HTC adım sayar

Bu konuyu okuyanlar

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Neredeyse bütün telefonların kendine özel adım sayarı var HTC nin böyle bir uygulaması yok mu?

Fun fit diye bir uygulama gördüm ama onu da telefon desteklemiyor diyor, onerebileceginiz var mı söyle güzel adım sayar

Reaksiyon puanı
2,554
Htcde ne varki zaten adımsayar olsun müzik telefonu ama google play müzikle geliyor komedi firma resmen :D

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Htcde ne varki zaten adımsayar olsun müzik telefonu ama google play müzikle geliyor komedi firma resmen :D

Müzik telefonu olmasının sebebi sağlam kulaklık ve ses kalitesi
Playerla pek bir alakası yok ha hoş bu kaliteye kendine özgü bir player yapılabilmesi gerekirdi ama maalesef.

Reaksiyon puanı
2,554
Müzik telefonu olmasının sebebi sağlam kulaklık ve ses kalitesi
Playerla pek bir alakası yok ha hoş bu kaliteye kendine özgü bir player yapılabilmesi gerekirdi ama maalesef.
Google play müzik şuan benim asusta da var maalesef ve hiç kullanışlı değil marketteki diğer playerler de öyle illaki bir sorun çıkıyor zamanla o yüzden hep derim kaynak kadar yazılım da önemli mesela sony de yıllardır kamera kaliteli falan ama yazılımdan kaybetti hep.Ama ben böyle kötü konuşmayı sevmiyorum sizin varsa tavsiye player indirdiğiniz öyle sorunsuz kullandığınız deneyebilirim bende elbette marketten indirip :)

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Google play müzik şuan benim asusta da var maalesef ve hiç kullanışlı değil marketteki diğer playerler de öyle illaki bir sorun çıkıyor zamanla o yüzden hep derim kaynak kadar yazılım da önemli mesela sony de yıllardır kamera kaliteli falan ama yazılımdan kaybetti hep.Ama ben böyle kötü konuşmayı sevmiyorum sizin varsa tavsiye player indirdiğiniz öyle sorunsuz kullandığınız deneyebilirim bende elbette marketten indirip :)

Ben bir ara pulsar kullandım fena değil, Daha çok Spotifydan dinliyorum artık o yüzden pek player kullanmıyorum dostum :)

Bana da adım sayar lazım :)

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
mi band 2 al 100tl ye uygulaması da var her şeyi halletmiş olursun

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
dark tabletle gelen music çalar çok kullanışlı + çaldığı şarkıyı paylaşma seçeneği bile vardı...