HTC DESİRE EYE batarya göstergesinde ünlem

Bu konuyu okuyanlar

yoldaşahmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar merhaba
telefonumun bataryasını muadil olabilcek bir bataryayla değiştirdim fakat batarya göstergesinde ünlem işareti cıktı
şarja taktığım zamanda aynı şekilde şarj göstergesinde ünlem işareti cıkıyor
ve telefonu actığım zaman 1 dk içinde kendi kendine kapanıyor
sorunun cözümü için ne yapmam gerekiyor
Telefon:HTC DESİRE EYE
teşekkürler

crista7

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
Aldığın yere gidiğ değiştir, değiştirmezlerse bataryayı yere at, patlar zaten, dün haberde vardı telefoncunun elinde batlayan batarya..kullanma zorlama o bataryayı

ucanadamvecihi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam bende bugün bataryayı değiştirdim, aynı sorunla karşılaştım, sen ne yaptın?

yoldaşahmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
hocam bende bugün bataryayı değiştirdim, aynı sorunla karşılaştım, sen ne yaptın?
Batarya yi ilk takdigim da %40 şarjı vardı sonra bataryayı değiştirdim,gelen bataryanin da %70 civarındaydı taktım ve herhangi bi sorun çıkmadı yaklaşık 1 aydır hiç bir problem yaşamadım

---- Mesajlar birleştirildi ----

Batarya yi ilk takdigim da %40 şarjı vardı sonra bataryayı değiştirdim,gelen bataryanin da %70 civarındaydı taktım ve herhangi bi sorun çıkmadı yaklaşık 1 aydır hiç bir problem yaşamadım

Son düzenleme:

ucanadamvecihi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben daha bugün değiştirdim ve şuan ünlem işareti çıkıyor telefon aynı şekilde hemen kapanıyor, ne yapmamı önerirsin, tekrardan telefoncuya mı göstereyim?

yoldaşahmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ben daha bugün değiştirdim ve şuan ünlem işareti çıkıyor telefon aynı şekilde hemen kapanıyor, ne yapmamı önerirsin, tekrardan telefoncuya mı göstereyim?
Bataryalar satılan yerde uzun süre şarjsız beklediği için sıkıntı yapıyor telefon bataryayı kabul edene kadar bataryani değiştirmelisin aldığın yere git değiştir ayrıca flexilerin düzgün bi şekil de takildigindan emin ol

ucanadamvecihi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkür ederim hocam sağolasın yarın ben bir halledeyim:)