HTC One M9 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar m9 almayı planlıyorum birkaç sorum olucak
1.One M8'de kamera çiziliyormuş bundada öyle bir sorun varmı?
2.mortal kombat X oynarken Kasma yada oyundan atma varmı?
3.batarya performansı 2-3saat oyun oynama ve 1-2 tane 45 dakika HD dizi izlemeye dayanırmı?

hattoriy

Üyecik
M9 kullanan arkadaşlar bu telefonun kamera performansından hiç rahatsızlık duymadınız mı ne bileyim yani sizin için kamera belki çok önemli değil ama neticesinde amiral gemisi alıyorsunuz ve rakiplerinin çok gerisinde,oda yetmezmiş gibi parmak izi okuyucusuda yok bu rezilliğin üstünü örtmek için 3 ay sonra piyasada m9+ boy gösterdi.Hiç içiniz sızladı mı

soul4p

Asistan
arkadaşlar resimdeki ss de bildirim panelinde alarm simgesinin solundaki simge hangi uygulamanın ikonudur neyi ifade ediyor. aradım taradım bulamadım..

ramazanyikici

Asistan
M9 kullanan arkadaşlar bu telefonun kamera performansından hiç rahatsızlık duymadınız mı ne bileyim yani sizin için kamera belki çok önemli değil ama neticesinde amiral gemisi alıyorsunuz ve rakiplerinin çok gerisinde,oda yetmezmiş gibi parmak izi okuyucusuda yok bu rezilliğin üstünü örtmek için 3 ay sonra piyasada m9+ boy gösterdi.Hiç içiniz sızladı mı
Yok tasarımı yetiyor her şeye cevap olarak. Milletin elinde Samsung görünce tekrar telefonu öpüp bir gülümseme geliyor.

12burak34

Üyecik
Arkadaşlar sizin htc m9 'da yazılım numarası kaç ?

Benim telefonumda ANDROİD 6.0 ve yazılım numarasında 3.35.401.12 yazıyor. Acaba en son güncelleme gelmiyor mu ?

Kontrol ettiğimde yazılım güncellemesi yok diyor

Hardnick

Üyecik
Arkadaslar biriniz kutu uzerinde eger telefonun sar degeri varsa bakip soyleye bilirmi?

MonkeyD.Luffy

Asistan
yeni android güncellemesi geldi mi bilgisi olan var mı
--- Gönderi Güncellendi ---
Arkadaslar biriniz kutu uzerinde eger telefonun sar degeri varsa bakip soyleye bilirmi?
HTC One M9, baş bölgesinde 0.56 W/kg emilime sahipken gövde bölgesinde ise 0.35 W/kg’lik bir emilim gösteriyor.
--- Gönderi Güncellendi ---
Arkadaşlar m9 almayı planlıyorum birkaç sorum olucak
1.One M8'de kamera çiziliyormuş bundada öyle bir sorun varmı?
2.mortal kombat X oynarken Kasma yada oyundan atma varmı?
3.batarya performansı 2-3saat oyun oynama ve 1-2 tane 45 dakika HD dizi izlemeye dayanırmı?
Gözün kapalı al derim

turkali4183

Üyecik
Bugün Asus RP_N12 repetear alıp kurdum evde diğer bütün cihazlar bağlandı fakat benim. M9 görüyor bağlan deyip şifreyi yazdığımda sürekli wifi ya kendiliğinden kapatıp acıyor bağlanamıyorum.. Asus u wifiden unut dediğimde düzeliyor ve normal modem e baglanabiliyorum ama telefonum Asus baglanmiyor yardım lütfen

MonkeyD.Luffy

Asistan
Merhaba arkadaşlar benim android nougat telefon güncellemesini kurdum fakat bir sorun var telefonun sağ üst köşedeki saati doğru olmasına rağmen telefon ana ekranına yerleştirdiğim widget saati konum kullandığından dolayı bir saat ileri gösteriyor bu konuda yardımcı olabilirmisninz

Johrain

Üyecik
Arkadaşlar HTC one m9 kullanıcısıyım
Android 7 Nougat sürümü gelmiş fakat güncellemeleri denetle kısmından baktıgım zaman herhangi bi güncelleme gözükmüyor.
Çözüm hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olurmusunuz

kartalpaf

Üyecik
Arkadaşlar HTC one m9 kullanıcısıyım
Android 7 Nougat sürümü gelmiş fakat güncellemeleri denetle kısmından baktıgım zaman herhangi bi güncelleme gözükmüyor.
Çözüm hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olurmusunuz
Çözümü beklemek. Telefonun alınış sırasına göre gönderiliyor, bana geleli 2 gün oldu. Arkadaşıma henüz gelmedi mesela. Ama gelecek . :)

stat counter