Htc one a9 bildirim gelmeme sorunu

Bu konuyu okuyanlar

onurcetin41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba. Htc one a9 telefonun bildirim gelmeme sorunu var. Whatsapp ve instagtamdan gelen mesajların bildirimi gelmiyor. Uygulamaya girince görebiliyoruz mesaj geldiğini. Kaldırıp yükledim sorun düzelmedi. Hattan olcağınıda sanmıyorum. Wifi yada mobil farketmiyor. Sık sık bu sorunu yaşıyoruz. Sizce sebeb ne olabilir. Ne yapmamız lazım.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Aynı telefon bende de var ve bir aralar aynı sorunu bende yaşadım. Uygulamaya girmeden bildirim kesinlikle gelmiyordu. Dediğiniz uygulamalar için güç tasarrufu ve veri tasarrufunu kapadım ve sınırsız veri erişimine izin verdim. Sonradan düzeldi şuan böyle bir sorunum yok.

onurcetin41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O ayarlar bende de sizin gibi. Başka bi çözümü varmı acaba

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Diğer uygulamalarda geliyor mu? Ayarlar alanındayken arama alanına bildirimler yazıp ilgili uygulamaların ayarlarını kontrol ettiniz mi?

onurcetin41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Diğerlerinde geliyor. Sadece wp ve instagramda var sorun. Bazen geliyor bazen gelmiyor bildirimler. Uygulamaya girdiğimizde mesaj geldiğini farkediyoruz. Ayarlarda sıkıntı yok gayet normal

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Tuhaf bir sorun uygulamaları da kaldırıp yeniden de yüklemişsiniz aslında cihazı güvenli mod da çalıştırıp deneyin bence bildirimler gelirse kesin sonuç olan :) format atmayı düşüne bilirsiniz.

Son mesajlar