HTC One M9 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

samed2106

Üyecik
Ben de bir m9 kullanıcıaıyım . Isınma sorunu dediğiniz rahatsız edeek düzeyde ısınma yapmadı henüz performans hakkında konuşmayalım zaen telefonda tek eksik gördüğüm kamera artık iyileştirmelrr yapılmalı ama o kadar şık bir telefon ki m8 kullanan iphone kullanan arkadaşlarım bile almak istediler ...

SM-T700 cihazımdan Teknoloji Haberleri kullanılarak gönderildi

samed2106

Üyecik
Tasarıma bişey katmasına gerek kalmamış zaten m8 deki uzunluğu kısaltmışlar biraz daha guzel olmuş ekranı da çift kasalı gibi yapmışlar çok beğendim kullanıyorum bi sorun olursa yazarım buraya

SM-T700 cihazımdan Teknoloji Haberleri kullanılarak gönderildi

despotango

Asistan
Tasarımı hakkaten çok tatlı .. Özellikle gümüş altın olan.. Kamera konusunda umarım beklenen iyileştirmeler gelir .. Ben de ilk zamanlarından bu yana iphone kullanıcıyım ama htc'nin celdirici bir tatafı yok değil ️ htc m9+ ile sanırım htc m9 daki tüm eksiklikleri giderecekler .🏿

samed2106

Üyecik
M9 u aldim ve ilk tepkim harika bi telefon olmus bence cok guzel elestriler yersiz sadece daha guzel kamera olabilirdi ama buda idare eder

samed2106

Üyecik
Simdi bu buyuk yaz guncellemesi dedikleri gibi islemcini hizini mi dusuruyor yaparsam telefonumun performansini etkiler mi dusurur mu ??

QuadShock

Üyecik
Simdi bu buyuk yaz guncellemesi dedikleri gibi islemcini hizini mi dusuruyor yaparsam telefonumun performansini etkiler mi dusurur mu ??
Termal throtting ile işlemci frekansını düşürmek mümkün. Xperia Z3+'de de aynısı yapıldı. Sonuçta kronik sorunlu bir işlemciyi yazılımsal olarak sadece kısıtlayarak sorunu çözebilirsin. Ben düşürüldüğünü düşünüyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
M9 + mi diğer farklı Appel Sony LG mi Hangisi alirsam memnun kalirim .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
M9 u ilk çıktığından beri kullanıyorum ısınma haricinde bir sorun çıkmadı ama geçen hafta wifi açılmadı bende telefonu yedekleyip sifirladim sonra düzeldi ama bu sabah gine aynı hatayı verdi wifi açılmıyor hata diyor

ysfyzc2342

Üyecik
Merhaba htc one m9 cihazimda Türkçe dil problemi var yardım edebilir misiniz

aytav

Üyecik
Amerikan dan gelen Verizon simlock lu
HTC ONE M9 var simlock u nasıl kaldıra bilirim .(çünkü mobil ağlara bağlanmıyor)

CorvoAttano

Profesör
Amerikan dan gelen Verizon simlock lu
HTC ONE M9 var simlock u nasıl kaldıra bilirim .(çünkü mobil ağlara bağlanmıyor)
Önce BL kilidini açıyorsun daha sonra root atıp recovery yüklüyorsun super CID yaptıktan sonra Viper One Rom yüklüyorsun ve mobil şebeken geliyor..

hkndmrlp42

Profesör
M8 den çok büyük bir artısı yok ve aradaki 1100 liralık farkı haketmiyor ancak s6 veya s6edge'ten tek olumsuz yanı kamerası. Gündüz ışıkta mükemmel. Işıksız ortamda yetersiz. Onu da düzeltirler umarım. Sense arayüzü sayesinde çok akıcı. Kişiselleştirilebilir olması artısı. Isınma aşırı düzeyde değil. İlk gün hızı ne ise aynen devam ediyor ki güncellemelerle daha da iyi hale geliyor. M9+ sırf parmak okuyucu için alınmamalı. Ayrıca ekim ayında aero tanıtılacak bu ara telefon almak çok mantıklı değil.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Güncelleme den sonra son uygulamalara kısmına girerken ve uygulamaları sağa veya sola yollarken kasma oluyor sizde oluyor mu?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ve bazen de uygulamalardan home tuşuyla çıktığınız zaman da kasma oluyor

stat counter