HTC Desire Eye Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Desire Eye kullanıcıları soru, sorun, görüş ve önerilerini artık buradan dile getiriyor.

43493d33f6b67335f13ba1029c505c34.jpg

Teknik Özellikleri :

Boyutlar :151.7 x 73.8 x 8.5 mm

Ağırlık :154 g IPX7 sertifikasi

Ekran : 16M Renkli Size1080 x 1920 pixel, 5.2 inç (~424 ppi )Multitouch Var-

HTC sense 6 Arayuzu

microSD,
128 GB yukseltilebilir
Bellek :16 GB dahili, 2 Gb Ram

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, Wi-Fi hotspot

Bluetooth v4.0, A2DP, apt-XNFC :Var
microUSB v2.0 MP,

Kamera :4208 x 3120 pixels, autofocus, dual-LED (dual tones)
Video 1080p@30fps

Ön Kamera :13 MP, autofocus, dual-LED (dual tone) flaş ,

Yazılım :Android OS, v4.4.2 (KitKat)

İşlemci :Qualcomm Snapdragon 801CPUQuad-core 2.3 GHz Krait 400GPUAdreno 330/commands

Batarya: Li-Ion 2400 mAh batarya

ynsemre61

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Herşeyi içinde barındırıyor tek sıkıntısı batarya ona da biraz katlanmak gerekecek 2600 yapsalardı ne olurdu.:(

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
HTC'nin böyle bir telefon üretmesi çok iyi oldu.

Tasarım zaten bir harika ama altta yazan HTC yazısının bulunduğu kısım altındaki plastik kısımla birlikte olsaydı bu sayede altta ve üsteki ekran dışında ki kalan kısım eşit olurdu ve telefon daha şık olabilirdi ama bu kadar iyi bir tasarımının olması yeterli.

Bu telefonun tek sıkıntısı bataryası o işlemciye o ekrana 2400 mAH pilmi koyulur.
Zaten şimdiye kadar çıkan hiçbir HTC cihazın pili rakiplerine göre mAH değeri yüksek olmadı.
Pil konusunda HTC her zaman geride.

Reaksiyon puanı
2,554
Şu telefonu benim gibi kullanırsak günde kaç kez şarz ederiz acaba merak ettim.Müzik yada radyo açıyorum müzik çalarken full oyun oynuyorum :)

dirlik95

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Telefonun bir albenisi var.İşlemcisi iyi kameraları iyi arayüzünüde seviyorum.Sizce ne kadar olur fiyatı?

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bu telefon hâlâ satışa çıkmadı mı ?

SBJKN1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar yakın zamanda HTC One M8 almayı dusunuyorum ancak Desire Eye'ın da cıkacagını duydum. Bu ıkı telefon arasından hangısını tercıh etmelıyım? Artı ve eksılerı nedır? Aydınlatırsanız sevınırım.

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Arkadaslar yakın zamanda HTC One M8 almayı dusunuyorum ancak Desire Eye'ın da cıkacagını duydum. Bu ıkı telefon arasından hangısını tercıh etmelıyım? Artı ve eksılerı nedır? Aydınlatırsanız sevınırım.
Desire Eye'nin artıları

13 MP ön ve arka kamera
Suya dayanıklılık
2000 TL'nin altında olacak diyorlar

HTC One M8'in artıları

Metal kasa
Duo Kamera
200 mAh daha büyük bir pil
ve One

Ayrıntılar
http://forum.shiftdelete.net/htc/391104-htc-desire-eye-ve-htc-one-m8-karsilastirma.html

thekillingroad

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
M8 2600mAh ile gayet güzel gidiyor.
Aynı CPU, daha uyumlu firmware ve çok daha az büyük bir ekranla pil ömrü konusunda bir sıkıntı olmaz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
fiyat performans olarak harika bir ürün ayrıca ıpx7 sertifikasıda var telefon su geçirmez açıkçası ekstraları çok aradaki fiyat farkına bakıldığındada m8 yerine tercih edilebilir

lunatix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cihazı dün aldım cpu-z kurdum pil 2600 mah arkadaşlar isteyene ss atabilirim telefon gerçekten çok iyi ve şarj çok iyi gidiyor 1 günü rahat çıkarırsınız ön kameranın açısı harika zaten arkanızda bir orduyla selfie çekebilirsiniz :)

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
cihazı dün aldım cpu-z kurdum pil 2600 mah arkadaşlar isteyene ss atabilirim telefon gerçekten çok iyi ve şarj çok iyi gidiyor 1 günü rahat çıkarırsınız ön kameranın açısı harika zaten arkanızda bir orduyla selfie çekebilirsiniz :)
CPU-Z'de yazan herşey doğru değil. Pil 2400 mAh'dır ama HTC yazılımla pilini daha iyi bir konuma getiriyor.

Bir de merak ettim hangi rengini aldın ?

lunatix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
CPU-Z'de yazan herşey doğru değil. Pil 2400 mAh'dır ama HTC yazılımla pilini daha iyi bir konuma getiriyor.

Bir de merak ettim hangi rengini aldın ?
beyaz rengini aldım şunu söylim pil performansı gerçekten çok iyi yoğun kullanan birisiyim herşeyinden çok memnunum cihazın

HulkOSMANLI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşte bu telefon kesinlikle alınır arkadaşlar bir de metal kasa olaydı of diyorum tadından yenmezdi lolipop güncellemesini kesinlikle alıcak Allah'ın izniyle bundan emin olabilirsiniz 13 mp arka kamerası m8den gayet net çekiyor bunuda bilin ön kamerası su geçirmez ve boomsoud u nereye sığdırmışlar öyle ya bu sefer htc kusursuz bi cihaz yaptı haaa bu bataryaya bu kadar takılmayın ona göre içinde yazılımsal optimizasyonlar var m8den uzun gideceğinin garantisini veriyorum htc gerçekten son zamanlar sonunda gereken adımları attı.

m8 de metal kasa var başka bişey yok + olarak

eye de 13 mp kameralar m8den cok üstün ve ön kamerası 13 mp
diğer herşeyleri aynı arkadaşlar işte bi alan derinliği yok oda çokta lazım değil eyenin tek eksiği metal kasa olmayışı bilmiyorum telefonu elime alsam belki ona bile ihtiyac duymam:thumbup1:

Whoops

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefonu alan var mı ? Varsa cihaz hakkındaki görüşlerinizi buraya yazın herkes öğrensin artı ve eksilerini.

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar telefonu alan var mı ? Varsa cihaz hakkındaki görüşlerinizi buraya yazın herkes öğrensin artı ve eksilerini.

Telefonu bir arkadaşım aldı ve pil konusunda her konuda iyi.
Pili de Sabah 8'de %100'de şarjdan çıkarıyor okula geliyor her teneffüs ve öğle arası neredeyse kesintisiz oyun oynuyor bazı derslerde de Whatsapp, Twitter, Facebook geziniyor. Okul çıkışı saat 15.35 % 40-% 30 şarj ile eve dönüyor. Aslında pil çokta kötü değil.

Whoops

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anladım. Peki gördüğünüz kadarıyla kamerası nasıl ? (Özellikle de ön)

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Anladım. Peki gördüğünüz kadarıyla kamerası nasıl ? (Özellikle de ön)
Görüp görebileceğin en iyi ön kameraya sahip zaten telefon ön kamerasıyla ünlü.
Arka kamera da aynı zaten.
Kameralar şahane.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
htc eye aldım ama kamerada tuşuna baştımda ae ve af kitli diyo bilenler varsa yazsın

#Eness

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sizce renk olarak hangisini almalıyım veya hangisi daha çok dikkat çeker?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
3 gündür htc desire eye kullanıyorum arka kapak ı zorlayınca baskı uygulayıp bırakınca garç gurç ediyo bide ön kamera açıkken birden çıkınce çıt diye ince bir ses gekiyor sadece bendemi bunlar yoksa sizdedemi varmı? Telefonu alduğumda kutusu açıktı müşterilere tanıtmak için açtık kullanmadık dediler içinde dükkanda çekilmiş fotolar vardı vodafone de brigligh garantisimi ne varmış ?

lunatix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim sen telefonu niye arkadan garç gurç ettiriyosun niye büküyosun normal olarak kullanman için yapılmış bişey ,o kameradan gelen seste uygulama sesi yani sıkıntı yok ayrıca ben telefonu kulağımdayken mermer zemine düşürdüm köşesini çarptı direkt gorillanın en zayıf noktası olmasına rağmen bişey olmadı şanşlıydım sanırım :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

kesinlikle beyaz

Özcan Filiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Batarya olarak kararsız kaldım. M8 mi yoksa bunun bataryası mı daha uzun kullanım sağlıyor

yasinayaz23

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Beyler bisey sorcaktim pil de ekran suresi kac saat aliyosunuz acaba ekran goruntusu cekip yollayabilirmisiniz ?