HTC U11

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Bu modeli almayı düşünüyorum. HTC U11 128 GB Dual Sim (İthalatçı Garantili) Fiyatı
Garanti sistemi güvenilir mi ? HTC U11 in arkası hassasmış kırılma vb. bir sıkıntı olursa garanti orijinal parça değişimi yapar mı ? Geldiğinde yazılımsal sıkıntı olur mu olursa garanti ilgilenir mi ? Ankara'da oturuyorum Ankara'da garanti kapsamında götürebileceğim yer var mıdır ? U11'in ekran parçaları falan çok yayılmamış daha orijinal parça değişimi yapmıyorlar diyorlar doğrumu ? Artıları (+) ve eksileri (-) nelerdir ? Eksileri (-)'si fazla ise Huawei P10 Plus'ın da tasarımını beğendim , tercih edilebilir bir model mi ?

U11, P10 Plus'u ezer geçer..
U11'in tek eksiği bazen güncelleme problemi çıkabilmesi bunu da servise gönderip halletiriyorsunuz başka soruun yok.

Death Mark

Dead Or Alive
Yönetici
Moderatör
Htc u11 varken P10 Plus'un yüzüne bakmak çok ayıp

---- Mesajlar birleştirildi ----

Çift kamera olması Güzel çekim yapıyor gibi görünmesi seni aldatmasın cihazda doğru düzgün optimizasyon yok

Son düzenleme:
Teşekkürler , peki linkini verdiğim sitede (HTC U11 128 GB Dual Sim (İthalatçı Garantili) Fiyatı) satıcılardan ( Hepsiburada , CEPGEN , cep port , Bsz Elektronik ) hangisini tercih etmeliyim satıcılar hakkında pek bir bilgim yok .
Hepsiburada ve cepport köklü firmalar bu ikisi önceliğiniz olsun mümkünse hepsiburada. Diğer şirketleri duymadım ama hiç biri sorun çıkarmaz diye düşünüyorum kargoda farklılıklar olabilir.

Görkem Say

Delilik yer çekimi gibidir, hafifçe itmek gerekir.
Yönetici
Moderatör
Hepsiburadanın kendinden alırsan daha az uğraşırsın.Çok isabetli bir karar olmuş şimdiden hayırlı olsun.

Hepsiburadanın kendinden alırsan daha az uğraşırsın.Çok isabetli bir karar olmuş şimdiden hayırlı olsun.
Teşekkürler

Hepsiburada ve cepport köklü firmalar bu ikisi önceliğiniz olsun mümkünse hepsiburada. Diğer şirketleri duymadım ama hiç biri sorun çıkarmaz diye düşünüyorum kargoda farklılıklar olabilir.
Teşekkürler

Htc u11 varken P10 Plus'un yüzüne bakmak çok ayıp

Çift kamera olması Güzel çekim yapıyor gibi görünmesi seni aldatmasın cihazda doğru düzgün optimizasyon yok
Teşekkürler

Birde incelediğiniz önereceğiniz renk var mı ?

Son düzenleme:
Teşekkürler

Teşekkürler

Teşekkürler

Birde incelediğiniz önereceğiniz renk var mı ?
kırmızı çok dikkat çekiyor ve havalı.istiyorsanız o olabilir.beyaz dışında zevkinize göre alın

benim de aklımı çok kurcalıyor yalnız ön kamerasının bir amiral gemisine yakışmadığını düşündüğüm için zamanında elemiştim.

Donanım haberden Mesut Çevik ve Erdi özuağ o kadar iyi bir kamera ki bazı cihazların arka kamerasından iyi olarak bahsediyordu U11'in arka kamerasından.
Yabancı kaynaklardaki örneklerden gördüğüm kadarıyla. Düşük ışık performansı çok zayıf.

Ayrıca donanımhaber de bazı şeyleri gereğinden fazla övdüklerini düşünüyorum. Türkiye'de ki favori inceleme kanalım TeknoSeyir özellikle fotoğrafçılık adına Murat Gamsızın değerlendirmelerini seviyorum.

Son düzenleme:
Yabancı kaynaklardaki örneklerden gördüğüm kadarıyla. Düşük ışık performansı çok zayıf.

Ayrıca donanımhaber de bazı şeyleri gereğinden fazla övdüklerini düşünüyorum. Türkiye'de ki favori inceleme kanalım TeknoSeyir özellikle fotoğrafçılık adına Murat Gamsızın değerlendirmelerini seviyorum.
Düşük ışıkta çoğu amiral zayıf zaten hele iPhone'lar :D :D

note 8, oneplus 5 ve pixeller öyle değil. htc aralarında en kötülerinden.(Ön kamera için konuşuyorum)

Kullanıcı Benzer Konular Forum Cevaplar Eklenme
C HTC 0
A HTC 5
G HTC 1
Murat Burç HTC 2
E HTC 1