Huawei Mate 10 Lite Kullanıcıları Kulubü

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ok@N_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Yaklaşık 2 hafta önce İphone X ime ek olarak ithalatçı garantili olanı site özel indirimi ve kendi indirimim ile 1350 tl ye mavi rengini aldım. Cihazın rengi çok güzel premium his veriyor ancak biraz büyük geldi bana taşıması zor oluyor kutudan çıkan kulaklık hiç güzel değil ama aslında telefonun ses kalitesi de güzel değil çünkü aynı kulaklığı başka telefonda kullandığımda sesi çok fazla çıkıyor. ben cihazı sadece sosyal medya ve oyun için kullanıyorum takılma yavaşlama olmuyor hızlıca çalışıyor parmak izi iyi seviyede yüz tanıma özelliği düşük ışık ve güneş gözlüğü ile çalışmıyor. Cihaz mobil wifi paylaşımı ile interneti paylaşamıyorum ancak usb kablo ile bağlanıyor sebebini anlamadım. Ayrıca Tema mağzasından ana ekranda animasyonlar olan temaları indirdiğimde ana ekran desteklenmiyor diyor acaba ithalatçı garantili olduğundan yani modeli farklı olduğundan mı herkeste aynı şey oluyor mu ???

mehmet.unsal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba, P10 lite telefonumda çift hat kullanıyorum, fakat hatlardan birinden konuşma yapılırken diğer hattım hiç bir şekilde aranmıyor. Karşı tarafa bu aramayı yapmaya izniniz yok diye uyarı veriyor ya da hiç çalmadan arama düşüyor. Benim telefonuma konuşma esnasında hiç bir uyarı gelmiyor. İnternetten de baktım bu duruma dair bende başka bu sorunu yaşayan yok gibi :)), Çift hat ayarlarından denemediğim kalmadı. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

İlhamiburakucuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gpu guncelleme si nasıl olur acaba pile ve performansa çok faydası olurmu çünkü pili çok hızlı tükeniyor 5-6 saat de bitiyor ondan dolayı hep güç tasarrufu nda tutuyorum

mzuri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
almayı düşünüyorum çok yakın zamanda ama pili nasıl gidiyor büyük oyunlar oynamıyorum okey coc felan oynarım arada zaten çok telefon bakmıyorum sosyal medyada takılırım birtek şarjı nasıl sizce? bir de type-c olmaması çok büyük bir eksi mi sizce?

Reaksiyon puanı
0
ben forumlarda gezinirken mate 10 lite nin bluetooth sorunu oldugunu gordum ciddi ciddi alacaktim ama kafam karisti. acaba android 8.0 guncellemesiyle bluetooth sorunu duzeldimi?

---- Mesajlar birleştirildi ----

almayı düşünüyorum çok yakın zamanda ama pili nasıl gidiyor büyük oyunlar oynamıyorum okey coc felan oynarım arada zaten çok telefon bakmıyorum sosyal medyada takılırım birtek şarjı nasıl sizce? bir de type-c olmaması çok büyük bir eksi mi sizce?

type c olmaması çok büyük bir eksi değil. fakat telefonunuzu kredi kartı gibi kullaniyorsaniz.mate 10 lite da kullanamazsiniz cunku nfc koymamislar. bence en buyuk eksisi nfc olmamasi

Son düzenleme:

Neyalciney48

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar selamlar. Herkesin bayramını kutlarım öncelikle. Yaklaşık 1 ay oldu telefonu alalı. Güncelleme kısmından telefonu güncelledim. Fakat hala telefon hakkında kısmında Android 7.0 emuı 5.1 görünüyor. Bu normal bir durum mu yoksa başka bir yerden de güncelleme yapmak gerekiyor mu? İnternetten araştırdım biraz toplam güncelleme 2.5 GB mış ben 1. 07 GB güncelleme yapabildim tel üzerinden. Bilgisi olan varsa ve cevaplarsa çok sevinirim.

Kerem142

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba mate 10 lite kullanıyorum gpu turbo geldi mi gelmedi mi emin olamiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim emui sürümum 8.0.0.332 android sürümum 8

mixaylo1

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Arkadaşlar selamlar. Herkesin bayramını kutlarım öncelikle. Yaklaşık 1 ay oldu telefonu alalı. Güncelleme kısmından telefonu güncelledim. Fakat hala telefon hakkında kısmında Android 7.0 emuı 5.1 görünüyor. Bu normal bir durum mu yoksa başka bir yerden de güncelleme yapmak gerekiyor mu? İnternetten araştırdım biraz toplam güncelleme 2.5 GB mış ben 1. 07 GB güncelleme yapabildim tel üzerinden. Bilgisi olan varsa ve cevaplarsa çok sevinirim.
Üst köşedeki noktalardan en son tam sürümü butonuna bas güncelleme gelirse indir.

mixaylo1

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Arkadaşlar ben gezinti çubuğunu iPhone X'deki gibi yapmak istiyorum, sanırım bu EMUI 8.2'de mevcut fakat Huawei vermeyecek sanırım 8.2'yi . Nasıl yapabilirim?

Kerem142

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bu bir android 9(pie) özelliği telefonunuza bu güncelleme gelecekse sanal gezinti çubuğuna sahip olabilirsiniz telefonunuz nedir

Kerem142

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Mate 10 lite icin android pie yıl sonu gibi yayınlanacak Türkiye'ye dağıtılması 2019 ün ilk çeyreğini bulur

ÇAĞRI ÇAKIR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu telefona neden spigen kılıf ve ekran koruma bulamıyorum satışrakamları yüksek ama kılıf ve ekran koruması sorunlu orijinal kutudan çıkan sert plastik çabuk çatlıyor internetten sipariş verdim gelen kılıf dandik. Spigen Türkiye ye de getirse fena olmazdı hani

mixaylo1

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Arkadaşlar p10 lite'a GPUTurbo geldi daha yeni İran kayıtlı telefon buna gelmedi ne zaman gelecek acaba 722 mb boyutunda

ÇAĞRI ÇAKIR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son düzenleme:

Kerem142

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
evet geleli çok oldu biz android p yi bekliyoruz ama hiçbir performans değişikliği olmadığı için fark etmemişsindir

mixaylo1

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Arkadaşlar bu cihaza sistem gezintisi el hareketleri güncellemesi gelmeyecek mi? Ben nasıl yapabilirim o sistemi?

Kerem142

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Gezinti dugmesinden bahsediyorsaniz güncelleme ile gelecektir ama iphone x benzeri bir navigasyon çubuğu Android pie ile gelecek

Siz yapmaya çalışmayın bazı yasa dışı arayüzler garantinizi kaybetmenize neden olabilir

Son düzenleme:

mixaylo1

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Asphalt 9 grafikler neden kötü yüksek kalitede hemde

mixaylo1

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Ocak ayı güvenlik güncellemesi de gelmedi nolacak bu

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Asphalt 9 grafikler neden kötü yüksek kalitede hemde
İki ihtimal var:

1) İşlemcisi mükemmel diyemem. Bundan dolayı yüksek kalite seçtiğin an çözünürlük otomatikman düşürülüyor.

2) Diğer kalitelerde bile kötü görünüyorsa o işlemciyle ptimizeli değil.

Hulk37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu telefona Android 9 güncellemesi ne zaman gelicek bir bilgisi olan var mı :)

Neyalciney48

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler yeni güvenlik güncellemesi geldi hayırlı olsun

Aliihsan46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mate 10 lite e Android 9 pie güncellemesi geliri mi bilginiz varmı

Yeni özellikler geliyormu bu güncellemede

Son düzenleme:

İremd10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba. Mate 20 lite da kilit ekranın da wifi bağlı simgesi çıkmıyor nedeni ne olabilir acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...