Htc Touch 2 Mail Alamama Problemi

Bu konuyu okuyanlar

tarkan255

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi bir süredir mail alamıyorum. Yeni bir hesap oluşturmaya çalıştığımda kullanıcı adı - şifreyi girip kullanıcıyı oluştur dediğimde otomatik olarak Opera açılıyor ve Hotmail'e yönlendiriyor. Daha önceden kullanıyordum gayet güzel bir şekilde maillerimi alıyordum birdenbire mail alamamaya başladım...

halil413

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
ayarlardan baglantı ayarlarına gir,ag ya gırıp orda otomatık dns den baglanıyorsa kapat +erişim adı fılan varsa sıl kaydet ac

tarkan255

Doçent
Reaksiyon puanı
5
ayarlardan baglantı ayarlarına gir,ag ya gırıp orda otomatık dns den baglanıyorsa kapat +erişim adı fılan varsa sıl kaydet ac

Dediklerinizi tam olarak anlayamadım, rica etsem menü adlarını tam olarak yazar mısınız?

vlqn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilgisayarda outlook hesabını nasıl oluşturuyorsanız orada da aynısını yapıyorsunuz

tarkan255

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Buraya yazmayı unutmuşum, sorunu çözdüm. Tek yapılması gereken şey telefonda yüklü olan Windows Live hizmetini güncellemek. Güncelledikten sonra mail adresi + şifrenizi girip kaydettiğinizde mailler telefonunuza düşüyor...

dericia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Buraya yazmayı unutmuşum, sorunu çözdüm. Tek yapılması gereken şey telefonda yüklü olan Windows Live hizmetini güncellemek. Güncelledikten sonra mail adresi + şifrenizi girip kaydettiğinizde mailler telefonunuza düşüyor...

dostum aynı sorun bendede oluyodu her formattan sonra sıkıntı oluyodu sonra çözdüm.vodafone kullanıyorum.Gprs ayarını elle yapınca sorun çözülüyor.

Başlat -> Ayarlar -> Bağlantılar -> Bağlantılar -> Yeni modem bağlantısı ekle
Bağlantı için bir isim girin : Vodafone GPRS
Bir modem seçin : Cep Telefonu Hattı (GPRS)
- İleri
Erişim noktası adı : internet
- İleri
Kullanıcı adı : vodafone
Parola : vodafone