Huawei Mate 10 Lite Kullanıcıları Kulubü

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Huawei Mate 10 ve Mate 10 Pro modellerine ek olarak, orta düzeyde özellikleri ile dikkat çeken Huawei Mate 10 Lite modeli de tanıtıldı.

huawei-mate-10-lite.jpg

Huawei Mate 10 Lite özellikleri

Huawei Mate 10 Lite, sahip olduğu özelliklerle serinin diğer modellerine kıyasla daha mütevazi özelliklere sahip. Huawei yapımı Kirin 659 işlemcisinden gücünü alan telefonda 4 GB RAM, 64 GB hafıza gibi özelliklere sahip. Kirin 659 işlemcisi 2.36 GHz frekans hızına sahip.

5.9 inç boyutlu ekranda 1080 x 2160 ekran çözünürlüğü sunuyor. 18:9 görüntü oranına sahip olan bu telefona 3340 mAh kapasiteli batarya güç veriyor.

Telefonun arka kısmında yine çift kamera var ancak çözünürlük konusunda biraz daha düşük özelliklere sahip. Arka kameralar 16 Megapiksel ve 2 Megapiksel çözünürlüklere sahip. Telefonun ön kısmında da 2 adet kamera kullanılıyor. Bunların da biri 13 Megapiksel diğeri ise 2 Megapiksel çözünürlüğe sahip.

Android 7.0 işletim sistemi ve EMUI 5.1 ile kutundan çıkan telefonun arka kısmında da parmak izi okuyucusu konumlandırılmış.

Çin’de Huawei Maimang 6 adıyla satışa sunulan telefonun fiyatı ise 364 dolar olarak açıklandı.

huawei_mate10_lite.0.jpg

1017201780922PM_635_huawei_mate_10_lite.jpeg

daksit20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar konuyu ben açtırdım bari ben yazayım ilk telefon tam anlamıyla tasarım olarak güzel bir cihaz Huawei Mate 10 Lite ye düşünmeden geçin derim alırken çok ön yargılı davranmıştım ama elime alınca işler baya bir değişti Huawei güzel iş çıkarmış, mid-range yani orta sınıf cihaz olarak çıkmış olsa da bir amiral gemisi özelliğinde.4 GB ram 64 GB rom Ekran 5.9 ince 18:9 Full Wiev Zaten ekran 408 ppi, yaklaşık 700 nit ve fhd+.. İşlemcisi 16 nm 8 çekirdekli 4 çekirdek 2.36 ghz, 4 çekirdek 1.7 ghz olan gayet başarılı bir işlemci.

Ekran 5.9 olması orta parmak eklemlerinizi kullanarak ekranda pek çok şey yapabiliyorsunuz emui ara yüzü sade ve çok hızlı.. Samsung ve diğer pek çok markada cihazda yüklü gelen onlarca çöp uygulama yok bu ara yüzde çok hızlı ve akıcı.

Gerçekten akıllı bir telefon, sizin en çok ne kullandığınızı hatırlatıyor Bana göre eksileri type C yok kamerada OIS desteği yok

orta seğment bir telefon olduğu için gayet güzel fotoğraflar çekiyor Kamera konusunda eleştirilmiş bazı yerler de fakat bence çok iyi bir kamerası var tabi bu biraz da kişisel bir görüş gerçekten hızlı, özellikli bir telefon

Lensleri Leica değil kamera yazılımı pro modeliyle aynı incelemelerde yazıldığı gibi şarjı 150 dakikada değil 80 dakikada Full oluyor Öncelikle telefonun menüsün çok güzel ve akıcı hatta bazı yerleri iphone bile benzemiş Şarj konusunda bir günü rahat bir şekilde çıkartmakta 3g ve WİFİ acık olduğu halde çok yoğun şekilde kullanmaz iseniz bu iki günü bile çıkarıyor eksik anlatıysam af ola aklınızda sorular varsa da cevaplamaya hazırım arkadaşlar bir kullanıcı olarak

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
900-800TL olsa alınabilecek en iyi cihaz o olur

Eness98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihaz Oreo güncellemesi ve emuı 8 güncellemesi alacak mı

zierler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar konuyu ben açtırdım bari ben yazayım ilk telefon tam anlamıyla tasarım olarak güzel bir cihaz Huawei Mate 10 Lite ye düşünmeden geçin derim alırken çok ön yargılı davranmıştım ama elime alınca işler baya bir değişti Huawei güzel iş çıkarmış, mid-range yani orta sınıf cihaz olarak çıkmış olsa da bir amiral gemisi özelliğinde.4 GB ram 64 GB rom Ekran 5.9 ince 18:9 Full Wiev Zaten ekran 408 ppi, yaklaşık 700 nit ve fhd+.. İşlemcisi 16 nm 8 çekirdekli 4 çekirdek 2.36 ghz, 4 çekirdek 1.7 ghz olan gayet başarılı bir işlemci.

Ekran 5.9 olması orta parmak eklemlerinizi kullanarak ekranda pek çok şey yapabiliyorsunuz emui ara yüzü sade ve çok hızlı.. Samsung ve diğer pek çok markada cihazda yüklü gelen onlarca çöp uygulama yok bu ara yüzde çok hızlı ve akıcı.

Gerçekten akıllı bir telefon, sizin en çok ne kullandığınızı hatırlatıyor Bana göre eksileri type C yok kamerada OIS desteği yok

orta seğment bir telefon olduğu için gayet güzel fotoğraflar çekiyor Kamera konusunda eleştirilmiş bazı yerler de fakat bence çok iyi bir kamerası var tabi bu biraz da kişisel bir görüş gerçekten hızlı, özellikli bir telefon

Lensleri Leica değil kamera yazılımı pro modeliyle aynı incelemelerde yazıldığı gibi şarjı 150 dakikada değil 80 dakikada Full oluyor Öncelikle telefonun menüsün çok güzel ve akıcı hatta bazı yerleri iphone bile benzemiş Şarj konusunda bir günü rahat bir şekilde çıkartmakta 3g ve WİFİ acık olduğu halde çok yoğun şekilde kullanmaz iseniz bu iki günü bile çıkarıyor eksik anlatıysam af ola aklınızda sorular varsa da cevaplamaya hazırım arkadaşlar bir kullanıcı olarak

Kulaklı ile müzik dinlerken ses performansı nasıl? kendi kulaklığı ile olanı kastetmiyorum kutu içerisinden çıkan kulaklığın dandik olduğunu duydum.bu konu hakkında bilgilendirebilirseniz çok sevinirim.

bir de uygulamalarda herhangi bir kasma donma vs yaşadınız mı?

daksit20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
uygulama konusunda hiç bir kasma donma yaşamadım nereden baksan 2 ay olacak evet kulaklık konusuna gelirsek evet çok iyi değil ama sony kulaklıkları ile biraz daha kaliteli ses alınabiliyor

Rootsyl

Müdavim
Reaksiyon puanı
514
root atılmıyor ve kulaklıklara az ses veriyor (çözmek için uygulamalar var ama onları kullanırken ses cızırtı yapıyor)
(ben bunları şu an itibariyle yaşıyorum)

volkan keskin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam

Bazı incelemelerde gerek kulaklık ile gerekse hoporlör ile bluetooth üzerinden müzik vs dinlerken cızırtı geldiği yönünde söylemler var. bu tür sorunla karşılaştınız mı ?

Bir de iphone kulaklık ile telefon görüşmesi yaparken ve müzik dinlerken sıkıntı yaşayan var mı ?

thordark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefonun yeni kullanıcısıyım.ilk aldığımda sildiğim resimler vs arşive gidiyordu ama şuan öyle olmuyor,bunun bir ayarı var mıdır ? Teşekkürler şimdiden

Rootsyl

Müdavim
Reaksiyon puanı
514
selam

Bazı incelemelerde gerek kulaklık ile gerekse hoporlör ile bluetooth üzerinden müzik vs dinlerken cızırtı geldiği yönünde söylemler var. bu tür sorunla karşılaştınız mı ?

Bir de iphone kulaklık ile telefon görüşmesi yaparken ve müzik dinlerken sıkıntı yaşayan var mı ?
bak şimdi ses düzeyini telefonun max ının üstüne çıkarmadığın sürece cızırtı gelmiyor ama oda fazla düşük seviyeli yani çift taraflı kılıç mesali bişi.
onun dışında bluetooth denemedim ancak herkez bağlantı sorunları olduğunu söylüyor bence kendin bi dene

Lescon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Android 8 Oreo güncellemesi alacak mı cihaz?

Ufuuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu alalı bir ay kadar oldu ama kulaklık girişi bozuk olduğundan hemen servise göndermek zorunda kaldım ve telefona pc den attığım fotoğraflar sürekli siliniyor bu biraz sinir ediyor ama anlamadım niye öyle oluyor. mate10 lite a ıos tan geçtim bence ıos tan androıde geçerken kullanılması gereken en doğru marka huawei olabilir. zaten orta seviye bir telefon öyle mate 10 pro performansı falan beklemeye de gerek yok üzer sonra :D

Admgns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kulaklı ile müzik dinlerken ses performansı nasıl? kendi kulaklığı ile olanı kastetmiyorum kutu içerisinden çıkan kulaklığın dandik olduğunu duydum.bu konu hakkında bilgilendirebilirseniz çok sevinirim.

bir de uygulamalarda herhangi bir kasma donma vs yaşadınız mı?
Ben ıphone kulaklık ile dinliyorum ses performansı iyi. Kendi kulaklığını denemedim. Telefonun hoparlör ses çıkışı çok kötü iki dk müzik açık kalsın insanı rahatsız ediyor. Sanki hoparlör patlak gibi.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Mate 10 lite alıpta benim gibi bir içinde ön kamerada ki portre özelliği kaybolan var mı acaba?

Son düzenleme:

edcavdar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Stock OS yedeği çıkarıp paylaşabilcek babayiğit var mı :(

Karavela

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhabalar. Huawei Mate 10 Lite satın almayı planlıyorum fakat burdada bazıları belirtmiş ve sormuş bir çok yerden ses kalitesinin kötü olduğunu ve bluetooth kulaklıkta ses kalitesinde sorun olduğunu duydum. Hala bu sorun devam ediyor mu ? Yazılımsal olarak bu sorunu çözdürler mi ? Alacağım telefonda ses kalitesini çok önemli. Yardımcı olursanız sevinirim.

cannzeybell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu hafta sonu bu telefonu almayı düşünüyorum (1700 TL) tercih etme sebeblerimden birisi kamerası. Ama sanırım bu fiyat için biraz pahalı bi telefon. Bu fiyat segmentinde başka önerebileceğiniz telefon var mı? (kamera çok öenmli benim için, özellikle portre modu)

Cihanci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhabalar. Huawei Mate 10 Lite satın almayı planlıyorum fakat burdada bazıları belirtmiş ve sormuş bir çok yerden ses kalitesinin kötü olduğunu ve bluetooth kulaklıkta ses kalitesinde sorun olduğunu duydum. Hala bu sorun devam ediyor mu ? Yazılımsal olarak bu sorunu çözdürler mi ? Alacağım telefonda ses kalitesini çok önemli. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu sorunun cevabını ben de çok öerak ediyorum kullanan arkadaşlar neden cevap vermiyor. Telefondan arabada bluetooth üzerinden müzik dinliyorum bluetooth ses perfomansı sıkıntılıysa beni çok üzer. Gerçi artık aklımda p20 lite var sanırım onun böyle bir sorunu yok.

Abtaskin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba telefonu yeni aldim genel olarak sevdim de.ancak mirror share wifi ye bagli hic bir cihazi bulamiyor. Tv ye baglamaya calisiyorum ekrani fakat olmuyor. Web de arastirma yaptim ancak kimsr mirror share ile ilgilenmiyor sanirim. Sizin telefonlar baglaniyor mu yada bu sorunun cozumunu bilen var mi?

Grkem0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
AMA MOBİL PUBG DE OYUN KASIYOR

Ama mobil p
Huawei Mate 10 ve Mate 10 Pro modellerine ek olarak, orta düzeyde özellikleri ile dikkat çeken Huawei Mate 10 Lite modeli de tanıtıldı.

Ekli dosyayı görüntüle 31532

Huawei Mate 10 Lite özellikleri

Huawei Mate 10 Lite, sahip olduğu özelliklerle serinin diğer modellerine kıyasla daha mütevazi özelliklere sahip. Huawei yapımı Kirin 659 işlemcisinden gücünü alan telefonda 4 GB RAM, 64 GB hafıza gibi özelliklere sahip. Kirin 659 işlemcisi 2.36 GHz frekans hızına sahip.

5.9 inç boyutlu ekranda 1080 x 2160 ekran çözünürlüğü sunuyor. 18:9 görüntü oranına sahip olan bu telefona 3340 mAh kapasiteli batarya güç veriyor.

Telefonun arka kısmında yine çift kamera var ancak çözünürlük konusunda biraz daha düşük özelliklere sahip. Arka kameralar 16 Megapiksel ve 2 Megapiksel çözünürlüklere sahip. Telefonun ön kısmında da 2 adet kamera kullanılıyor. Bunların da biri 13 Megapiksel diğeri ise 2 Megapiksel çözünürlüğe sahip.

Android 7.0 işletim sistemi ve EMUI 5.1 ile kutundan çıkan telefonun arka kısmında da parmak izi okuyucusu konumlandırılmış.

Çin’de Huawei Maimang 6 adıyla satışa sunulan telefonun fiyatı ise 364 dolar olarak açıklandı.

Ekli dosyayı görüntüle 31533

Ekli dosyayı görüntüle 31534

Son düzenleme:

ademmeda6161

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefon bugün elime ulaştı, hb üzerinden ithalatçı garantili aldım ama ilk fosunu verdi. Ekranda uygulama açarken, açık olan uygulamanın arkasında başka gölgeler var. Örneğin ana menüden facebook'u açtım, açılan facebook'un arkadasında ana menü gözüküyor. Bu sorunu yaşayan birisi var m?.

Telefon bugün elime ulaştı, hb üzerinden ithalatçı garantili aldım ama ilk fosunu verdi. Ekranda uygulama açarken, açık olan uygulamanın arkasında başka gölgeler var. Örneğin ana menüden facebook'u açtım, açılan facebook'un arkadasında ana menü gözüküyor. Bu sorunu yaşayan birisi var m?.
Biraz araştırdım sorun ghost screen(hayalet ekran) olarak geçiyor. Detaylı bilgi için video linkli bırakıyorum. https://goo.gl/EXv2nW

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...