HTC U11 Kullanıcı Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

atalay11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hepsiburadan alan varsa yardımcı olabilir mi bi sorun yaşadınız mı güvenilir mi

Cel1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Aman düşürmeyin, ben bir kere düşürdüm sonrası malum :D
O kadar mı kırılgan hocam ya daha ne kılıf ne kırılmaz cam bulabildim şuan diken üstünde ama düşürmem ya bu parayı verdikten sonra daha bi özen gösteririm :D
hepsiburadan alan varsa yardımcı olabilir mi bi sorun yaşadınız mı güvenilir mi
Ben de hepsiburada'dan alacaktım bir tanıdıkta rastladım ve birazda olsa indirimle alabildim yani hepsiburada kendi sattığı için güvenilirdir bir sorun olacağını sanmıyorum direk site satış yapıyor çünkü bayii gibi birşey oldu htc u 11'in şuan üç yerde var biriside hepsiburada yani güvenlidir alabilirsiniz bence rahatlıkla
hadi bakalım umarım memnun kalırsın hocam :D
İnşallah hocam hayrlısı şuan 10 numara gidiyor herşey ses kamera iphoneyi samsungu eziyor arkadaslarımla kıyasladığımda onlarda farkı görüyorlar zaten aradaki :D

KeremEnginar

Asistan
Reaksiyon puanı
189
O kadar mı kırılgan hocam ya daha ne kılıf ne kırılmaz cam bulabildim şuan diken üstünde ama düşürmem ya bu parayı verdikten sonra daha bi özen gösteririm :D

Ben de hepsiburada'dan alacaktım bir tanıdıkta rastladım ve birazda olsa indirimle alabildim yani hepsiburada kendi sattığı için güvenilirdir bir sorun olacağını sanmıyorum direk site satış yapıyor çünkü bayii gibi birşey oldu htc u 11'in şuan üç yerde var biriside hepsiburada yani güvenlidir alabilirsiniz bence rahatlıkla

İnşallah hocam hayrlısı şuan 10 numara gidiyor herşey ses kamera iphoneyi samsungu eziyor arkadaslarımla kıyasladığımda onlarda farkı görüyorlar zaten aradaki :D

Valla 1 kere düşürdüm ve hem ekran hem arka cam kırıldı. Benim şanssızlığım da olabilir ama dayanıklı değil çok belli.

atalay11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende almak istiyorum htc u11 teknoloji marketlere ne zaman gelicek acaba

Onur Göğüsten

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Facebook grubumuz hayırlı olsun...Tüm Htc U 11 kullanıcılarına ve satın almadan incelemek isteyenlere sevgiler...Mükemmel bir telefon!!!
s7.gif

Facebook sayfamızda karşılaştırma videolarını bulabilir,kendi fotoğraflarımızın paylaşımlarını ve de telefon ile ilgili tüm deneyimlerimizi bir birimize aktarabiliriz.

https://www.facebook.com/groups/107973196541230/
--- Gönderi Güncellendi ---
Ekli dosyayı görüntüle 26104 Ekli dosyayı görüntüle 26105 Ekli dosyayı görüntüle 26106

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
ht 11 kullanıcıları nasıl htc 11 yorumlarınız neler :) htc 10 kadar dayanıklı mı kasa sı metal alumınyum alaşımı ? 7000 serisi heralde htc 10 bu biraz daha basit duruyor gibi yoksa parlak olmasından mı

Onur Göğüsten

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Htc U11 Kullanıcıları Türkiye Facebook sayfamıza da bekleriz.
IMG_20170803_215224.jpg
IMG_20170803_215233.jpg
IMG_20170803_220001.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_20170803_215233.jpg
    IMG_20170803_215233.jpg
    809.7 KB · Görüntüleme: 593
  • IMG_20170803_220020.jpg
    IMG_20170803_220020.jpg
    277.7 KB · Görüntüleme: 654
  • IMG_20170803_215224.jpg
    IMG_20170803_215224.jpg
    455.9 KB · Görüntüleme: 613

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
@Onur Göğüsten Facebook sayfası reklamı değilde htc 11 hakkında bilgilerinizi burada paylamnaız dileğiyle diyelim :)

Onur Göğüsten

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evett Bence;

Artıları?

-Kamera
-Pil performansı
-Hızlı şarj
-Parmak izi okuyucu acayip hızlı
-wifi ve hücresel veri çekim gücü çok iyi
-Ses aktarımı hoparlör kusursuz
-Kutuda çıkan kulaklıklar ve boomsound ile ses deneyimi max
-sıkılma özelliği(Şuan sadece foto ve 1-2 uygulama için ama bence faydalı)
-üzerinde bulunan 4 adet miktrofon ile videolarda ortamın ses kaydını gerçeğe en yakın olarak verebilme
-Video çekerken nereye zoom yaparsanız zoom yapılan noktadaki sesin artması özelliği (Audio focus)
Eksileri neler?

-Tr deki algısına göre fiyatı yüksek kalıyor,marka iyi anlatılabilse fiyat normal kalırdı.İphone hersene bşrbirinin aynı özelliğinde tel çıkarıp 4000tl ye satabilşyor,:) işte algı yönetimi böyle birşey
-Ekran gövde oranı(Herkese göre değişir)Ekran nekadar büyür ise pil yeterliliği ve performans azalır
-Sıkma özelliğine yeni yazılım güncellemeleri ile farklı özellikler katılabilir
-Zil sesleri kötü
-cam gövde çok parmak izi bırakıyor
-Htc nin Türkiyedeki yetersiz algısı
-Kasa komple cam düşürmeyin :))
U11 ile ilgili 1 aylık tecrübe ile genel düşüncelerim;

Kullandığım Htc u11 128gb/6gb ram çift hat suudi arabistandan getirilme.Garantisi maalesef yok.Yurt dışından iphone da getirseniz artık Tr uluslar arası garanti dışı bırakıldı apple tarafından.Telefona gelince,bir aydır edindiğim deneyimleri sizlerle paylaşayım.Öncelikle Htc ile 2007 yılında ilk kez tanıştım.Sonra Hd2 ve M7 gibi efsane telefonları kullanarak markaya bağlandım diyebilşrim.Yorumlarımda bir arkadaşımızın belirttiği üzere Tr ve avrupada firma uzak doğulu olması dolayısıyla samsung ve apple kadar reklam yapmadığından(Samsung a bin basar,apple la aynı kalitede üretim ve teknolojik gelişim standartında olan) insanımızında teknoloji noktasında(teknoloji marketlerindeki satış temsilcileri dahil)sadece kartlara yazılan 8 çekirdek şukadar gb kamerası 20-40 megapixel gibi deneyimden ve realiteden uzak bilgi vermeye çalışması sebebiyle (sanki daha çok çekirdeği olan mega pixeli havalarda uçan daha iyiymiş gibi) paralar apple a samsunga akıyor.M7 ve sonrasında m8 kullandığım dönemde ultrapixel teknolojisi ile baya heyecanlanmış ve bu iki cihaza atlamıştım.Beatsaudio ve boomsound zaten htc nin diğer tellere açık ara fark attığı konulardı.Hele metal gövde vs...Fakat benim için en sıkıntı ve takıntı olan konu kamera idi.iphone 5-5s bile htc nin ultra pixel takıntısı yüzünden çok çok daha iyi foto çekiyordu.Fakat gel gelelim halen piyasada satılan 5-5s-6-7(hepsini kullandım) kamera performansları bşrbşrşnşn aynı.7plus apple ın ürettiği en iyikamera.Fakat Htc U 11 7 plus ta kullanmış biri olarak kamera noktasında 1.7 lens ile aşmış durumda.Pil benim gibi dakkikada 3-4 kez telwfonu eline alıp kurcalayan biri için akşam 19 da eve dönerken halen %40larda eve döndürebilşyorsa evet bu konuda olmuş.(çift hattın daha çok pil tüketeceğini de belirtelim)Tasarım bence mükemmel.Hafif,ergonomic.Ekran iyi ve güneş altında görülebiliyor.Ön kamera mükemmel fakat oto focus yok.hafıza 128gb daha ne olsun.Sony vs gibi telefonlar ile bu telefon kıyaslanmaz.M9 ve öncesi için evet sony daha iyi idi.Kutudan çıkan gürültü önleme teknolojili kulaklık mükemmel.Satış pazarlama ile ilgilenenler bilir reklam,görsellik ve bilinç altına işleme konusunda samsung ve apple markaları okadar başarılı ki onlardan daha iyi yada en az onlar kadar iyi Htc markası ülkemizde hatice diye tukaka olmul durumda.Bence u 11 alınası ve pişman olunmayacak bşr telefon.Herkese selamlar

Ahmed Aydın ORHAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
fiyat s8 e bakınca uçuk değil. cihaz aşırı iyi fakat eksileri denebilecek şeyler var mesela tasarım madem ekran kasa oranı iyi değil en azından dandik camla değilde htc nin bilinen metaliyle devam edip tasarım anlayışını bozmaması lazımdı.en azından dayanıklı olurdu.yani cam olması ciddi handikap. önde htc 10 daki gibi ois olsaydı çok iyi olurdu ve yanında verilen mükemmel kulaklık tek u11 de çalışıyor.bunun önüne geçilseydi keşke...

TttEee

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Arkadaslar, M7'den sonra M8-M10 sirasiyla samsung s6(begenmedim), s6 edge+ (android 6 ile iyiydi, s6 ile fark vermeden degistirdim) ve s7 (kusursuzdu her anlamda, fransadan cok ucuza arkadasim getirdi) kullandim. S7'im santiyede 23. Kattan yere cakildi ve servis bu telefon yapilamaz dedi. Simdilik eski htc m7 ile idare ediyorum. Samsung S8ve iphone 8 bekliyordum,S8cikti ve tasarimda cok basarili geldi, ayrica tw android 7 ile cok sorunsuz calisiyordur eminim. Iphone da muhtemelen hosuma gidecektir.
Ancak bu telefon cok aklimi celiyor. 128 gb hafiza, 6gb ram versiyonunualma sansim var. Aklimi kurcalayan ise, htc bir suredir kendi internet tarayicisini kullanmiyor ve simdi de htc galeri'nin hizmeti durdurmus oldugunu gordum. Google fotograflar en sevmedigim, hantal uygulamalardan biri. Pure android arayuzune bahane bulmam, oldukca akici oldugunu tahmin ediyorum ama sense'in kendine ozgu tasarimi tercihimdir.
Genel dusunceniz nedir, alinir mi, alinmaz mi? Eski htc kullanma hissini yaratiyor mu, yoksa hayal kirikligi mi?
Cevaplar icin simdiden tesekkurler.

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Arkadaslar, M7'den sonra M8-M10 sirasiyla samsung s6(begenmedim), s6 edge+ (android 6 ile iyiydi, s6 ile fark vermeden degistirdim) ve s7 (kusursuzdu her anlamda, fransadan cok ucuza arkadasim getirdi) kullandim. S7'im santiyede 23. Kattan yere cakildi ve servis bu telefon yapilamaz dedi. Simdilik eski htc m7 ile idare ediyorum. Samsung S8ve iphone 8 bekliyordum,S8cikti ve tasarimda cok basarili geldi, ayrica tw android 7 ile cok sorunsuz calisiyordur eminim. Iphone da muhtemelen hosuma gidecektir.
Ancak bu telefon cok aklimi celiyor. 128 gb hafiza, 6gb ram versiyonunualma sansim var. Aklimi kurcalayan ise, htc bir suredir kendi internet tarayicisini kullanmiyor ve simdi de htc galeri'nin hizmeti durdurmus oldugunu gordum. Google fotograflar en sevmedigim, hantal uygulamalardan biri. Pure android arayuzune bahane bulmam, oldukca akici oldugunu tahmin ediyorum ama sense'in kendine ozgu tasarimi tercihimdir.
Genel dusunceniz nedir, alinir mi, alinmaz mi? Eski htc kullanma hissini yaratiyor mu, yoksa hayal kirikligi mi?

burada maalesef 55 kere sormama rağmen detaylı inceleme göremedik.
bunu bir incelesen iyi olabilir hocam, en azından fikir verir, şahsi görüşüm ise harika olduğu yönünde.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yeni Note'u bekle derim o da büyük ihtimal 128 GB depolama ve 6gb ram ile gelecek

TttEee

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Bugün renk olarak silver bulursam 128 gb / 6 gb ramlisini 2560 tl'ye alacagim heralde. Insallah pisman etmez.

Onur Göğüsten

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
izmirden satılık 1 aylık 1 hafta kullanılmış kayıtsız.solar red alındığı için boşa çıkan çift hatlı 6/128gb sapphire blue.ilgilenen özelden mesaj atsın.2750tl

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Telefonu kullananlar bataryası hakkında bilgilendire bilir mi şeffaf bir şekilde. Fazla kullanım da bir günü götüruyor mu?

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
izmirden satılık 1 aylık 1 hafta kullanılmış kayıtsız.solar red alındığı için boşa çıkan çift hatlı 6/128gb sapphire blue.ilgilenen özelden mesaj atsın.2750tl
Sence solar red, sapphire blue dan daha mı güzel ? bir de telefonu kullanıyorsan şarjı nasıl gidiyor söyler misin şeffaf bir şekilde.

Systems

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Neden artık telefonları 5.5 inç yapıyorlar ?? bence el için çok büyük,
5.0inç veya 5.1inç olsa hemen alıcağım .(Eski M7 kullanıcısıyım ve HTC ciyim :) )
Telefon çok güzel ,beğendim ama keşke şunlarda olsaymış dediğim şunlar var;
1- 5.0inç veya yakın ekran
2-metal kasa
3-kızılötesi(çok kullanışlı bir fonksiyon)

Arkadaşlar bu telefonun dengi 5.0 inç civarı iyi bir telefon var mı?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Neden artık telefonları 5.5 inç yapıyorlar ?? bence el için çok büyük,
5.0inç veya 5.1inç olsa hemen alıcağım .(Eski M7 kullanıcısıyım ve HTC ciyim :) )
Telefon çok güzel ,beğendim ama keşke şunlarda olsaymış dediğim şunlar var;
1- 5.0inç veya yakın ekran
2-metal kasa
3-kızılötesi(çok kullanışlı bir fonksiyon)

Arkadaşlar bu telefonun dengi 5.0 inç civarı iyi bir telefon var mı?
2 ve 3'den vazgeçerseniz 5.1 inç S7 var. Ekran kasa oranı yüksek 5.8 inç S8 var. Bütçe ne kadar? Kızılötesi koyan bir üretici artık yok gibi.
Cam kasadan vazgeçerseniz 5.15 inç kızılötesi olan Mİ5 vardı sanırım.

Systems

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
2 ve 3'den vazgeçerseniz 5.1 inç S7 var. Ekran kasa oranı yüksek 5.8 inç S8 var. Bütçe ne kadar? Kızılötesi koyan bir üretici artık yok gibi.
Cam kasadan vazgeçerseniz 5.15 inç kızılötesi olan Mİ5 vardı sanırım.

Bütçe 3.000 - 3,800 civarı s8 i düşünüyorum aslında alternatif olarak,(Yeni nesil düşünüyorum.)
mi6 var ama o paraya garanti problemi ile uğraşmak istemiyorum.
belki de huawei p10 olabilir sizce nasıl?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bir çok kişiye ve bana göre de S8, P10'dan daha iyi. HTC U11 ve XZ Premium'a da bakabilirsiniz onların da arkası cam. 5.5 inçler ama S8'den daha büyük bir kasaya sahipler kızılötesi var mı yokmu hatırlamıyorum.
Bütçe 3.000 - 3,800 civarı s8 i düşünüyorum aslında alternatif olarak,(Yeni nesil düşünüyorum.)

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
3800 bütçen var ise 2 ay daha bekle. 2 gün sonra 4500TL gibi bir fiyata Note 8 çıkacak(tanıtılacak). 2 ay sonra 3800-4000TL ye geriler.
Beklemeyeceksen şuan piyasadaki en iyi telefon S8.(2 gün daha hava atabiliriz :D)

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Bugün HTC U11 solar red 6gb ram 128gb rom modelini aldım. Yarın elimde olur diye umuyorum inşallah pişman etmez :D

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
Htc u11 deki yan taraflar sıkılınca ki çıkan özellikelr değiştiriliyormu atama yani yoksa standart mı