resmen komedi ama manzara falan filan fena değil

1. ekran yeterli uhd anlıyormusun sanki
2. Yapay zeka seni sevmemiş çok kullanışlı
3. açık kaynak kodunu dağattılar bile
4. tek kusuru bluetooth saçmalıyor müzik konusunda sıkıntılar var kesiliyor buda yazılımsal oda düzeltilir bence tmm xiaomi iyi ama bunada bok atma samsung dana kat kat iyi bir telefon

1-senden kat be kat daha iyi anlıyorum
2.seni sevmişse anlat bakalım sana ne yapıyor yapay zeka
3.açık kaynak kodu dağıtılmadı sadece samsung gibiler uzaaklaşıyor ama huawei henüs değil saçmalamışsın burda
4.1 aydır bluetoot daha açmadım henüs ihtiyacım olmadı . ses kısık kulaklıkta idare eder .Tekrar soylüyorum bu mate 10 pro bu paraya değmez aldım pişman oldum
-------------------
Şimdi sana gelelim ben fikirlerimi yazdım katılırsın katılmazsın neden bana laf atıp ukala rölü oynuyorsun
Seni teknolojide 6 parçaya boler rom yapar telefona atarım
ama ben ukalalık yapmadım fikirlerimi yazdım sende fikirlerini paylaş ama başkasına laf atmak AYIP

Merhabalar ;
Öncelikle cihaz cok iyi fakat benim sıkıntım yazılımsal :
2 gün önce spigen legato arc r72e bluetooth kulaklık aldım eşleşmesine rağmen aralarındaki bağlantı kurulamadı , lenovo p2 de denedim kulaklık çalıştı note 4 te denedim kulaklık çalıştı ; başka bluetooth kulaklık buldum o da Huawei mate 10 pro cihazımda çalışmadı , yani heyecenım kursağımda kaldı ve su anda ne yapacagımı bilmiyorum...Huawei yetkilileri ile iletişime geçmenin yolunu bilen varsa ve bilgilendirirse çok sevinirim .

Saygılarımla ...
Hocam kulaklıkta sorun var Spigen Legato hepsiburada'dan indirimle almıştım iphone 7 plus kullandığım zaman da hep sorunluydu Şuan Huawei mate 10 pro kullanıyorum aynı sorunu var Şuan JBL450 wireless Kulaküstü kulaklık kullanıyorum 11 saat batarya ömrü var ses kalitesi gerçekten iyi ve Trust Urban enseden bantlı kulaklık kullanıyorum hem şarjı iyi gidiyor 22 saat civarında ama ses kalitesi jbl kadar iyi değil bisikletle ülkeler arası gezerken şarj dayanımı konusunda gerçekten iyi hemde kulağı yormuyor ve hafif bu her iki cihazda bağantı sorunu yoktur sorunsuz bağlanıyor

Rockco

Doçent
Bugün bende aldım :) telefon şimdilik mükemmel ıphone 6 dan geçiş yaptım ve şimdi aklıma bile gelmiyor o biraz kurcaladıktan sonra detaylı bilgileri paylaşacam bende

HUAWEİ MATE 10 PRO
Eksileri ve artıları

Bende huwai mate 10 pro aldığıma pişman oldum iphone 6s bataryasından bıktığım için aldım beni sadece bataryası tatmin etti keşki bekleyip s9 plus alsaydım hemde saat hediyesi var

Huawei mate 10 pro Tek simli modelden kullanıyorum bunu çift sim karta çevirme imkanım var mı? Ayarlarda çift sim ile ilgili Bi bölüm var sim kart tepsisinde tek kart girişi fakat çift çekmeceli tepsi alsam acaba çalışır mı?

Ekli dosyalar

Huawei mate 10 pro Tek simli modelden kullanıyorum bunu çift sim karta çevirme imkanım var mı? Ayarlarda çift sim ile ilgili Bi bölüm var sim kart tepsisinde tek kart girişi fakat çift çekmeceli tepsi alsam acaba çalışır mı?
evet bu çözüm olur. kullandığınız telefonda misafir modu özelliği var mı bende note 8 veya mate 10 pro almayı düşünüyorum ?

Bu cihazın ön kamerasına istediğinizi söyleyin de arka kamerasına laf edenleri anlamıyorum arkadaş fotoğraf çekmekten anlamayan adamlar kameraya laf atıyor neyse gelelim diğer konulara Bluetooth 4.2 ile de aynı anda 2 cihaza baglanabiliyorsunuz Huawei p smart adlı giriş seviyesi cihazda bile var yazılımla gelecek 4.2-5.0 çok farkettigini düşünmüyorum . Gelelim ekran tarafına Samsung gibi parlak ekran koyup cihaz alev alev yanıp Amoled yanığı oluşacağına düşük parlaklık yeter ki beni tatmin ediyor . 6 inç ekran 2K olsa ne olur 4K olsa ne olur neyin kafası her yüksek çözünürlük daha fazla pil sorunu demektir . Şimdi gelelim cihazdan beklentilere eğer video performansı önde olsun isterseniz note 8 daha iyi performans veriyor ama fotoğraf kalitesini tartışmam bile dünyanın en iyi fotoğraf makinasını lensini alın işi bilmeyen adamın elinde çöp olur. Hele de biraz fotoğraf işlemeyi biliyorsanız degmeyin keyfine . Basayim çekeyim diyen adam içinde efsane işler çıkarıyor profesyonel modu kullanayim diyen adam için de ...

stat counter