Huawei Mate 10 lite Kilit Ekranı

Bu konuyu okuyanlar

Mehmtcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefonu alalı 2 gün oldu gayet memnunum ama kilit ekranını bir türlü değiştiremedim otomatik kendisi değiştiriyor bir çözümü varmıdır

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Huawei nin kendi özelliği biz bir hafta aramıştık bulamadık

Mehmtcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlginiz için teşekkürler ben bir yolunu buldum sanırım Ayarlara girdim sonra Ekran kilidi ve şifrelere girdim magazin kilit açmayı seçtim üstteki aboneliklere girdim ve tüm abone olunanların takibini bıraktım son olarakda indirilen resimleri sildim ve sizin ekledikleriniz bölümüne kendi seçtiğim resimi koydum oldu belki başkalarınada yardımcı olurum ?
Screenshot_20180624-220302.png

TooCrayzman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefonu alalı 2 gün oldu gayet memnunum ama kilit ekranını bir türlü değiştiremedim otomatik kendisi değiştiriyor bir çözümü varmıdır
Kardeşim bana yardımcı olurmusum benim de huewai p smartım var ilk aldığımda telefonu her açtığımda kilit ekranı değişiyordu ben yanlışlıkla Kilit ekranına fotoğraf koydum Şimdi de tekrar eskisi gibi telefonu Her açtığımda fotoğrafın değişmesini istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum uğraştım ama olmuyor.

ReeLegend

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Kardeşim bana yardımcı olurmusum benim de huewai p smartım var ilk aldığımda telefonu her açtığımda kilit ekranı değişiyordu ben yanlışlıkla Kilit ekranına fotoğraf koydum Şimdi de tekrar eskisi gibi telefonu Her açtığımda fotoğrafın değişmesini istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum uğraştım ama olmuyor.
Ayarlar>Ekran>Duvar Kağıdı> Başlangıç ekranı duvar kağıdını rastgele değiştir.

TooCrayzman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim Huawei p Smart telefonum var Telefonu ilk aldığımda ekran kilidini açıp kapattığımda ekran kilidindeki fotoğraf değişiyordu ama ben yanlışlıkla oraya Başka bir fotoğraf koydum Şimdi tekrar eskisi gibi yapmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum bana yardımcı olabilir misiniz

Aliihsan46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ayarlar kısmında onun değişmemesi için bir ayar var ama ben tam bilmiyorum o sende şu an aktiftir srn onu araştır ve devredışı bırak..... Bilgi topladığım zaman yardımcı olurum...

alper34

Asistan
Reaksiyon puanı
46
telefon kısmında tema ayarı var orda ben var o kısımda indirdiğiniz temalarım var tekrar temanızı seçerseniz sakla veya iptal uyarısı veriyor. sakla derseniz magazin devam ediyor hayır derseniz sadece tek resim. indirdiğiniz resimleri galeride açıp ayarla derseniz sağ daki tik ile soruyor kilit ekranı ya da başlangıç veya ikisi. nereye yapmak isterseniz seçebilirsiniz.

YKartal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Tema ayarlarından otomatik değişmeyi kapatabilirsiniz.Telefonun varsayılan ayarlarında bu mecvut.