HTC U11

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Kafam karıştı , HTC U11'i olan biri yardımcı olabilir mi ?
- Ön kamerası ve arka kamerası hakkında açık bir bilgi verir misin iyi mi kötü mü ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

lakin cihaz DXOMARK'ta 90 puan alarak 8.sıraya yerleşmiş gayet iyi bir başarı , tabii benim için kullanıcı yorumu ve deneyimi daha önemli ...

Son düzenleme:
Kafam karıştı , HTC U11'i olan biri yardımcı olabilir mi ?
- Ön kamerası ve arka kamerası hakkında açık bir bilgi verir misin iyi mi kötü mü ?

lakin cihaz DXOMARK'ta 90 puan alarak 8.sıraya yerleşmiş gayet iyi bir başarı , tabii benim için kullanıcı yorumu ve deneyimi daha önemli ...
Dxomark balon kardeşim inanma tecrübe ile sabit adamlar zamanında v20ye g5den düşük puan verdiler

Bu işler nasip ya sana güvenerek alıyorum :)

Sence hangi rengi alsam ? resimlerde ve videolarda gerçek rengi yakalayamıyorum cam olduğu için

Son düzenleme:
Bu işler nasip ya sana güvenerek alıyorum :)

Sence hangi rengi alsam ? resimlerde ve videolarda gerçek rengi yakalayamıyorum cam olduğu için
Ben de alacak gibiyim gelip gidiyorum Note 8 de alabilirim belki hiç almam ama ben u11i almaya karar verdigimde kirmziyi secmistim

HTC U11 in ithalatçı garantili olması yapısının kırılgan ve hasas olmasını büyük bir sorun haline getirir mi ?

Sakar değilim ama kaza geliyorum demez :D galiba o sorunu kılıf ile hallederim gibi gözüküyor ...

Telefonun - yönü varsa söyler misin ? :/

Son düzenleme:
Telefonun - yönü ön kamerası ama arka kamerada pixel 2 ye yakın bir performans sergiliyor özellikle hdr modunda.

merhaba arkadaşlar.

Note 4 kullanıcısıyım ve telefonumu çekim sorunundan dolayı değiştirmeyi düşünüyorum.. u11 (ithalatçı) note 8 (ithalatçı) ve iphone 7 (apple türkiye) arasında kaldım.

u11 çekincelerim
1- piyasada hiçbir yerde yok aksesuar ve arıza durumunda parça bulabilir miyim? note 8 ve iphone 7 nin oldukça fazla var malum.
2- ürünün çok kırılgan olduğu söyleniyor fiziki olarak görmediğim için kafam karıştı.
3- htc arayüzü hiç kullanmadım. note 4 ile yaptığım tüm işlemleri (kalem işlemleri hariç) yapabilir miyim?
4- delta servis u11 i tamir edebilir mi? (iphone 7 yi düşünme sebebim apple türkiye garantisi)
5- güncelleme sorunu olan telefonlara denk gelir miyim?
6- galeri ve müzik oynatıcı yok deniyor bu kullanımda ciddi sorun yaratıyor mu?

yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar.

Note 4 kullanıcısıyım ve telefonumu çekim sorunundan dolayı değiştirmeyi düşünüyorum.. u11 (ithalatçı) note 8 (ithalatçı) ve iphone 7 (apple türkiye) arasında kaldım.

u11 çekincelerim
1- piyasada hiçbir yerde yok aksesuar ve arıza durumunda parça bulabilir miyim? note 8 ve iphone 7 nin oldukça fazla var malum.
2- ürünün çok kırılgan olduğu söyleniyor fiziki olarak görmediğim için kafam karıştı.
3- htc arayüzü hiç kullanmadım. note 4 ile yaptığım tüm işlemleri (kalem işlemleri hariç) yapabilir miyim?
4- delta servis u11 i tamir edebilir mi? (iphone 7 yi düşünme sebebim apple türkiye garantisi)
5- güncelleme sorunu olan telefonlara denk gelir miyim?
6- galeri ve müzik oynatıcı yok deniyor bu kullanımda ciddi sorun yaratıyor mu?

yardımcı olabilirseniz sevinirim.
saydıkların arasında note 8 ya da iphone 7 öneririm tabii bütçe sınırın yoksa. note 8 aralarında ki en iyi kameraya sahip, ip7 de en stabil ve güvenlisi çünkü tr garantili.

Kullanıcı Benzer Konular Forum Cevaplar Eklenme
C HTC 0
A HTC 5
G HTC 1
Murat Burç HTC 2
E HTC 1