HTC nin yeni modelleri

Bu konuyu okuyanlar

doodlez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HTC nin yeni modelleri bi fuar da tanıtılmıştı isimleri:HTC Desire,HTC Mini,HTC Legend,HTC Wildfire.
HTC Mini ve HTC Desire Türkiye'ye Vodafone ile gelecek sizce hangisini almalayım...
Şimdiden sağolun....

doodlez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nedeni nedir? Android mi olması....

ekrem72

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Telefon bir numara. Avrupa'da da çok tutuldu. İşlemci ve grafik platformu bakımından Galaxy S ve N8 den sonra en çok poligon işleyen telefondur. Ayrıca HD çekimi de yapıyor. Türkiye'de HD çekim yapan telefon sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor henüz. Ayrıca Android 2.2 desteği de var. Flash videoları mükemmel oynatıyor. Bizzat yurt dışından getirtip bir süre kullandım. Aşağıda da incelemesi var. HD Mini eline bile alma derim. WM 6.5 ömür törpüsüdür.

http://www.ekoteknolojim.com/2010/11/htc-desire-incelemesi.html

aem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu telefonların hiçbiri yeni değil, hepsi eski modeller, sakın desire falan alma, kesinlikle HTC Desire HD veya Nexus S almalısın, Desire HD sahibinden.com'da çıkmaya başladı, sahibinden ve GG'yi takip et...

ekrem72

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Ben kısa vadede HTC Desire'yi tavsiye ettim. Ancak Desire HD modelinin Türkiye'ye gelmesi uzun sürebilir. Desire Haziran ayında paralel ithalata düşmüş 4 ay sonra garantili satılmaya başlamıştı. Desire HD yeni parelel ithalata düştü. Gelmesi Şubat-Mart ayını bulabilir. Nexus S modeli ise henüz tanıtılmadı. O da yaz aylarına doğru gelir tahminim. O yüzden garantili tatmin edici bir telefon olarak HTC Desire alınabilir.

---------- Post added at 21:53 ---------- Previous post was at 21:50 ----------

Bu ayki e-dergimde Türkiye'de satılan en iyi 5 Android telefon incelemesi var. Oraya da bir bakabilirsin:

http://www.ekoteknolojim.com/2010/11/ekoteknolojim-e-dergi-2-sayi.html

k_spartakus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben yarın htc desire alıcam vodafone kampanyasından çünkü hepsiburada.com sitesinde 1200 küsürat liraya satılıyor ( sadece cihaz ) vodafone'da aylık cepnet paketiyle beraber 24 ayda 53 tlye yine hepsiburada sietsindeki fiyata denk geliyor . en mantıklısı desire geldi aklıma .

ekrem72 ; htc desire'da office ( excel ve word ) uygulamalarını açıp değişlik yapıcak hazır kurulu program varmı acaba ?

ekrem72

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
editleme programları var evet. Bendekinde yüklü gelmişti. Ama vodafone ile aldığında yüklü gelir mi bilemiyorum. Ben marketten de farklı programlar indirmiştim.

ekrem72

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
o en iyisi ama desire ondan aşağı kalmıyor biraz daha ucuz

dikmencan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
<p>
o en iyisi ama desire ondan aşağı kalmıyor biraz daha ucuz
</p>
<p>&nbsp;</p>

---------- Post added at 09:00 ---------- Previous post was at 08:57 ----------

Ben de HTC desire aldım çok karmaşık geldi ebuddy de facedeki arakadaşları göremiyom yazışamıyom. bir msn de gelen e mail lerin yazısı var görüntü resmi gelmiyor bilhassa my net gibi. daha önce 5800 vardı bunların hepsini kullanıyor ve uyguluyordum. Belki d ben yanlış yapıyom

DeviLMayCry

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Desire çok karmaşık değil bence. Kıyasladığın telefon 5800 :)

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
Telefon bir numara. Avrupa'da da çok tutuldu. İşlemci ve grafik platformu bakımından Galaxy S ve N8 den sonra en çok poligon işleyen telefondur. Ayrıca HD çekimi de yapıyor. Türkiye'de HD çekim yapan telefon sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor henüz. Ayrıca Android 2.2 desteği de var. Flash videoları mükemmel oynatıyor. Bizzat yurt dışından getirtip bir süre kullandım. Aşağıda da incelemesi var. HD Mini eline bile alma derim. WM 6.5 ömür törpüsüdür.

http://www.ekoteknolojim.com/2010/11/htc-desire-incelemesi.html
hocam e-dergi demişsin ama tasarım faciası çıktı