HTC Sensation GPS Testi

Bu konuyu okuyanlar

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
[video=youtube;mivpOyvNU30]http://www.youtube.com/watch?v=mivpOyvNU30&feature=related[/video]

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Biz daha iki boyutlu haritalar ile uğraşıyoruz... haritada köyün yolunu bulunca suyun kaldırma kuvvetini bulmuş gibi seviniyoruz :)

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Şebeke desteği açık ama HTC'nin A-GPS'lerinin bulma süresi çok kısa kendi telefonumdan biliyorum :D. 3D haritalar güzel olmş gerçekten.

samedsymn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben de bu aletten almayı düşünüyorum ama sgs2 sanki daha ii gibi karar veremedim. şuan i9000 kullanıyorum çok ii alet ama dual core bi cihaz almayı dusunuorum. eğer sensation kullanan arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşırsa beni ççook mutlu eder pil ömrü,foto kalitesi vs.....

limerick

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Benim esim samsung galaxy s2 kullaniyor, onda ne zaman gps i acsak network e baglanamadigi icin kendisini kapatiyor. sanirim ikisde android ayni sistem. halbuki ben butun internet baglantilarini kapattim baglanma diye sectim. ona ragmen her acilista baglanmaya calisiyor baglanmayinca kendisini kapatiyor.
bir yardim etseniz.

goodolddays

Müdavim
Reaksiyon puanı
202
[MENTION=37930]limerick[/MENTION] GPS ayarını açarsan navigasyonu kullanabilirsin sanırım.

samedsymn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim esim samsung galaxy s2 kullaniyor, onda ne zaman gps i acsak network e baglanamadigi icin kendisini kapatiyor. sanirim ikisde android ayni sistem. halbuki ben butun internet baglantilarini kapattim baglanma diye sectim. ona ragmen her acilista baglanmaya calisiyor baglanmayinca kendisini kapatiyor.
bir yardim etseniz.
hocam internet bağlantısının sebebi harita indirio ondandır die düşünüorum eğer lisanslı gps puragramı kullanılırsa sorun çözülür kanımca android markette sgic isimli bi uygulama 1 haftalık deneme sürümünü kullandım gayet güzel bu programda bir kere haritayı indiriorsun sonra sorunsuz kullanılabilir.

limerick

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
hocam internet bağlantısının sebebi harita indirio ondandır die düşünüorum eğer lisanslı gps puragramı kullanılırsa sorun çözülür kanımca android markette sgic isimli bi uygulama 1 haftalık deneme sürümünü kullandım gayet güzel bu programda bir kere haritayı indiriorsun sonra sorunsuz kullanılabilir.

Yani Gps icin harita indirmesi yani internete baglanmasi sart, ben oyle anladim. evde bilgisayardan yuklenebilirmi bu haritalar ? uzerindeki navigation programi ucretsiz nete baglanmadan calisiyorsa bence yeni program almaya gerek yok.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Arkadaşlar android üzerinde genelde google maps gelir... Onda da haritalar yüklü değildir! Siz gpsi açtığınız zaman internet bağlantınız üzerinden mevcut bulunduğunuz noktanın haritaları iner! bu da liralarınızın düşmesine sebep olur...

ANCAK! Ndrive, İgo vb GPS programlarını edinirseniz haritalar bu programların kendi içerisinde yüklü olduğu için İnternet bağlantısına gerek kalmadan GPS i kullanırsınız... Ben NDrive kullanıyorum ve tavsiye ederim... Gerek bulunduğum yerin haritası olsun, gerek hızı olsun, gerek yol tarifindeki başarısı olsun beni tatmin ediyor... Hem aracın hızını doğru gösteriyor hem kalan tahmini mesafeyi hem de yol tarifi yaparken döneceğim gireceğim yolları tam yerinde söylüyor... Ekrana bakmadan sadece sağa dön sola dön komutları bile tam yerinde veriyor... Bunun yanı sıra harita üzerinde önemli yerleri bankamatikleri petrol istasyonlarını falan güzel bir şekilde gösteriyor.

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Google Maps i sitesinden indirip tamamen pcden telefonunuza kurun internet seçeneklerini offline yapınca sorun ortadan kalkıyor kısacası. Birde uydu görünümünü harita yapın.

limerick

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Murat bu haritalari indirmek icin link verebilirmisin ? Haritalar herkese acik olduguna gore link vermende bir sakinca yok.

Son mesajlar