Huawei Gr5 2017 Hakkında deneyimleriniz

Bu konuyu okuyanlar

varol7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
telefon hakkında bilgi ve deneyimleriniz

garmel.373

Asistan
Reaksiyon puanı
120
Ben Vatan'da biraz kurcaladım. Güzel bir telefon olmuş. Özellikle kamera çekim modlarının çeşitliliği güzel olmuş. Ama keşke 1500 fiyat bandını geçmemiş olsalardı.

varol7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
vatan da bende elime aldım , telefondan soğutular :) bide 17000TL istediler .

ogus.ust

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Geçen sene aldım bende bu modeli çok araştırmıştım şikayetlerde sürekli ısınma donma gibi problemlerden bahsediyolardı ama nasıl bir ENAYİLİK ise aldım :) herneyse oyun oynuyorken ısınıyordu ve aynı zamanda donuyordu güncellemeden sonra ısınma problemi kalmadı en azından ben fark etmiyorum ısınıyosa da :) ama donma problemi ile sık sık karşılaşmıyor değilim örnek vermek gerekirse instagramdan videoları izlerken v.s telefon bildiğin ölüyor şimdi bu yazıdan telefondan memnun olmadığımı çıkarıcaksın ama ben ginede memnunum ne yalan söyliyim temiz kullanırsan telefonu yani sürekli depolama alanını temizlersen bi problem yaşamıyorsun bide yorumlara bakınca 1500 ile 1700 arası fiyat veriyolarmış sanırım ben senin yerinde olsam o parayı o telefona vermem açık konuşmak gerekise

varol7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
bu gr 5 2017 modeli işlemcisi farklı sizdekinde qualcomm Snapdragon 616 MSM8939 var bu 2017 de kirin işlemci var 2 gb değil 3 gb ram var
ogus.ust

varol7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
bu özelik gr5 2017 yokmuş ?

ogus.ust

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben eski gr5 den bahsediyordum :D eskisini aldığımda hoşuma gitmişti Bu daha bi hoşuma gitti ozaman sana şöyle söyliyim eskisi o özelliklerle bir süre sonra kendini düzeltebiliyorsa bu şimdiden uçmaya hazır gelir ama ginede fiyat kovala okadar para verme :D

varol7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
1.489,00 TL fiyata var türkiye garantili yazıyor ?

Uğur polis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar an itibariyle huawei gr5 2017 telefonumdan sizlere güzel şeyler yazmak zorundayim çünkü bu makina gerçekten bir harika.. öncelikle çok kibar ve göz alıcı duruyor( ön siyah arka gri) telefon akıcı ve stabil kendisinde yüklü oyunlarla ve temel ihtiyaç programlariyla kutudan çıkıyor.. kamera idare edecek ölçüde net ve güzel on kamera daha da bir canlı çekim yapiyor arkadaşım apple 6s plus kullanıcısı olarak gr5 in on kamerasının daha net olduğunu soyledi.. telefonu icleyipte hata bulan beğenmeyen yok ki zaten 1500_1600 piyasasında alınabilecek ilk 3 telefondan biri olduğuna eminim. Teknosadan 1 hafta once 1699 tl ye almış bulundum fakat ederi 1450_1600 arası bi şey gibi gözümde ben aldım çünkü fiyat olarak beğendiğim bir ürünü pek irdelemem! arkadaşlar alacak arkadaşlara tavsiye ederim parmak izi saniyenin 3/1 hizinda ve 5 ayrı parmak kayıt seçeneği var telefon şarj konusunda gün içinde sık sık whatsap olmak üzere ara ara internet gezintisi 30 dk video 15-30 dk konuşma ortsksmssi ile 2 gün gidiyor diyebilirim ki değerler bence süper.. son olarak bu yorumu 6 yıl apple 5 kullanmış biri olarak yazdim her şey gönlünüzce olsun,...

ogus.ust

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ya zaten şöyde de bir ayrıntı varki son zamanlarda Türkiye piyasasında ismini duyuran bi marka ve eminimki yorumlarımızı bu konuyu araştıran insanlarda okuyacak tavsiyem şudur markaya değilde özelliklere bakıp telefon alın marka takıntınız olmasın ama bunu diyorum diyede tabiki TV den falan sipariş vermeyin :D :D

RAFETÇIRPAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim ben alalı 1 ay oldu dediğin gibi 2017 model çok memnunum ısınma sorunu yok şuana kadar hiç donmadi hiç kasılmiyir kendi arayüzüne sahip güzel bir telefon ayrıca parmak izi okuyucu çok hızlı çalışıyor parmağın dokunmadan bile açılıyor bazen tasarım olaraktan seni tatmin eder ayrıca kutuda bir tane kılıf (silikon sert) ve ekranda fabrikada milimetrik çekilmiş bir film ile geliyor

Buraki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar ben 3 gun once aldim .daha önce sony xa kullanıyordum..bu telefon ilaç gibi geldi.bi kere kamerası baya iyi..cift kamera guzel işler çıkarıyor..arayüzlü çok iyi..şarjı güzel.yogun kullanımda bile bir günü rahat çıkarıyor..yani verimli bir cihaz gibi geldi bana...

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Arkadaşlar ön ve arka kamera hakkında bilgi verirmisiniz ? tamam arka kamera efsane değil o fiyata göre ama çokmu kötü ? bu telefonu çok merak ediyorum ben p9 u eleme sebebim şarjıydı bunun şarjı çok iyi ama kamerası nasıl acaba ?

Buraki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gündüz cekimleri özellikle arka kamera çok iyi...gece on kamera biraz sikintili ...ama arka kamerasi ben sony xa kullaniyordum onun kamerasindan daha iyi...ben amiral gemisi telefon kullanmiyorum..o yuzden onlarin kameralari ile katsilastiramam ama bence gayet basarili kameralari var

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Gündüz cekimleri özellikle arka kamera çok iyi...gece on kamera biraz sikintili ...ama arka kamerasi ben sony xa kullaniyordum onun kamerasindan daha iyi...ben amiral gemisi telefon kullanmiyorum..o yuzden onlarin kameralari ile katsilastiramam ama bence gayet basarili kameralari var

Örnek atarmısınız ? gece ön kamera biraz sıkıntı derken full karanlık ortamdamı biraz detay verirmisiniz almayı düşünüyorum çünkü kendilerini

faaannbe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar . Ben GR5 kullanıyorum 2017'sini almayı düşünüyorum bir kaç sorum olucaktı.
hızlı şarj desteği varmıdır telefonda , varsa kaç saatte dolduruyor ? bilgilendirirseniz çok sevinirim

Batuhan Ertuğrul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ön ve arka kamera hakkında bilgi verirmisiniz ? tamam arka kamera efsane değil o fiyata göre ama çokmu kötü ? bu telefonu çok merak ediyorum ben p9 u eleme sebebim şarjıydı bunun şarjı çok iyi ama kamerası nasıl acaba ?
Kime sorsam şarj'da bir sıkıntım yok diyor senin ne gibi bir sıkıntın var ?

Onurcan25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gr5 2017 kullanıyorum 4 aydır size önce eksi yönlerini yazayım.
1- Arkadaslar telefonun yanında gelen şarj makinesi sıkıntılı çok uzun sürüyor şarj etmesi. Sorunu nasıl asacaginizi söyleyeyim gidin başka sarj makinesi alın Samsung falan sorun halloluyor.
2- başka sıkıntı yok
Evet bunu cok detaylı 4 aylık kullanım sonrası diyorum. İş telefonum iPhone 7plus, fotoğraf konusunda portre modu huaweinin çok çok daha iyi.
Şarj elinden telefon düşmeyen biri için sabah 8 gece 3 e kadar garanti yetiyor (4g gps, wife, otomatik ışık,sürekli inst. Açık)
Hız konusunda bazen inst. Da sorun yaşadığım oluyor.
Bu telefonun diğerlerinden çok farklı bilinmeyen özellikleri var yarım ekran oluyor, aynı ekranda cift uygulama aynı anda çalışıyor,
Ekranı video kaydına alabiliyorsunuz
iPhone 7 sen hem gece hem gündüz hem ön hem arka çok daha iyi fotoğraf cekiyor, bana güvenin gözünüz kapalı alın. Teknoloji şansınız açıksa çok memnun kalacaksiniz

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Gr5 2017 kullanıyorum 4 aydır size önce eksi yönlerini yazayım.
1- Arkadaslar telefonun yanında gelen şarj makinesi sıkıntılı çok uzun sürüyor şarj etmesi. Sorunu nasıl asacaginizi söyleyeyim gidin başka sarj makinesi alın Samsung falan sorun halloluyor.
2- başka sıkıntı yok
Evet bunu cok detaylı 4 aylık kullanım sonrası diyorum. İş telefonum iPhone 7plus, fotoğraf konusunda portre modu huaweinin çok çok daha iyi.
Şarj elinden telefon düşmeyen biri için sabah 8 gece 3 e kadar garanti yetiyor (4g gps, wife, otomatik ışık,sürekli inst. Açık)
Hız konusunda bazen inst. Da sorun yaşadığım oluyor.
Bu telefonun diğerlerinden çok farklı bilinmeyen özellikleri var yarım ekran oluyor, aynı ekranda cift uygulama aynı anda çalışıyor,
Ekranı video kaydına alabiliyorsunuz
iPhone 7 sen hem gece hem gündüz hem ön hem arka çok daha iyi fotoğraf cekiyor, bana güvenin gözünüz kapalı alın. Teknoloji şansınız açıksa çok memnun kalacaksiniz

Kamerası iyi değil hocam.

barbarossa25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba. kullanan arkadaşlardan destek istiyorum. Bende aldım bu telefonu telefondan çektiğiniz videoları izliyorsunuz diyelim videoların otomatik olarak izlenilenin bitmesine müteakip diğerine geçmesi olayını nasıl yapıcaz.

IKrakeN8

Asistan
Reaksiyon puanı
42
ya acaba nougat ve marshmallow arasında çok fark varmı var ise p9 lite (2017) alıcam yok ise gr5 (2017) alıcam ?

ZaferYıldırım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yeni aldım2 Kullanıyorum hem işlemci bakımından hem kamera bakımından bu fiyata böyle bir telefon gayet yeterli işinizi fazlasıyla görür.