Htc Touch 2 Görüşleriniz...

Bu konuyu okuyanlar

TehPARADOX

Müdavim
Reaksiyon puanı
44
HTC Touch 2

Almayı düşündüğüm bir telefonu sizinle paylaşarak görüşlerinizi almak istiyorum.Teşekkürler.

htc-touch-2.jpg

Ürün Detayları...

Fiyat: 569,00 TL​

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Sadece HTC'nin PDA cihazlarının lideri olduğunu söyleyebilirim. Bu cihazı kullanmadığım için ayrıntı veremiyorum :(

Black Wolf

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Güzel, hoş, karizma.. Kısacası güzel telefon.
Güzel Ülkemde Fazla HTC kullanıcısı olmadığından popüler olmamıştır ama Yurtdışında Çok popülerdir.. Bende almayı düşünüyorum.
Önce siz alın memnun kalırsanız bende alırım :p

TehPARADOX

Müdavim
Reaksiyon puanı
44
Güzel, hoş, karizma.. Kısacası güzel telefon.
Güzel Ülkemde Fazla HTC kullanıcısı olmadığından popüler olmamıştır ama Yurtdışında Çok popülerdir.. Bende almayı düşünüyorum.
Önce siz alın memnun kalırsanız bende alırım :p

Alırsam ,sana telefon hakkındaki düşüncelerimi bildiririm.

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
HTC TyTN II kullanıcısıyım fena cihaz değil ama WM olmasından dolayı ben artık tad alamıyorum cihazdan. WM 7 eğer kurtarırsa piyasayı cihaz tadından yenmez olur ama eğer yine aynı fiyasko olursa bu cihazınızın da ömrü pek uzun olmaz. Şahsen ben iPhone'a geçmeyi planlıyorum...

TehPARADOX

Müdavim
Reaksiyon puanı
44
HTC TyTN II kullanıcısıyım fena cihaz değil ama WM olmasından dolayı ben artık tad alamıyorum cihazdan. WM 7 eğer kurtarırsa piyasayı cihaz tadından yenmez olur ama eğer yine aynı fiyasko olursa bu cihazınızın da ömrü pek uzun olmaz. Şahsen ben iPhone'a geçmeyi planlıyorum...

Windows Mobile 6.5 e sahip, bu dönemde bir zorluk çekermiyim sence? ve 7 ile arasındaki önemli farklar neler?Bu arada iPhone ile ilgili bir sorun varsa yardımcı olabilirim.

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
WM 6 serisi tam bir fiyasko açıkçası. Beklenileni veremedi. Ya da benim beklentilerimi karşılamadı diyeyim. Ama WM7 den ümitliyim. Adam gibi bir şey yaparlarsa WM olan telefonların satışı artar gibi geliyor bana...

TehPARADOX

Müdavim
Reaksiyon puanı
44
WM 6 serisi tam bir fiyasko açıkçası. Beklenileni veremedi. Ya da benim beklentilerimi karşılamadı diyeyim. Ama WM7 den ümitliyim. Adam gibi bir şey yaparlarsa WM olan telefonların satışı artar gibi geliyor bana...

Peki ben 6.5 sürümle aldığım bu telefonu daha sonra 7 ye yükseltebilir miyim?

ssshamil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
eğer maddi olarak sıkıntı olmayacaksa htc tattoo yu öneririm. fiyatı gold da 650 lira..

shakal

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
alacaksan android telefon olsun bilmiyorum ama win mo7 bile is yapmaz , cünki htc arayüzü kullanilmayacak ,htc arayüzü olmadimi ne olursa olsun 5 para etmez

lazerboy

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Videolarına bakabilirsin kullanımla ilgili ben de kullanmadığım için bilgi veremicem.Ama görünüşü çok klasmış gerçekten :D

TehPARADOX

Müdavim
Reaksiyon puanı
44
Bugün teknosa da inceleme fırsatım oldu ve ürünün üretilmediğin mağazada son bir tane kaldığını camekan içindekini verebileceğini söyledi.Ben incelediğim kadarı ile işletim sistemini beğenmedim ve telefonunu dokunmatiği biraz kötü sanırım.Almaktan vazgeçtim bu fiyat aralığında diğer telefonlara bakmaya karar verdim.

errhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben touch2 kullanıcısıym yaklaşık 6 aydır kullanıyorum ve gerçekten güzel bi cihaz ben aldığımda bi şarj sorunu yaşadım fakat serviste halledildi.. bildiğim kadarıyla win7 romu gelmıcek bu telefon için zaten ram ve işlemciside bazı yönlerden düşük kalıyo win7 için.. dokunmatik ekranı olsun 512 mb ram i olsun işlemcisi olsun ve bu özelliklere göre fiyatı olsun.. her açıdan alınabılecek bi telefon.. spb mobile shell yüklersen tadından yenmıyo=)

LWMP

Doçent
Reaksiyon puanı
3
telefonu kullaniyorum ve suan telefondan yaziyorum telefon oldukca hos kullanimi iyi guzel tek sikintisi windows mobile olmasi benim icin

magnet

Asistan
Reaksiyon puanı
5

+123151512 :thumbup: WM 6.1 bende Touch Pro kullanıyorum. Tat vermiyor. sökün kalıyor sistem. yavaş. ama HTC den vazgeçme derim pişman olmazsın ;) bayılıyorum telefonuma :mrgreen:

captaingreen

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Bu gibi PDA örneklerinde işletim sistemleri ingilizce olarak türkiyeye gelir ve burada türkçe dil paketi yüklendikten sonra piyasaya sürülür ama bu seferde bi yavaşlama görülür HTC'ler biraz yavaştır.

k_spartakus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki ben 6.5 sürümle aldığım bu telefonu daha sonra 7 ye yükseltebilir miyim?

şimdiki duyurulara göre yükseltemezsin çünkü wm7 olarak çıkan cihazlar 1gb destekliyor , yani touch 2 çok daha düşük güce sahip .

ben neredeyse 4 yıldır windows mobile kullanıyorum , ilk başlarda zorluk çeksemde şimdi seri bir şekilde kullanıyorum , windowstan vazgeçiceğimide sanmıyorum.