HTC One M8 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
z2 ile arasında çok kaldım ama m8 i aldım bugün. dot view kılıfı da sipariş ettim şimdi hadi hayırlısı

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Arkadaşlar selam one m8 cihaz aldım 2 gün oldu alalı bütün gece şarj da takılı kaliyior çıkarıyorum 5 dk sonra %99 düşüyor biraz kurcalarsam 98 iniyor hemen bir sorunmu var benm cihazda. Ekran parlaklığı otomatik te.
m7 kullanıyorum bende.şarj dolduktan sonra hemen çıkarırsam aynı olay benim de başıma geliyor.ancak yarım saat veya biraz daha fazla ekstradan şarjda kaldığında böyle bir sorunla karşılaşmıyorum.

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
evet 99 da hepsi burada dan alacaktım antalya migros turkcell de 120 tl di oradan aldım bu cihazı kullanan mutlaka bu kılıfı takmalı arkadaş.

bu arada üstündeki etiket 150 tl ama turkcell den sorun bunun indirimi varmış 120 ye düştü diyorlar hemen

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
HTC One M8 kullanıcıları, bu başlık altında deneyimlerini paylaşırsa harika olur arkadaşlar.

Bende de bir tane var. Merak ettikleriniz olursa sorun lütfen ;)

Bir adette bende var sorularınız olursa, bende seve seve yardımcı olmaya çalışacağım. Bu arada çektiğiniz resime verdiğiniz 3d olayını çok beğendim ben

ben şiddetle bu aleti kullananların dot view almasını tavsiye ederim ama içinden çıkan kendi kılıfıda oldukça güzel.

honadi15

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Detaylı olarak inceleme yapar mısınız arkadaşlar yazı veya video ? Örnek oyun performansı - batarya kullanımı - stabilite hakkında filan - kamerası vs.

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
valla inan benim zamanım yok ama Antalya da olan varsa inceleme yapması için cihazı veririm hemde evde yemek ısmarlarım :)

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
bataryası bence gayet yeterli ben oyun oynamıyorum telefonda, günde 2 saat radyo dinliyorum 3g/wifi hep açık, skype hep açık, whatsup hep açık email hesapları 3 tane bana 2 hemen hemen 2 gün gidiyor.

mokoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba bu hafta M8 almayı düşünüyorum fakat vatan teknosa gibi mağazalar taksitli satış yapmıyor,bu sebeple evkurdan almayı düşünüyorum 2500tl 10 taksit yapıyorlarmis, aaranizda evkurdan telefon alan var mi.herhangi bi sorun çıkıyor mu,garanti işi nasıl oluyor, vatana teknosaya güvendiğim kadar evkura da guvenebilr miyim.bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi acaba

mokoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dot view kılıf alan var mı beyler aranızda ? Kullanan arkadaşlar için soruyorum, kullanımı rahat mı ? video incelemesinde mesajlaşma esnasında sıkıntı çıkardığını söyluyordu ne kadar doğru ?

Bir de hepsiburada da 99 tl diğer siteler de çok daha pahalı gözüküyor, hepsiburada dan alan var mı, ürün orijinal mi ?

baadereser

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Arkadaşlar çok kararında stabil bir telefon . tek kusuru metal yüzeyi yüzünden oyun esnasında biraz ısınma yapıyor . tek sıkıntım bu

baadereser

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Arkadaşlar çok kararında stabil bir telefon . tek kusuru metal yüzeyi yüzünden oyun esnasında biraz ısınma yapıyor . tek sıkıntım bu
Ayrıca dot view de kullanıyorum pek renk seçeneği yok fakat koyu gri rengi de bence en iyisi [emoji106] arama,cevap verme saate bakma gibi acil durumlarda çok işe yarıyor. Şimdiden alanlara hayırlı olsun

mokoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayrıca dot view de kullanıyorum pek renk seçeneği yok fakat koyu gri rengi de bence en iyisi [emoji106] arama,cevap verme saate bakma gibi acil durumlarda çok işe yarıyor. Şimdiden alanlara hayırlı olsun
ne kadar bi ücrete nereden aldın hocam dot view kılıfı ? bı de mesajlasma esnasında zorluk cıkartıyor mu

baadereser

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Mesajlaşma için kullanılmıyor. 95 tl vodafone nakit

musti35

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Merhaba Arkadaşlar;

Eski HTClerde notlar program vardı, widgetı güzeldi, evernote.com ile eşleşiyordu ve notlarıma evernote.com sitesinden erişebiliryordum.
HTC M8 aldım, notları kaldırmışlar :(

Çiizktir adında program koymuşlar.
Google hesabı ile eşleştiği yazıyor , fakat eşleşen notları bulamıyorum.
Google Drive'a baktım notlarım yok.

Google hesabının neresinden bulabilirim notlarımı?

Şimdiden teşekkür ederim.

erhansen95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ben Erhan. 2 gün önce htc one m8 imi vodafone'den 24 taksit imkanı ile aldım. Telefonu henüz yeni yeni çözmeye başlıyorum ve cihaz ile ilgili sorularınız , merak ettikleriniz var ise elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım. Şimdiden teşekkürler.

baadereser

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Selam lensteki kolay çizilme sorununu araştıranınız var mı?

trkhsdmr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HTC One M8 kullanıcıları, bu başlık altında deneyimlerini paylaşırsa harika olur arkadaşlar.

Bende de bir tane var. Merak ettikleriniz olursa sorun lütfen ;)

Bende one m7 kullanıcısıyım,m7 de aşırı ısınma sorunu vardı m8 de ısınma olayı nasıl?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende 3 gün önce aldım M8 imi Teknosa dan Gayet memnunum fakat bu kitkat ın dosya yöneticisi bulundurmamasına ayar oldum :cursing:

Birde diger M8 sahiplerine soruyorum benimki gibi Öndeki Bildirim led ışığı çalışmayan varmı? led ler calısıyor cevapsız cagrıyı yada iletileri haber etmek için yanıp sönmüyor :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaklaşık 1.5 aydır belki daha fazladır kullanıyorum kamera lensi normal camdan safir falan değil bizzat htc yetkiliden öğrendim çizikler oluştu o kadar özenli kullanmama ve kılıfla kullanmama rağmen shift delete bu konuda bi video hazırlarsa çok iyi olacak elinizdeki test cihazlarına da bakabilirsiniz almadan detaylı inceleme yapmamanın hazin sonucu. diğer yanlarında zerre sıkıntı yok telefon müthiş her açıdan kamera sıkıntılı diyolar ama öyle değil yeterli seviyede bana göre.

mokoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şarj ederken turuncu, herhangi bir uygulamadan mesaj geldiğinde ya da sms geldiğinde yeşil yanıyor, farklı renklere ayarladım ama yine de hep yeşil yanıyor LED ler, acaba diğer renkler zaten çalışmıyor mu ?

M@STER

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
5
1 aydir kullaniyorum mukke cihaz ilk hafta sarj dayanmiyordu simdi 2 gun cok rahat gidiyor 24 saat nete bagli halde :)

hasan231

Asistan
Reaksiyon puanı
2
tek sorum 2000 tl ye n11.com da var buradan aldığımda garanti sorunu olarak ne tür sorunlar yaşarım en büyük sorun ekran ekranda bir sıkıntı yaşadığımda değiştirebilecekmi servis

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selamlar htc one m8 aldım otg üzerinden ntfs formatındaki usb yi nasıl bağlayabilirim. fat32 formatını takar takmaz görüyor ama ntfs takınca boşdisk görüyor.

bycrazyl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonu alalı 27 gün oldu ekranda ufak çizikler olduğunu fark ettim ailecek htc kullanıyoruz sensation xe ve desire x de bile çizik yokken m8 'in ekranın çizilmesi normalmi turkcellden aldım götürsem değiştirmezler herhalde.Bide servise giden telefonlar pekde sağlam geri dönmüyor 2 3 çizikk yüzünden telefondan olmakta istemiyorum. Sizce napmam lazım

hasan231

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Babama aldım ilk izlenimlerim :) harika bir telefon herkese önerebilirm kamera konusunda söylendiği gibi ilk bakışta güzel büyüttüğünde sorun var ama her fotoğrafın 16mb yer kaplamasından iyidir :D (ayrıyetten kuzenimde Z2 var onun kamerasınada baktım tek fark büyüttüğünde net olması) zaten sense farkını koymuş ortaya bi kez bile takılmadı babam sabah akşam konuştuğundan iphone5le saat 2 ye kalmaz biterdi telefonun şarjı şirkettede şarj ederdi ama bunda akşam 7de geldiğinde %65 şarjı hala oluyor tasarım olarak harika altın rengini seçtik çok hoş fiyata gelecek olursak üstünde resmi vodofone dağıtıcısı Brighstar garantili diye bir kutuyla geldi 2100e aldım prodeppo diye bir siteden içinde normal kılıfta geldi ama genede 100 tlye dot view kılıfı aldım dot view kılıfını mutlaka alın :) bizde devam ediyoruz note2 ye :)