htc u11 den one plus 5t ye geçmelimiyim?

Bu konuyu okuyanlar

atakankclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba htc u11 6gb ram olan modele sahibim telefonu değiştirme imkanım var one plus 5t ye geçmelimiyim sizce

atakankclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam ablam telefon alıcak htc yide beğendi ona bırakıp alabilirim sarj performası nasıldır

M

Murat Burç

SDN Okuru
hocam ablam telefon alıcak htc yide beğendi ona bırakıp alabilirim sarj performası nasıldır
U11'den biraz daha iyidir. Kamera performansı biraz daha kötüdür. Sesi daha kötüdür OnePlus 5'in 5T alınmaz değil. Keyfiye geçilmez demiştim ama zaten telefonu birisi kullanacağı için 5T'ye geçebilirsiniz. Ama dediğim gibi HTC'den aldığınız ses performansını , ana kamerada gayet iyi olsa da yine bir HTC performansını beklememek lazım. Hız olarak kesinlikle üzmez zaten.

atakankclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim için oyun ve pil performası önemli hocam siz ne diyorsunuz geçeyim mi ekran gövde oranı da daha iyi kronik sorunu falan var mı

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
Bence geçmeye gerek yok

atakankclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence geçmeye gerek yok
hocam htc yi ablama vericem eğer one plus 5t alırsam pil performası nasıldır one plus 5t nin ekran gövde oranı da yüksek olduğu için benim için daha iyi olur diye düşündüm

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
hocam htc yi ablama vericem eğer one plus 5t alırsam pil performası nasıldır one plus 5t nin ekran gövde oranı da yüksek olduğu için benim için daha iyi olur diye düşündüm

Ha o zaman iyi bir tercih olabilir ses kalitesi konusunda idare eder kutu içeriğinden sanırsam kulaklık çıkmıyor diye biliyorum cihaz bir tık daha önde gibi performans konusunda kamera konusunda çift kamera olduğundan dolayı başka bir üstünlüğü yok

atakankclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pil ve oyun performası htc ye göre nasıldır

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
bence geçilmez oneplus 5 de dışarıya bilgi sızdırıyor diye duymuştum.bi araştır
htc u11 güzel cihaz

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
Eğer oyun ve pil içinse geçin.Ancak su geçirmeme,biraz daha iyi kamera (ama portre geliyor) ve ses olarak ksileriniz olur.Batarya olarak daha iyi bir telefon
Bu arada biraz fiyatının düşmesini bekleyin derim o fiyata kazık bence

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
5T'ye geçince performans olarak bir şey kaybetmezsin, batarya olarak daha iyi. Kamera ve seste biraz gerilersin. Ablana vereceksen alınır 5T.