HTC One Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Kaliska

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar merhaba,
5.0.2 güncellesini yükledim. yazılımsal mıdır bilmiyorum ama telefonun titreşimi çalışmıyor. Resetledim, ama değişiklik olmadı. Sizce neden olabilir?

smnfrkn

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum, beni büyük ölçüde tatmin etti. kamerası fazla ışık almıyor sanırım ve eksikliğini daha da çok hissettiğim OIS (görüntü sabitleme yazılımı) bulunmaması. çekerken hiç titretmemeniz gerek
onun dışında çözünrlük ve ekranın görüntü kalitesi gayet iyi. hiç takılma, donma vs yaşamadım
ve yine en büyük avantajlarından biri android 5 güncellemesini de alacak olması

tasarımını ve ele oturan kasasını söylemeye gerek yok zaten. M8 'in aynısı

OIS bir yazılım değil bir donanım özelliğidir. Daha önce OIS'li bir cihaz kullanmadıysanız eksiğini çok da hissedeceğinizi düşünmüyorum. One Mini 2 neredeyse M7 boyutunda. Biraz sinir bozucu bir durum.

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum, beni büyük ölçüde tatmin etti. kamerası fazla ışık almıyor sanırım ve eksikliğini daha da çok hissettiğim OIS (görüntü sabitleme yazılımı) bulunmaması. çekerken hiç titretmemeniz gerek
onun dışında çözünrlük ve ekranın görüntü kalitesi gayet iyi. hiç takılma, donma vs yaşamadım
ve yine en büyük avantajlarından biri android 5 güncellemesini de alacak olması

tasarımını ve ele oturan kasasını söylemeye gerek yok zaten. M8 'in aynısı
HTC One M7 de OIS bulunuyor..
OIS in bulunmadığı cihaz M8.
OIS bir yazılım değil bir donanım özelliğidir. Daha önce OIS'li bir cihaz kullanmadıysanız eksiğini çok da hissedeceğinizi düşünmüyorum. One Mini 2 neredeyse M7 boyutunda. Biraz sinir bozucu bir durum.

Omerov

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Bende kullandıgım Htc One telefonumu bu gün itibariyle kamera da pembelesme ve batarya sorunu yüzünden garantiye gondemiş bulunuyorum arkadaslar Vodafondan aldıgım için teleservise gonderdiler cihazımı gelişmeleri yine burdan yazarim alacak arkadaslara yada garantiye telefon gondermek isteyen arkadaslara bilgi olması acısından herkese iyi forumlar

smnfrkn

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
HTC One M7 de OIS bulunuyor..
OIS in bulunmadığı cihaz M8.

M7'de OIS var ama açıkçası pek de kaliteli olduğu söylenemez. M8'de OIS olmama sebebi Duo Camera yapısıdır diye tahmin ediyorum.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bende kullandıgım Htc One telefonumu bu gün itibariyle kamera da pembelesme ve batarya sorunu yüzünden garantiye gondemiş bulunuyorum arkadaslar Vodafondan aldıgım için teleservise gonderdiler cihazımı gelişmeleri yine burdan yazarim alacak arkadaslara yada garantiye telefon gondermek isteyen arkadaslara bilgi olması acısından herkese iyi forumlar

Ben geçtiğimiz yaz yollamıştım, Teleservice'e. Cihazın arka kısmı yenileniyor, sorunu çözüyorlar ama benim cihazda başta türlü bir sorun çıkmıştı. Video kaydı yaparken çok ince bir ses yapıyordu cihaz ve aşırı ısınıyordu. Bir de kasıyordu kayıtta. 1 hafta bile sürmemişti cihazın bana geri dönmesi.

Omerov

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
M7'de OIS var ama açıkçası pek de kaliteli olduğu söylenemez. M8'de OIS olmama sebebi Duo Camera yapısıdır diye tahmin ediyorum.

Ben geçtiğimiz yaz yollamıştım, Teleservice'e. Cihazın arka kısmı yenileniyor, sorunu çözüyorlar ama benim cihazda başta türlü bir sorun çıkmıştı. Video kaydı yaparken çok ince bir ses yapıyordu cihaz ve aşırı ısınıyordu. Bir de kasıyordu kayıtta. 1 hafta bile sürmemişti cihazın bana geri dönmesi.
cihazim geldi benim de yeni 2 hafta sürdü benim ki de sorunu cözmüşler geldiğinde kontrol ederek anladım onu da teleservise ulasım sıkıntı bıraz vodafondan yollamıstım cihaz elime geldi sadece parca değişimi yapıldı yazıyor neden tam yazmamışlar bende anlamadım neyseki sorun cozulmus zamanla sıkıntı verecek gibi geliyor bana ama bakalim

arkadaslar telefonum için beats kulaklık almayi düşünüyorum kulakiçi tarzında kullanan varmi ve ya en iyi kulakiçi beatsin hangi kulaklıkları var ben arastirdim fazla model var beatsde karıstı biraz benimde kafam kullanan arkadaslar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum farkli kaliteli modellerden de olabilir daha once iphone 5 in orjinal kulaklıgını kullandım zamanla yetmemeye basladı bana hem ses hemde bass olarak ondan daha iyi bir kulaklık almayi düşünüyorum simdiden tesekkürler

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
cihazim geldi benim de yeni 2 hafta sürdü benim ki de sorunu cözmüşler geldiğinde kontrol ederek anladım onu da teleservise ulasım sıkıntı bıraz vodafondan yollamıstım cihaz elime geldi sadece parca değişimi yapıldı yazıyor neden tam yazmamışlar bende anlamadım neyseki sorun cozulmus zamanla sıkıntı verecek gibi geliyor bana ama bakalim

arkadaslar telefonum için beats kulaklık almayi düşünüyorum kulakiçi tarzında kullanan varmi ve ya en iyi kulakiçi beatsin hangi kulaklıkları var ben arastirdim fazla model var beatsde karıstı biraz benimde kafam kullanan arkadaslar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum farkli kaliteli modellerden de olabilir daha once iphone 5 in orjinal kulaklıgını kullandım zamanla yetmemeye basladı bana hem ses hemde bass olarak ondan daha iyi bir kulaklık almayi düşünüyorum simdiden tesekkürler
Bulabilirsen Piston 3 al. Tavsiye.

Omerov

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Bulabilirsen Piston 3 al. Tavsiye.
forumda konu acılmişti piston 3 için benimde dikkatimi cekti kulaklık konu acan arkadas sipariş vermişti sanirim gelince inceleyecek ama biraz suphelerim var cunki ses işinde biraz yeni xiaomi. yine arkadasin incelemesine bakacam ona gore belki de piston 3 alabilirim bekliyorum

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
forumda konu acılmişti piston 3 için benimde dikkatimi cekti kulaklık konu acan arkadas sipariş vermişti sanirim gelince inceleyecek ama biraz suphelerim var cunki ses işinde biraz yeni xiaomi. yine arkadasin incelemesine bakacam ona gore belki de piston 3 alabilirim bekliyorum
Piston 2 kullandım. Fiyatının çok çok ötesinde performans veren bir kulaklık. Keza malzeme kalitesi ve kokusuda öyle.
Piston 3 kesinlikle daha iyidir.

Omerov

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Piston 2 kullandım. Fiyatının çok çok ötesinde performans veren bir kulaklık. Keza malzeme kalitesi ve kokusuda öyle.
Piston 3 kesinlikle daha iyidir.
kiyaslama yaparsak iphone 5 kulakliğindan daha iyimi sizce sizin kullandıgınız piston kulaklık ?

Omerov

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
bekleyelim bakalim siparis veren arkadasa gelsin kulaklık detayli incelerim o zaman tesekkürler tavsiyeleriniz için

Omerov

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
arkadaslar baska tavsiyesi olan varmı bu telefon için bass kalitesi profesyonel olan bi kulaklık arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum herkese iyi forumlar

trkhsdmr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar, htc one m7 yi 2 yıldır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum bu gün bu telefondaki htc tv uygulamasinin hizmetini sonlandirdigi ve yerine başka bi uygulama indirmeyi önerdi , htc tv uygulamasında devam etmek mümkünmü acaba ?

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar, htc one m7 yi 2 yıldır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum bu gün bu telefondaki htc tv uygulamasinin hizmetini sonlandirdigi ve yerine başka bi uygulama indirmeyi önerdi , htc tv uygulamasında devam etmek mümkünmü acaba ?
Maalesef mümkün değil. Servis sonlandırıldı dolayısıyla servise eşlik eden serverlar kapatıldı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Htc one nim var kamerada auto bolumunun en altinda makro yaziyo seciyom onu ama hic bir fark yapmiyor yapiliyorsa nasil yapiliyor soylermisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu güncelleme sonrası tasarruf modu artık etkin olmuyor. Düzeltme yapıldı sanıyorum. ama pek olmamış gibi..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam arkadaşlar htc desire 610 var bende masa üstündeki saate tıkladığım zaman clok beklemeyen bir şekilde durdu diyor ve hata raporu gönder diyor ve kapanıyor bunu bunu nasıl düzeltebilirim..

brtptb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba, benim bir sorunum var; telefonum daha önce kayıtlı olarak bağlandığı wi-fi adresine bağlanmiyor. Şifre doğru fakat kimlik doğrulama sorunu yazıyor. Diğer wi-fi ağlarını görüyor ve de bağlanıyor, sadece bu ağa bağlanmiyor. Sebebi ne olabilir? Modem açma kapatma, ağı unut tekrar bağlanma, teli açma kapama herşeyi denedim. Wi-fi bozuk olur hiçbirine baglanmaz anlarim da sadece o ağa bağlanma sebebi nedir sizce arkadaşlar ?

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar merhaba, benim bir sorunum var; telefonum daha önce kayıtlı olarak bağlandığı wi-fi adresine bağlanmiyor. Şifre doğru fakat kimlik doğrulama sorunu yazıyor. Diğer wi-fi ağlarını görüyor ve de bağlanıyor, sadece bu ağa bağlanmiyor. Sebebi ne olabilir? Modem açma kapatma, ağı unut tekrar bağlanma, teli açma kapama herşeyi denedim. Wi-fi bozuk olur hiçbirine baglanmaz anlarim da sadece o ağa bağlanma sebebi nedir sizce arkadaşlar ?
Modemi reset le sorun kalmaz.

Kaliska

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ağın şifresini değiştirip deneyin. Belki faydası olur.

S

serin kumsal

SDN Okuru
slm arkadaslar ben htc desıre 820 aldım oncekı telefonum samsundu rehberı pc den htc ye nasıl atabılrım

T

Timur01

SDN Okuru
Telefon ekrana sürekli hata raporu gönder çıkıyor. Gönderiyorum. Gitmiyor 5 sn de bir ekrana çıkıyor ne yapmalı

wanda

Asistan
Reaksiyon puanı
2
HTC m7 modelinde kullanıcıları bariz kandırmıştır. 801e modeli (Türkiyede satılan) 4,5G yi desteklemezken , yurtdışında satılan 801m modeli 4,5G yi desteklemektedir. Fakat burada satılan telefonların LTE desteklediğini kendi sitesinden beyan etmişlerdi. Bu açıkça kandırmacadır. Yetkililere buradan sesleniyorum. Gereğini mutlaka yapmalıdırlar. Hali hazırda birçok M7 kullanıcısı olduğu malum. Açıkçası mağduruz..

Bunun adı dolandırıcılık olmuyor mu?