HTC U11 Kullanıcı Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

yaklaşık 5 yıldır Htc One M7 kullanıyorum ve çok memnunum. u11i kullanan arkadaşlar sizce geçmeli miyim bu cihaza? yukarda belirtilen sorunlar hala mevcut mu ya da aşılabiliyor mu? deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.herkese iyi forumlar.

mzafa

Asistan
U12 yi bekle derim,
Ama dersen tasarım ve ses istiyorum o zaman HTC
Fiyat performans dersen ise 5t

---- Mesajlar birleştirildi ----

Oneplus 5t ile u11 arasında kaldım sizce hangisini almalıyım?

U12 yi bekle derim,
Ama dersen tasarım ve ses istiyorum o zaman HTC
Fiyat performans dersen ise 5t

Son düzenleme:
Bugün bende HTC U11 alarak araniza katildim. Ilk deneyimlerim:
1.Ses kalitesi gercekten cok iyi. 2.Kamerasini cok merak edip kamerasini denedim. Eski S7 edge'imden cok daha iyi bence.
3. Tasarimini begendim Silver rengi cok hosuma gitti.
4. Bataryasi cok iyi. Aldigimdan beri surekli kullaniyorum hala bitmedi.
5. Parmak izi cok seriously calisiyor begendim.
Suan alismaya calisiyorum ilk HTC telefonum bu. Simdilik deneyimlerim bunlar.

1.Ses kalitesi gercekten cok iyi. 2.Kamerasini cok merak edip kamerasini denedim. Eski S7 edge'imden cok daha iyi bence.
bende almayı dusunuyorum suan s7 kullaniyorum ön kamerasi s7den iyi midir(s7 nin cok kotu oldugunu dusunuyorum) ? ekran parlakligi ve internet tarayici hizi(kimi sorun yasamis) vs biraz bilgi verebilir misiniz kıyas seklinde

bende almayı dusunuyorum suan s7 kullaniyorum ön kamerasi s7den iyi midir(s7 nin cok kotu oldugunu dusunuyorum) ? ekran parlakligi ve internet tarayici hizi(kimi sorun yasamis) vs biraz bilgi verebilir misiniz kıyas seklinde
Hocam S7'den geçmenizi önermem. Taş gibi cihaz.

Hocam S7'den geçmenizi önermem. Taş gibi cihaz.
valla öyle hakikaten belki baska telefona gecmek basina bela aramak gibi olucak ama 3 sene olucak nerdeyse sıkıldım ama biliyorum da bi yandan cok bi degisim olmicak ne alirsam alayim ikilemdeyim.s10 u bekliyorum aslinda ama cikan haberleri gordukce ondanda soguyorum kamerasi yine 12mp olucakmis ram 6 ile gelir zaten depolama da 64 ten baslarsa s7den devam etmek agir basicak ama sıkılma faktoru cok etkiliyor.

Görkem Say

Delilik yer çekimi gibidir, hafifçe itmek gerekir.
Yönetici
Moderatör
valla öyle hakikaten belki baska telefona gecmek basina bela aramak gibi olucak ama 3 sene olucak nerdeyse sıkıldım ama biliyorum da bi yandan cok bi degisim olmicak ne alirsam alayim ikilemdeyim.s10 u bekliyorum aslinda ama cikan haberleri gordukce ondanda soguyorum kamerasi yine 12mp olucakmis ram 6 ile gelir zaten depolama da 64 ten baslarsa s7den devam etmek agir basicak ama sıkılma faktoru cok etkiliyor.
Kameranın MP değeri çok önemli değil hocam. Sensör, piksel boyutu ve diyafram aralığı daha önemli o yüzden S10 yine güzel cihaz olur. S7 den bana kalırsa U11'e geçilmez ama U12+ a bakabilirsiniz.

Kameranın MP değeri çok önemli değil hocam. Sensör, piksel boyutu ve diyafram aralığı daha önemli o yüzden S10 yine güzel cihaz olur. S7 den bana kalırsa U11'e geçilmez ama U12+ a bakabilirsiniz.
u12+ cok pahali uygun fiyatli olursa sadece iphone ve samsung disinda dusunebilirim.Bu megapiksel olayina fotografci mantigiyla yaklastigim icin takiliyorum.Fotograf makinelerinde onemli degil megapiksel telefonlarda önemli sebebi de şu sensör boyutunu yer olmadigi icin arttiramiyorlar megapikseli tekpi almamak icin dusuremiyorlar htc bir ara yapmisti belki hatirlarsiniz 4mp filandi bunun sebebi isik fotonlarinin megapiksele donusurken fazla isik almasi idi.megapiksel az oldugunda bu gerceklesiyor.yani salliyorum sensor ayni olsun 2 farkli telefonda ancak birinde diyafram f1.8 10mp digerinde 1.7 12 mp olsun fotogtaf ayni isigi alir (rakamlari tahmini veriyorum) yani megapikseli zaten sensor boyutunu arttirmadiklari icin buyultmuyorlar yada f degerini arttirmamak icin(kullanici da olumsuz dusunce olusur) vs cok karmasik bir konu aslinda insanlar basit bulduklari icin bu yanilgiya dusuyor.20mp herhangi bir xperia ve s9 ile karsilastirma yapin(isikli ortamda) demek istedigimi anlarsiniz.ya da şoyle dusunun uzun zamandir 40mp telefon yoktu p20 pro sizce 3 kamerasi var diye mi 109 puan aldi? fotograftaki detayların kalitesi fotografin kalitesini cok fazla etkiler bu megapiksel telefonlar icin onemliye geliyor en azindan bu sensor boyutundakiler icin.eski kalin telefonlara bakin sanirim sensorleri buyuk diye gunumuzun orta sinif telefonlarindan daha iyi cekiyorlar ortalama 5mp olamalrina ragmen ama o kadar buyuk sensor kullanamiyorlar artik

Kullanıcı Benzer Konular Forum Cevaplar Eklenme
C HTC 0
A HTC 5
G HTC 1
Murat Burç HTC 2
E HTC 1