Huawei hg255s 5Ghz talebi

Bu konuyu okuyanlar

lsengul

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Merhaba arkadaşlar
Superonline fiber kullanıcısıyım modemim Huawei hg253s bağlantısı 2.4 ghz bağlantı hızı 5Ghz olması için Superonline müşteri temsilcisini arayıp talepte bulunayım diyorum sizin fikriniz nedir? bu konuda tek kötü yanı sonradan pişman olmak Hakkı ustada yazmış hatta foruma bu modemle ilgili sıkıntı yaşıyormuş düşünceleriniz yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

aemin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu modem gerçekten sorunlu mu ya? Bugün vodafone fiber bana bu hg255s modemi verdi, yakinda baya iyi ama odalara bile girince 25 mbps filan oluyor hız (normalde 55-60mbps). Ping sorunu da yaşıyorum, 40-60 ping arası gidip geliyor. Önceden süperonline fiber kullanırken 17-23 arası oluyordu, modemden olmuyor desem hat aynı sadece modem vs. değişti eski fiber kablosu yerine vodafone un getirdiği cihaz ve modem takıldı...

lsengul

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Bu modem gerçekten sorunlu mu ya? Bugün vodafone fiber bana bu hg255s modemi verdi, yakinda baya iyi ama odalara bile girince 25 mbps filan oluyor hız (normalde 55-60mbps). Ping sorunu da yaşıyorum, 40-60 ping arası gidip geliyor. Önceden süperonline fiber kullanırken 17-23 arası oluyordu, modemden olmuyor desem hat aynı sadece modem vs. değişti eski fiber kablosu yerine vodafone un getirdiği cihaz ve modem takıldı...

bende değiştirmek istiyordum ama internette biraz araştırdım kötü yorum yapan çok kişi var aslında Hakkı Reis ne yaptı buraya bir yazabilse en azından onun gittiği yoldan gideriz

---- Mesajlar birleştirildi ----

arkadaşlar Superonline fiberde 5 Ghz destekleyen modem markası varmı? hg255s dışında teşekkürler

Son düzenleme:

Bordo38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ne yaptınız hocam bende 5ghz için 255s geçecegimde?

recsin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba
ben telefonumdan hem 2.4 hemde 5 ghz baglandım ama cok buyuk fark olusmadı.
asıl meselesi kablosuz ile kablolu baglantıdaki verim dusmesinde onu cozupte tavisye edecek var mı?
ikinci el satıs yapan uygulamalarda acceess routerlar 50 tl civarı gidiyor
sahsen bu sekilde kullanan varmı merak icindeyim
ben biseylere ulasırsam zaten paylasırım