HTC Hima'nın Windows Phone Versiyonu Olacak

Bu konuyu okuyanlar

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Bu cihaz böyle gelirse 3000 TL fiyat olur ve ben yine dayanamayıp alırım. Bu donanıma bu ekran telefonu uçurur uzaya çıkartır..

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Pil yine düşük olmuş ama Full HD ekran ve yeni Sense arayüzü ile çok daha iyi dayanacaktır.
Bu telefon harika olmuş.
HTC yine yapmış.
Umarım bu sefer tuşları ekranın içine koymazlar ve yeni Sense arayüzü çok daha kullanım kolaylığı sunar.

Windows Phone versiyonunun olması iyi olmuş Türkiye'ye yine gelmeyeceği için.

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Şu pili bi halledemedi HTC
Arayüzleri hızlı olmasına rağmen bir o kadar sıkıcı ve renksiz biraz görsel olarak geliştirmeleri lazım Sense arayüzünü

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Htc Sense 3,6 dan beri arayuzu bambaska boyutlara getiriyor.Sense 5 devrim oldu.Sense 6 ise htc'nin yaptigi 5 tema arasinda gecis saglanabilir oldu.

Sony ise bir duvar kagidini degistir tamamdir bu Timespace'nin yeni surumu diyor.Yaptigi tek yenilik Android 4.3'te tema destegi vermesi oldu.Touchwiz'in izinden git sen de Sony.Lg zaten G ve G2'den anlasiliyordu Touchwiz ozentiligi.Ama G3'de toparladi biraz.Hic degilse Materyal dizayna ozendi.

Niyeyse herkes HTC,GOOGLE ve APPLE'a ozeniyor.

Sense 5 Wp8 ozentisi diyenler ise 4,5 mm miyoptur.Hicbir alakasi yok.

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Htc Sense 3,6 dan beri arayuzu bambaska boyutlara getiriyor.Sense 5 devrim oldu.Sense 6 ise htc'nin yaptigi 5 tema arasinda gecis saglanabilir oldu.

Sony ise bir duvar kagidini degistir tamamdir bu Timespace'nin yeni surumu diyor.Yaptigi tek yenilik Android 4.3'te tema destegi vermesi oldu.Touchwiz'in izinden git sen de Sony.Lg zaten G ve G2'den anlasiliyordu Touchwiz ozentiligi.Ama G3'de toparladi biraz.Hic degilse Materyal dizayna ozendi.

Niyeyse herkes HTC,GOOGLE ve APPLE'a ozeniyor.

Sense 5 Wp8 ozentisi diyenler ise 4,5 mm miyoptur.Hicbir alakasi yok.
Katılıyorum. Onca şeye rağmen, Sense hala kendini geliştiremedi diyen miyoplar var..

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Katılıyorum. Onca şeye rağmen, Sense hala kendini geliştiremedi diyen miyoplar var..
Xiaomi ve Meizu → iOs kopyası
Huawei → Ucunden de karma
Touchwiz → Ilk Apple'dan çalma → Sonra WP8'den kopya → En son Material dizayni kopyaladi.

Isin garibi SONY,LG ve diger ureticileri cogu da bu mal arayuze ozeniyor.Nesi var anlamadim.Rehberi donan tek arayuz(Lg optimus'da var,Timespace'da da ara sira kasilma mevcut rehber)

Sense'da bir kere bile dondugunu gormedim.Sallamiyorum su ezik diye gordugunuz Snap. 200'lu cihaz bu kadar akici calisir mi ya.

Donsun diye bekliyorum.

Diger yandan S4 gibi donanimi ust srviye cihaz takiliyor.Bildigin takiliyor.Custom romlara gecince ancak kasilmalar duruyor.